Spet se pojavljajo "stritrejserji"...

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Spet se pojavljajo "stritrejserji"...

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Spet opazam, da se pojavljajo stritrejserji po ljubljani... peljem danes okrog 2h ponoci domov, pa me samo cez celo celovsko cesto stirje modeli probajo izzivat, eden za drugim. Svasta.

A je to zato, ker zgleda ne bo vec legalnih dragov, al ma folk samo prevec energije?

/jan
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Folk ma preveč energije. Men je sploh smešno, ko grem mal naokoli, me izzivajo, pol jih pa dol počim s terencem.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Hehe...

Tebe izzivajo lol...ko bi vedli kaj jim nardiš s family wagnom ;)
Še dobro da se nekaterih ne da izzvati ;)

je pa tega zadnje čase res velik. Pijuckamo zadnjič v Cornerju, in v 15 minutah 8 komadov mimo na polno [-(
:)
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Počitnice in folku je totalno dolgčas zgleda :-s
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Bedaki bedni, ej fukneni so.. Celovška style. En rdeč hjundaj pa še ene par avtov, k sam hrup delajo pa nkamer. Debili 1 ej..
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

djsly napisal/-a:Tebe izzivajo lol...ko bi vedli kaj jim nardiš s family wagnom ;)
Še dobro da se nekaterih ne da izzvati ;)
8-[ :oops: vcasih me tudi malo zanese, pa pohodim, ampak vecinoma do omejitve hitrosti, potem pa na izi naprej. O:)

Sam kaj, k ze konec prve prestave pred folk zavijem, na polovici druge moram pa ze nehat, k je 70 noter... :blink:

Je pa tudi zanimiv ucinek blowoffa, ene dvakrat zapiha, pa vecinoma sami "stritrejserji" odnehajo in se v kolono zadaj postavijo :kuza

#-o

/jan
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Pugi napisal/-a:Bedaki bedni, ej fukneni so.. Celovška style. En rdeč hjundaj pa še ene par avtov, k sam hrup delajo pa nkamer. Debili 1 ej..
Zacuda ni bilo rdecega hyundaia... za dva se ne spomnim, kaj zaene korete so ble, druga dva sta bla pa ena rjava opel astra, k je sla potem naprej proti Kranju, pa en bel pezo 406, ki je zavil levo na konc celovske.

Pa un v astri mi je prav prepotentno nekaj mahal pa kazal pa zmigval z rokami in rameni, ces: "Kwa je zdej, ku*ba, a se gres rejsat, a a a ?"

Budale na kvadrat...

/jan
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Čudn, da se men to nikol ne dogaja:) Včasih ko je bila serijska se je vedno kdo najdu, pa tud sedaj če grem v Ljubljano kot sopotnik v kakšnem drugem avtu, ma skorajda ni semaforja, da se ne bi nekdo neki postavlu zraven pa nakazoval, kadar sem pa s svojim avtom, jih pa nikjer ni:)
Sem pa za isto foro... 0-70 pa normalno dalje (s tem da mam skor s 1. prestavo 70km/h not:)
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

urosbe napisal/-a:Čudn, da se men to nikol ne dogaja:) Včasih ko je bila serijska se je vedno kdo najdu, pa tud sedaj če grem v Ljubljano kot sopotnik v kakšnem drugem avtu, ma skorajda ni semaforja, da se ne bi nekdo neki postavlu zraven pa nakazoval, kadar sem pa s svojim avtom, jih pa nikjer ni:)
Sem pa za isto foro... 0-70 pa normalno dalje (s tem da mam skor s 1. prestavo 70km/h not:)
Cudno, da se tebi to ne dogaja? Really, no shit, Sherlock? #-o :D

Ko folk zagleda tvoj stroj, se potuhnejo in se raje pogumno spravijo na kaksnega umirjenega druzinskega oceta s karavanom in otroskimi sedezi noter. Pogum pa tak.

:-#

/jan

P.S: prva ne vem, do koliko mi gre, druga pa pride pri 7200 obratih tocno do 104km/h.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Pugi napisal/-a:Bedaki bedni, ej fukneni so.. Celovška style. En rdeč hjundaj pa še ene par avtov, k sam hrup delajo pa nkamer. Debili 1 ej..
Ta z hyundajijem bo men se zdi da kr user HyundaiGTI z a.com. Tko da ze vete da je retardo. :)

Kar se tice tiste 406-tice nism biu jst :D [-X vem pa prblizn kera dva provocerata. Rdec z full velik kroma al pa zelen k ma sam powerfulla pa je glasn :)

Drgac pa ja folku je dougcajt :) jst ce ze rejsam cez lublano to pocnem tko da se spustim na avtocesto :P k zadne cajte se nesplaca cez centr furat vec kt 70 ker so radarji tut ob 2 ponoc :-s res se nezajbavam. Dobr da sm meu zadnc dizla da sm se mim klinicnga cjazu 55 pa me niso ustavl. Da sm biu pa z 406 bi me zihr dobil na radar okol 80 pa dalje :D

Jebena situacija je ratala momci :)
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

še kšn mesec pol bom pa jaz tud mal več na celovški....pa bodo vidl kok jim bo twingo jeb...al ma...er :D :D :D
prva prestava je za okras...druga pa kople....
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Namest homologacije orožni list.press :D
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

modriDIRKAC napisal/-a:še kšn mesec pol bom pa jaz tud mal več na celovški....pa bodo vidl kok jim bo twingo jeb...al ma...er :D :D :D
spomlad se ti bom pa prdružu z 1.8 turbo....
še dobr da na celovški ni jazbecov 8-[
Slika
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

golf_c napisal/-a:
modriDIRKAC napisal/-a:še kšn mesec pol bom pa jaz tud mal več na celovški....pa bodo vidl kok jim bo twingo jeb...al ma...er :D :D :D
spomlad se ti bom pa prdružu z 1.8 turbo....
še dobr da na celovški ni jazbecov 8-[
Kje so kaki jazbeci zdej k mam jst bullbar prov dobr uštiman na avtu?
Uporabniški avatar
SunShiner
DEJANSKO veliki b00st
Prispevkov: 1220
Pridružen: 27 Apr 2005, 20:54
Kraj: Nissanmania
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SunShiner »

urosbe napisal/-a:Čudn, da se men to nikol ne dogaja:) Včasih ko je bila serijska se je vedno kdo najdu, pa tud sedaj če grem v Ljubljano kot sopotnik v kakšnem drugem avtu, ma skorajda ni semaforja, da se ne bi nekdo neki postavlu zraven pa nakazoval, kadar sem pa s svojim avtom, jih pa nikjer ni:)
Sem pa za isto foro... 0-70 pa normalno dalje (s tem da mam skor s 1. prestavo 70km/h not:)
čaki da se midva enkrat srečava :D:

pol ko bo seveda vse poštimano kot mora bit O:)

aja drgač pa tud sam prevečkrat doživljam da največ brihtonov srečam ko nisem s svojim avtom (po možnosti sem s kombijem) ali pa moram zaradi ulaufavanja v easy vozit... ko je pa še vse super delalo ni bilo pa (skoraj) nikjer nobenega [-X
Powered by Nissan 200SX S14 a.k.a. Cipa
and BMW E30 a.k.a. GhettoMobil
Slika
Blue RaCer

Odgovor Napisal/-a Blue RaCer »

Fantje nima smisla preveč košta nej dirkajo le se jim ljubi.
Razn tm k se da.... tm pa če hoče pač pokažeš kaj je na stvari in konec.

lp \:D/
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Hehehe jstpa z veseljem potegnem za kom....seveda zadaj napis 320 spoliran do amena da se ja vidi :twisted: :twisted:

Nazadnje sem enega SL500 spekel do 120 z standing starta....sej ne bi,samo ženska ki je bila sovoznica pri njemu je bila očitno pijana in je začela glasno težit čez open top da ta jajca moja ne grejo nikamor....samo pogledal sem jo in ji rekel cipa drži se....pol pa gaaaaaaas :D
Slika
Uporabniški avatar
SunShiner
DEJANSKO veliki b00st
Prispevkov: 1220
Pridružen: 27 Apr 2005, 20:54
Kraj: Nissanmania
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SunShiner »

Eddy napisal/-a:....samo pogledal sem jo in ji rekel cipa drži se....pol pa gaaaaaaas :D
hehehehe =D>
Powered by Nissan 200SX S14 a.k.a. Cipa
and BMW E30 a.k.a. GhettoMobil
Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Eddy napisal/-a: Nazadnje sem enega SL500 spekel do 120 z standing starta....
To se mi zdi pa podobno, kot da bi napadel norisnico z banano v roki...

/jan
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

zakaj? sej tist jajc se ne premakne nikamor z štarta....avtomatik,pa po vsej verjetnosti pijan model za volanom...sej nima veze kaj je hitrej..važn je da sem se nasmejan pripeljan domov :D
Slika
Odgovori