Avtoshow Grosuplje 2005 10.09.2005

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

pizdo sam je res lep tale pi?o od pugita 8-)
vesolc
He comes in peace!
Prispevkov: 95
Pridružen: 15 Okt 2004, 12:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a vesolc »

cestitke za cel klub, ker je res eden najbolj predstavljenih oz. reklamiranih (majcke, kape, brezrokavniki, zastave, arafati...), samo Pugi je se zmerej ves naduvan, se ko je pleskavico se naduvano drzi :D
cestitke urosu, res zasluzeno, modri dobr zgleda bad look, golf mi je pa tut vsec, vglavnem cestitke
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Bravo momci, čestitke vašemu klubu =D> =D>
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

vesolc napisal/-a: samo Pugi je se zmerej ves naduvan, se ko je pleskavico se naduvano drzi :D
Jafak no. Pa kje lih mene najdete? A sm bil res naduvan? Resno povej k mi je res bed. A te kao nism poznal akaj? Sj drgač ne vem točn kako zgledaš?
Dj na pm. Če pa kej nočem je pa tole. Se bom probov popravt če je res, sam ni bil moj namen.

Aja, jedu sm piščanca ;) več beljakovin, pa še cenej. Pa 4 kose kruha ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Pugi napisal/-a:
vesolc napisal/-a: samo Pugi je se zmerej ves naduvan, se ko je pleskavico se naduvano drzi :D

Aja, jedu sm piščanca ;) več beljakovin, pa še cenej. Pa 4 kose kruha ;)
Da boš še bolj naduvana koka, ješ piščanca :sick: :D
CLIO 172 SPORT
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

LOL, kva vs bo benov vse :D
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Men je blo kulj, ceprav velik slabs k lansk let...jebiga dez je zamoril, pa se nisem bil z avtom notr...tko da je blo bye bye po 15uri
Urosu pa cestitke za pokal
Sanjski moski :D

Slika
vesolc
He comes in peace!
Prispevkov: 95
Pridružen: 15 Okt 2004, 12:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a vesolc »

Pugi nism gledov v kroznik kva jes, tko da je pac biv piscanc!!! :D drgac pa ni pene, sej se bomo ze kdaj ustavl pa ksno rekl....habic je tko skos neki okol skakov, urosu pa pohvale za dimne zavese iz odbijaca :D seenkrat cestitke
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Vesolc, dobiš sok. A to si mislu da sm naduvan zato, ker te nism spoznal? Mjbi te nism vidu, k sm mel dost stvari v glavi in na glavi ;) :hik


Habič, organizacija je bla isti kusur, vrjetn še boljša. Zanimiv, kako je, če nimaš avta notr :D: kr vse ti je brezveze :D A js nism bil dost? :D:


In ja, enkat vas bom banal, pa če potem takoj umrem!! :deda :popizdil
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Pugi napisal/-a:Vesolc, dobiš sok. A to si mislu da sm naduvan zato, ker te nism spoznal? Mjbi te nism vidu, k sm mel dost stvari v glavi in na glavi ;) :hik

Sej sm jest tut skos gledu kje bi te najdu da se predstavm, pa te je blo težko najt da nisi glih debatiru z enim.

Pugi je bil delaven in ni sam poziru, pa ga je blo težko dobit :D
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Eh tele grosuple so ble bl počitnice. Da ti vidiš kašen mamo k smo na dirki... :woohoo :stupid
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Pugi napisal/-a:Eh tele grosuple so ble bl počitnice. Da ti vidiš kašen mamo k smo na dirki... :woohoo :stupid
Jap pol eni pes kilometre nabiramo :-° :-°
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

cc 206 napisal/-a:
Pugi napisal/-a:Eh tele grosuple so ble bl počitnice. Da ti vidiš kašen mamo k smo na dirki... :woohoo :stupid
Jap pol eni pes kilometre nabiramo :-° :-°
Kdo vam je kriv :-°

Natunite se pa dirkajte :D , nebo potrebno ves čas letat gor pa dol :-s

Drgač pa malo iznajdljivosti,dva WT za 10k SITnih in ni potrebno več hodit gor pa dol O:)

Sorry mal za off :-°
CLIO 172 SPORT
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Pugi napisal/-a:Eh tele grosuple so ble bl počitnice. Da ti vidiš kašen mamo k smo na dirki... :woohoo :stupid
K sm glih opazu. Te Grouplje in grem iz Grosupelj je narobe. Reče se: To Grosuplje in grem iz Grosuplja ali pa grem iz Grosupljega. Ni isto kot Domžale.

Sam skrbim za pismenost bodočih zobozdravnikov. :D :D
Slika
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Prišel,pogledal naše stroje.....zakuril komplet gum...in šel domov ženo popedenat O:)

jaz se iskreno opravičujem da nisem prišel že zjutraj..bilo je neizvedljivo popolnoma...še zmerom sem bolan,pa še sedež sem moral spravt v sedeče stanje v avtu...

Urošu iskrene čestitke za osvojen pokal,,naj jih bo čim več =D> \:D/
Modri je dobro sešvasal tist bedluk,še bl jezn zgleda mali plavi nabijeni :D
Golf: avtoček ma definitivno dušo,spada med legende,tako da je lepo da se najdejo ljubitelji ki imajo veselje do rihtanja AVTOMOBILOV ki so DEJANSKO še dandanes atraktivni in konkurenčni na tekmovanjih =D>

kaj nej še rečem....aja: škoda da ni bilo prostora za kakšen krog narisat,me je res matral :-°
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Stratus_ napisal/-a:pizdo sam je res lep tale pi?o od pugita 8-)
Res hvala ;)


Ej, šele zdj sm vidu uno sliko!! Jafaaaaaaak. Obrnu pa prepognu :D: Preč glejte!!!!!

Prasci, skoz me zajebavate!!! Vse vas bom benov!!!!! :P


BTW - tomaz, literatura je vsa v angleščini, beseda pa so latinske, so fukc groskupleraj!!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Počasi prihajam k sebi... 15 urni spanec se je kar prilegu :D

Občutki so odlični, sploh nad presenetljivo velikim pokalom O:) Prav spomnim se s kakšnim navdušenjem sem lani prevzel svoj prvi pokal v življenju (RS Street race Slovenj Gradec). No letošnja sezona je bila pa čist nora - skupaj z včerajšnjim jih je 7 =D>

Stvar je šla pa zelo na tesno... zadnje 3 tedne se je delalo po cele popoldneve do poznih ur, zadnje tri dni pa skorajda brez spanja... no, saj ste včeraj lahko videli, kako zgledam po 36 urah brez spanja:)
Seveda nisem bil edini, ki se je tako žrtvoval. Tukaj bi se zahvalil vsem, ki ste mi stali ob strani, me podpirali, pomagali...

Predvsem bi rad izkoristil trenutek, da se zahvalim trem osebam... Roku in moji tamali, ki sta mi skozi celotno predelavo notranjosti stala ob strani, pomagala po vseh svojih močeh, Rok se je zadnji dan celo žrtoval in "preskočil" dan pouka v šoli in nenazadnje skupaj z menoj podrl rekord >30 ur neprekinjenega dela na avtu:) Tamala pa kot vedno pridno skrbela za vse ostale stvari, nam naredila plan, da se je vse skupaj izšlo, pomagala šmirglat, uredila albume s fotkami itd... in pa seveda Tomaž (Thomas Customs), ki me prenaša (in moje ideje:) že celo večnost. Pri njem je bila narejena celotna zunanjost in polno drugih malenkosti.

Evo še fotka od ta glavnih :D Levo in desno dva neprespana tipa, na sredini stručko Tomaž in pa vedno nasmejana tamala v ospredju:)
Slika

LP
Uroš
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

No priprave pa vse so se vam lepo obrestovale..čestitke! ;)
SLP
Hostespedener
Prispevkov: 133
Pridružen: 11 Sep 2005, 19:47

Odgovor Napisal/-a SLP »

Lep pozdrav vsem, vceraj sem hodil zraven unih tetic (od avtoelektronike) in ker smo se fotografirali pri vecini avtov iz vašega kluba, vam prilagam link do fotk:
so pa nazalost malo pomesane #-o
http://slp-007.moj-album.com/
LP vecer
SLP
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

had napisal/-a:Slika
_BANDIT_: Vidiš, to je to, o čem sem ti zadnjič pisal na PM in prošnji za novo kapco... tale punčka me spremlja že od Street Race-a v Slovenj Gradcu letos (kjer sem ji na prošnjo njene mami dal kapco in se moral celo podpisat nanjo - sem se počutu k Schumacher:), bila je tudi v Domžalah, pa tudi včeraj ni manjkala:) Čista fanica:)

LP
Uroš
Odgovori