Policija svetuje - MLADINA!!!

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Odgovori
Domzalcan
Vzoren državljan
Prispevkov: 75
Pridružen: 31 Jul 2005, 22:21
Kraj: Domžale

Policija svetuje - MLADINA!!!

Odgovor Napisal/-a Domzalcan »

No ja...more bit moj prvi post o tem...sej me že poznate iz drugih forumov...tko da se ne bom posebi predstavlu...morm pa to povedat...da je tale moj video priromal do javnosti....tocneje v revijo MLADINA!

Slika pove več!

Slika
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

OWNED!

ql :p
:)
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Powned :D :D :D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Sej točno vejo, kateri je vozil takrat tolk hitr, sam vprašanje pa je, a bojo kej ukrepal al ne... :D
Clementino
Pejnourt
Prispevkov: 16
Pridružen: 09 Jun 2005, 19:34
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Clementino »

TinchyEsi napisal/-a:Sej točno vejo, kateri je vozil takrat tolk hitr, sam vprašanje pa je, a bojo kej ukrepal al ne... :D
Brez skrbi. Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da šefi vedno pof... policista, sam da za najmanjšo napako zvejo. Bodi prepričana da bo plačal za čisto vse prekrške ki jih je naredil.
Nič vas ne zapelje kot.... CITROEN... no vsaj na WRC dirkah.
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Clementino napisal/-a:
TinchyEsi napisal/-a:Sej točno vejo, kateri je vozil takrat tolk hitr, sam vprašanje pa je, a bojo kej ukrepal al ne... :D
Brez skrbi. Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da šefi vedno pof... policista, sam da za najmanjšo napako zvejo. Bodi prepričana da bo plačal za čisto vse prekrške ki jih je naredil.
Ja, zelo odvisno kateri šefi so to...na policijski postaji Vrhnika je bil nekaj časa zaposlen moj fotr in lahko ti povem, da so tam šefi zlati...glih zarad tega je možno, da tale voznik sploh ne bo nič nasrkal...malo drugače bi bilo na ljubljanskih policijskih postajah, predvsem Bežigrad in Vič, da ne pozabim na Center, kjer DEJANSKO ukrepajo pri takih zadevah... :-# :D
soncy4s
Car fan poonchka
Prispevkov: 22
Pridružen: 18 Nov 2004, 14:23
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a soncy4s »

o Vrhnika, pa tistih bogih 20 policistov k majo, pa res so ful prjazn tuki, tut šefe.

pa teh kršitev je res ful velik, sm vidla k so take delal, k men še na pamet neb pršl, in to na prometni cesti u lj.!
...dobr tako posnet :)
A pa je vidu da snemaš, ni pol nč reagiru(razn tega da je upočasnil)?
jst že kadar jih slikam ne vem kaj mi bojo nardil.

lp soncy
Civic sedan 6.gen
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

soncy4s napisal/-a:o Vrhnika, pa tistih bogih 20 policistov k majo, pa res so ful prjazn tuki, tut šefe.
my point exactly :D
Uporabniški avatar
HairFULL
Megadlak
Prispevkov: 50
Pridružen: 08 Dec 2004, 01:11

Odgovor Napisal/-a HairFULL »

Hocete rect, da ni panike letet skoz Vrhnilo, ker tam sm pa velikrat. Pa edino placilo, ki je blo dozdej je blo takoj za tablo Vrhnika v smeri LJ. Sicer je blo to leta nazaj in baje da je blo 2000sit za placat, vsaj tako se kolega spomni.

Sicer se pa ze skoz vozim po omejitvah, kar na dopustu prija pa se gume sparam za dezevne dni. :D Poraba se giblje dobrih 6 :-°
Odgovori