Legenda se vrača - Mustang

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
PYNGO
Rejli fen
Prispevkov: 10
Pridružen: 12 Okt 2004, 08:01
Kraj: Kropa - planet Melmak

Legenda se vrača - Mustang

Odgovor Napisal/-a PYNGO »

Ford oživlja legende http://www.avtomania.com/default.asp?rb=2&id=735
Upam da bo kdaj naprodaj tudi pri nas, ker to bi mel, to bi mel...pa sploh ni tok drag!
Ker še ni nobenga kotička za nove avte sm dav kr sm.
Zadnjič spremenil PYNGO, dne 15 Okt 2004, 13:45, skupaj popravljeno 1 krat.
LP
Jure
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Ne, ni drag...vsaj v ameriki ne...no ja, glede na to kar ponuja tudi 35000€, kolikor bo stal top model pr nas(v EU/Nemčija) ni tko velik...
Barvo osvetlitve števcev lahko po mili volji nastavljaš :shock:
Da ne govorimo o V8 motorju....Skratka...avto za prste polizat 8)

www.ford-mustang-2005.de

LP
Zadnjič spremenil Slide, dne 14 Okt 2004, 09:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ta avto je milo receno zelo lep, da ne govorim o aaaaaaa. To bi js meeeeel! :shock:
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

ja res je , že moja tamala,ki ni avtomobilistični frik, pa ko je vidla mustanga je rekla no tole ti je pa avto :lol: , zgleda da bo treba dnarce skupi metat na kup za na..... :twisted:

je pa mustang bil vedno moja skrita želja :!:
CLIO 172 SPORT
PYNGO
Rejli fen
Prispevkov: 10
Pridružen: 12 Okt 2004, 08:01
Kraj: Kropa - planet Melmak

Odgovor Napisal/-a PYNGO »

A je res da so u ZDA ful manjši davki na avte napram EU? Mogoče je zato tok ugodna cena?
LP
Jure
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

mam dve želje k se mi ne bojo vrjetn nkol uresničle....ena je ferrari....druga pa ford mustang......al pa mogoče enkrat....ka pa veš
....uglavnem avto je res v vseh pogledih enkraten.....tko k tale...da pa ne govorim o starem modelu.......mmmm....bi meu bi meu bi meu
Slika
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Killah bee napisal/-a:
je pa mustang bil vedno moja skrita želja :!:
sj to je skrita zelja usakega k je gledu gone in 60 seconds :P :)

Je pa res da je lep pa to use sam kok pa to zre je pa druga zadeva :) pa glede na stanje z benzom v sloveniji nebo kj prevec popularen tale avtek :P :)


Lp PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

jah če bo cena solidna pri nas,bom kr pomislu za nakup!fuul mi je huddd
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

PiLLLe napisal/-a: Je pa res da je lep pa to use sam kok pa to zre je pa druga zadeva :) pa glede na stanje z benzom v sloveniji nebo kj prevec popularen tale avtek :P :)


Lp PiLLLe
Lej ti ne razumes dolocenih ljudi, a me stekas. Postavi se v vlogo modela k kupi ta avto.... Za avto da recmo, nevem 15 miljonov.... Bencina pokuri 20l/100km recimo in da z njim dela 20000km na leto.
To pomeni 800 000 na leto za bencin an.


Zdj pa poglej tole: on je vrjetno tudi ljubiteljski igralec golfa, ki igra vsak konec tedna vsaj 1x. Tam zapravi 20000 sit za green fee karto, pa se 5000 v restavraciji. Torej cca 25-30 jurjev na tedej.


Zdj pa to pomnozi z 50 tedni recimo in dobis stevilko... MILJONDVESTOPEDSTTISOC do MILJON PA POU.


Da ne stejemo vsakih pocitnic k gre - na teden 200 jurjev sigurno...



AAAAA, a vids zdj ! BOLI NJEGA KURAC ZA BENZ!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

_VeNoM_ napisal/-a:jah če bo cena solidna pri nas,bom kr pomislu za nakup!fuul mi je huddd
Js bom kr zdj ga su rezervirat, da mi jih naute vse pokupl :?
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Pugi to je res kar si napisu :) me je kr mal sram :oops: k sm tist napisu sam sj smo ljudje vsi se motmo :)

Lp PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Uhh za zdrkat hud...A ma kdo uno slikco predelanega kao 2F2F
Sanjski moski :D

Slika
KMX
Uradni virtualni tuner tega foruma
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:44
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KMX »

TO je moj majljupši avto :!:

joj kolk je lep
Uradni virtualni tuner tega foruma :D - če kod kj rabi nj reče na pm
Slika
Rjuhar
GSI fahrer
Prispevkov: 12
Pridružen: 12 Okt 2004, 11:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Rjuhar »

ce bi bla cena taka kot je v ameriki, prodam corso in dam se par tisoc evrov zraven, pa ni hudic, da napraskam 18000 baksov. Tko pa ...dream on...
Malo pleha, malo žice - evo nove Opelice..
Kobreti
Man in Black (A3)
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Okt 2004, 13:45
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kobreti »

Res je LEP!!! Mustang pa se mi zdi ,da je itak najbolj special amercian car!!
8)
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

hja

Odgovor Napisal/-a ghibli »

je mal retro in prijazen okolju 8) ampak tkole bom povedal. Ok, ko bom imel malo vec pod palcem, ne vem če ga bom kupil. dvomim. 300KM spet ni "original" oz. se mi zdi mal premal za V8 "muscle car".

ampak ne me narobe razumet. je narejen,da manj žre in z lepim dizajnom in je good avtič sam ne vem če me bo prepričal za nakup....kdajkoli.

p.s: pugi zadnjic sem na rsportscars.com videl rx-8 8) , ki je bila zelo zelo nabita z mocjo. dva znanca sta avto peljala in sta rekla,da sem celo ****** , ker nisem kupil tega avta namesto tega, ki mam zdaj. baje je nor za vozit (rx-8 seveda). si se zagret al te je minilo? (tu sprasujem, da ne odpiram nove teme)
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

ghibli...kako to da po en stran kritiziraš Mustanga s 300KM in navora za stran metat, po drugi pa praviš da je RX-8 nabita z močjo :? Am I missing something :oops: :D
Drugače sem pa prebral pa tudi slišal, da je občutek precej anemičen kar se pospeševanja tiče...enostavno se ne čuti da gre tok ko gre(RX8 mislim!!!)...pravijo...saj veste :wink:
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

glede rx8 sem samo povedal kaj mi je bilo receno. sam nisem naudusenec nad mazdami.

link: http://www.rsportscars.com/slo/avto/rx8_motorsport.asp

sploh za 1.3 mašino je 362KM veliko vec kot 300KM za 4.6 litrov prostornine ;).

v mojem se tudi ne čuti kako gre...pa mi je ravno to včasih všeč :D

pa ti pomaham nazaj slide :wink:
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Ahhhh...Jaz sm mislil da govorima o serijski mazdi RX-8...ta ma pa 231KM...362KM je pa nekaj drugega in bi reku da pa čist drugače suva kot pa 231 konjska... :wink: Nisem pa reku da je ta švoh, samo da se notr enostavno ne čuti moči, saj tako gladko pospeši...
Sam pa res prisegam na brutalne občutke v avtomobilu :wink: ...naredi pač največji vtis name...kaj bi pa blo če bi blo vsem isto všeč :D
Pred kakim letom sem bil šokiran ko sem peljal Imprezo WRX STi :shock: ...kak teden nazaj pa sm bil prav tako prijetno presenečen v M3-ju SMG, od katerega zaradi atmosferske mašine nisem pričakoval takšne brutalnosti, pa je avto vseeno pošteno pošteno zabijal na sedež...da ne govorim o cagru za hitrost...ko pri našem A4 za obrate :twisted: Skratka...M3 ---> to so pa moje sanje...upam da se mi kdaj uresničijo :wink:

LP
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

hehe tale debata med nama bo presla v večje obsege dokler pugi odgovori na vpr. o rx-8 . menjeok :D

da nadaljujem kar bi še dodal na tvoj post. primerjal sem rx-8 (serijsko) s hondo S2000. mam občutek da tistih 0,2 s do 100km/h ni neka jaka razlika. in avtomobila sta nekako podobna (pustimo sedeže,prtljažnik.itd..). za hondo pravijo da je majka a za rx-8 se pa preveč "uglajeno" pelje? :roll: hmm...ne vem ne vem. M3 ima 333KM...olala 8) drugačnega performansa tudi ne bi pričakoval in enako gre za športno imprezo (katero tudi, če želiš kupit se ne da -tako so mi rekli v interservisu :roll: ). vse kar je pod 6s do 100km/h je za pozdravit :wink: . ampak ta retro mustang pa dvomim, da bo to ponudil.

napisal sem tudi, da mi je mustang lep sam da ni "mišica" like shelby gr-1 8) in da mu (za moje amaterske pojme) ravno to manjka - ker izgled recimo že ima. da o tistih 210-ih KM ni ne govorim. res je za tajnice :D
drugač je pa mustang fukiš
Odgovori