Računalnik, čip tuning, Senica

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Računalnik, čip tuning, Senica

Odgovor Napisal/-a djsly »

Ta teden sem mislu nest pedenat blok, gred in vztrajnik na Autocommerce. Pa mi je nekdo svetoval naj grem k Senici, da mi pove, na kolk povrtat blok za določene bate (84.4 oz. 84.8 - ne vem še kere bom vzel) pa da ga vprašam za nastavitev vseh teh novih stvari k jih bom dal not.

Včeraj pridem do Senice. Ne vem kako zgleda ampak nek možak tam mi je rekel da mi bo že on pomagal, če kaj rabim.

Na vprašanje če mi bo znal narest elektronko pa kolk to stane, je reku ja 100 jurjov je čip. Nardim pa ti od 30 - 60 konjev več, koliko hočeš?

pa pravim da je skor vse novo oz. drugače od orginala, turbina, IC, injektorji, odmične, kolektor, izpuh,... da mene ne zanima neki univerzalni čip tuning. pa pravi ok, da je mel on tut q4 pa da jo je sčipal na 160 konjev VEČ od orginal in da to ni dobro.
Pa jst spet: nimam NIČ orginalnega gor!!!
Pol se je pa vdal in reku da on tega ne bo delal. Da nima cajta in da grem raje h komu drugemu.

pa na vprašanje o bloku kolk naj ga povrtam tut ni povedu nč pametnega - "ja to je odvisn kaj hočeš met." Tud na razlago o dimenzijah batov, je reku: "ja sej sem reku, da ne vem."


No tolk o delavcu pri Senici. Ne vem kako mu je ime, ne vem če g. Senica tud sam to dela, ampak vem pa da me ne vidjo več tam. Tud na dyno eventu ne.

Drgač pa sem se že zmenu z enim modelom (ga pozna dost folka) da mi bo zrihtu cel računalnik iz USA pa da mi bo on vse spedenu elektronko.


lp sly.
:)
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Hm, možak starejši - nekje 50 če se dobro spomnim. Tak bol tih pa to.

Si pri našem sponzorju že kaj vprašal?
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Naš sponzor bo odstopil mizo za en dan. Seveda proti plačilu ;)
Elektroniko bo pa delal en drug mojster.
:)
Uporabniški avatar
mondy
Morm Obvezno Napilt Do Yaya
Prispevkov: 437
Pridružen: 01 Sep 2005, 15:34
Kraj: Lj

Odgovor Napisal/-a mondy »

Jest si bom tu kar ubodu Megasquirt in sicer II pol, pa k Vsevedu na tuning.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Hehe vseved...

A da tolk zadev tuna? Dej pridte kaj na irca: #zup-racing.com

Js sm taroxe od njega kupu pa za 1.8 V6 sm mu moril...tuning.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Vse zanikam :p

No ja prav ste uganili. Ampak sva se samo pogovarjala zaenkrat. Ker tako kot vedno in povsod pri tuningu so težave. največje v zadnjem desnem žepu...
:)
Odgovori