Legenda se vrača - Mustang

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Sej Mustang 4.6 V8 bo mel 300KM...8)

1.
Jaz se z RX-8 nisem pelu!!!...zato sem malo ironično gor reki "PRAVIJO" :wink: Saj veš---lahko so govorice. Sem pa bral, da wankel baje nič ne trese, ne ropota, skratka daje občutek ko v avionu...zelo mehko ampak še vedno zelo hitro...elektromotor like :wink:

2.
Impreza je še vedno na momente kljub skoraj 100KM manjka, v nižjih prestavah bolj agresivna od M3...ne zelo ampak je, zaradi učinka turbine, ki se zgane tam okrog 3000 vrtljajev in sledi res BRCAAAAAAA :shock: :shock: :shock: v hrbet...adijo pamet...
M3 pa suva že od prostega teka pa vse do 8000 vrtljajev skoraj enako, seveda ZELO....tudi zelo lima, pa vendar ne sune tako grobo kot Impreza tam ko turbina zadiha...ampak to ne pomen da ne gre tko dobr, samo občutek je malenkost drugačen...Impreza je groba, medtem ko je BMW bolj uglajen, a še vedno zelo brutalen, in nenazadnje hitrejši, če voznik tako ukaže :wink:
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

Slide napisal/-a:Sej Mustang 4.6 V8 bo mel 300KM...8)
i know. sam je premal :?
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Torej Mazda me je seveda minila - ze to koliko mam stroskov s temle vragcem mi je mal zmanjsalo apetite, ki so bli vecji kot pa je neslo. S tem avtom bi se zapufal in potem dobesedno zivel za ta avto - pa se delat bi mogu ful vec kot zdj, ko mi ni treba - lepo stependijo vlecem in mal hokej poigram, pa je denarja dovolj... Za tak avto rabis v povprecju 100 000SIT na mesec, kar pa je kar veliko!


Je pa sigurno ta avto se vedno na listi top 3, tako da nekoc.... Cez 6 let. Ampak takrat bo sigurno ze kaj drugega...


LP;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
PYNGO
Rejli fen
Prispevkov: 10
Pridružen: 12 Okt 2004, 08:01
Kraj: Kropa - planet Melmak

Odgovor Napisal/-a PYNGO »

ghibli napisal/-a:
Slide napisal/-a:Sej Mustang 4.6 V8 bo mel 300KM...8)
i know. sam je premal :?
Pri Mustangu ne tok gledat samo na KM, rajši poglej navor :wink: . To velik več pove o motorju kot pa samo podatek o KM.
LP
Jure
PYNGO
Rejli fen
Prispevkov: 10
Pridružen: 12 Okt 2004, 08:01
Kraj: Kropa - planet Melmak

Odgovor Napisal/-a PYNGO »

Mislim da je navora več kot dovolj:

4.0 V6, 210 KM, 318 Nm
4.6 V8, 300 KM, 433 Nm
LP
Jure
RegY
Madafakaaaa
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Okt 2004, 20:29
Kraj: MariboR
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a RegY »

fantje, ko bom se jaz selil v ameriko, bom vam testiral te avte, o katerih sanjarite, pa bom vam sporočal moje mnenje, da boste lahko fauš in pa imeli varijante čula-rekla :lol:

če bo vse po sreči... že čez kake 5 let :D
tukaj je pa en dober plac za en ful dober podpis
KMX
Uradni virtualni tuner tega foruma
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:44
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KMX »

Sam neki k smo glih pr mustangu

v kranju se je en cabrio srebrn mustang vozu z ameriško ragistracijo če sm prov vidu californija
vozu se je kr neki časa med počitncam

a kdo ve čigav je bil???
Uradni virtualni tuner tega foruma :D - če kod kj rabi nj reče na pm
Slika
gape
Kropar BMW fan
Prispevkov: 45
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:25
Kraj: KROPA

Odgovor Napisal/-a gape »

PYNGO napisal/-a:Mislim da je navora več kot dovolj:

4.0 V6, 210 KM, 318 Nm
4.6 V8, 300 KM, 433 Nm
DA DA!!!
SlikaSlika
RegY
Madafakaaaa
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Okt 2004, 20:29
Kraj: MariboR
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a RegY »

KMX napisal/-a:Sam neki k smo glih pr mustangu

v kranju se je en cabrio srebrn mustang vozu z ameriško ragistracijo če sm prov vidu californija
vozu se je kr neki časa med počitncam

a kdo ve čigav je bil???
hm, mislim, da vem :D ena kolegica iz cali, ko je drgač slovenka... smo se včasih (doooooooolgo) nazaj pisali po ircu skor vsako noč :D je rekla, da bo enkrat prišla, pa lih iz kranja je

morda je pa bla to ona...
tukaj je pa en dober plac za en ful dober podpis
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

Meni osebno so bli najlepši taprvi modeli Mustangov (se pravi do leta 1967), ker potem so začeli vgrajevat močnejše (dvakrat in več močnejše) mašine noter in se je Mustang začel "redit". Recimo na začetku je mel mašino V6 z 101 KM oz. V8 z 164 KM, po 1967 pa 320 KM po 1968 335 KM in po 1969 390KM.
Sej nerečem mašine so ble strupene ampak oblika od leta 1967 nikoli več ni bila tista "taprava".
Slika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Mclaren...sej so ble tud Ultrakonjske mašine kar prave oblike :twisted:
recimo
65' letnik :twisted:
Slika
Še tehnični kotiček :shock:
Slika

68' letnik...Mustang Bullit...tud konjev dost...pa lepa stara oblikica
Slika

In še ena od novega :shock:
Slika

Veste kaj me pa zanima! ZELO!!! V EU si ga bo(m)jo lahko teoretično kupili...ker ga uvaža tako geiger, kot en drugi diler v Nemčiji...AMPAK...kdo bo hudiča to servisiral...pri tem dilerju so zatrdili, da so pri Fordu mehaniki to sposobni narest... :? Zakaj nekako ne verjamem :roll:

LP
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

slide tenx za slike 8) . letnik 65 je ..adijo pamet :D

ravno servis je najbolj pomembna zadeva pri nakupu avtomobila. če tega ni...se avta ne splača kupit. corvetta, maserati, lotus, viper, donkervoort, so imena ki bi si jih nekateri v sloveniji sigurno lahko privoščili....ampak servis je v in ausland :roll: . tema :!:
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

Slide:
A se niso Mustangi zredili po letu 1971? V dolžino za 20cm, 15cm širši ter 300kg ( :shock: ) težji.
Ne vem, tako sem prebral :wink:
Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

drgač pa itak majo američani hude makine kokr tale ki se mi veoma dopade!

Slika
Slika
Slika
Slika


drugač mi majo pa res avte ubitačne!kokr je ta GTO pontiac pa Ford BOSS :wink: :wink:
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
D.J.
WannahaveSupra Boy
Prispevkov: 13
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:20
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a D.J. »

Prvega (GTO) imam jest v 1/18, zravn sedi Camaro z28 8)

Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Slide napisal/-a:Slika

Wtf :) black is nice :)


LP PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Ko smo ravno pri američanih in njihovih mišicah...
Pontiac GTO, 5.7 V8, 350KM, 492Nm navora<--- :shocked: 5.3 do 100...res ni klasika v smislu starosti, pa vendar zame resnično idealen in sanjski avto...konjev in navora na pretek, 4 sedeži, zadnji pogon s špero in oblika da te kap...Skratka...če bi lahko zbral en avto, bi to bil verjetno kar ta...pa sem fejst zaljubljen v vse M3-je po vrsti...ampak tole...to je pa TO !!!
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Ta avto mi je pač sanjski...verjetno bo tudi za vedno ostal samo sanjski, tudi če obogatim, ker ga bi blo itak tok zaj.... dobit in vzdrževat da te prej mine ::cry: ...ampak "zaljubljenost" :love6: ostaja :D

BTW...avto se prodaja tudi v Avstraliji in Angliji pod imenom Holden/Vauxhall Monaro V8 za ceno okrog 9miljonov tolarjev...v Angliji...vendar je samo desni volan, ta ameriški pa ima seveda levega in nekaj časa se že šušlja da naj bi Opel iz tega avta naredil tudi nekaj za Evropo nekoliko bolj vzhodno od Londona. Upam da resno mislijo... [-o< Grem kr loto napisat...:D

LP, Slide

BTW...Venom a ne bi malo slikce zmanjšu...mam drsnik dolg pol kilometra :D
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Glede Eleanor: Pred kakim tednom sem gledal na Discoveryu da se je ena firma specializirala za predelovanje starih Mustangov v Eleanor. Ampak to temeljito predelajo. Od podvozja, bremz, ojačitve motor,... V glavnem stroj. Ponavadi not namontirajo motor, ki ima preko 400 konjev, za posebnega naročnika enga igralca bejzbola pa so notri dal motor s preko 700 konji in tudi ''GO BABY GO'' gumb. Za tiste ki tega ne poznate. Tak izraz so uporabljali v filmu Gone in 60 seconds za NOS.


V glavnem.... čist sem bil moker ko sm ugasnu TV. Mater hočem bit slaven pa bogat. :D
daewoo_rugby
Profesionalni vrvovlek
Prispevkov: 34
Pridružen: 12 Nov 2004, 15:35
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a daewoo_rugby »

ja mustangi so men full lepi avti, robustni, sam ta stari so mi lepši kot te ta novi, to je en redkih avto, kjer mi je starejši model ušeč :D
SlikaSlikaSlika
Odgovori