1. Night tuning show Maribor, petek 8.7.2005, BOF Bar

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Blue RaCer

Odgovor Napisal/-a Blue RaCer »

Jah fantje tkole je bilo ne kar se tiče komisije ne bom govoril ker nima smisla bilo je preveč objektivno!!!!
Drugače sam šov kar vredu razen vreme jih je zjebu da so pol kr neki hitel pa vse neki na pol ocenil na koncu prvih 13 avtov se je lahk predstavlo drugih 39 pa ne .
No kljub temu 2. mesto za motorni prostor, in 4. mesto za zunanjost.
Več v prihodnjih dneh k bodo še slikce!!

lp
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

off topic: sm ti dons mahu na dunajski pr petrolu ;) jst sm bil tist na rolerjih :D :D :D
Uporabniški avatar
Ruff Ryder
Pejnourt
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jun 2005, 11:56
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ruff Ryder »

PozerQ napisal/-a:
Pugi napisal/-a:Iz našega ne [-X Pa mi itak sam šimfat znamo :D
sej iz našega tut ne, zato sprašujem
E...sj nas itaq nihče ne pozna...

Drgač pa za taka ocenjevanja obstajajo e-maili, pa se povabi na udeležbo ter v komisijo. Vsaj jaz bi tako naredu, če bi mi mel kako ocenjevanje al pa organiziran tuning show. (moje mnenje)

Ruff
Presidente la VW-Audi Club Slovenia
SlikaSlika
Uporabniški avatar
BaSe
Opel freak
Prispevkov: 50
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:24
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BaSe »

R206RC napisal/-a:Jah fantje tkole je bilo ne kar se tiče komisije ne bom govoril ker nima smisla bilo je preveč objektivno!!!!
Drugače sam šov kar vredu razen vreme jih je zjebu da so pol kr neki hitel pa vse neki na pol ocenil na koncu prvih 13 avtov se je lahk predstavlo drugih 39 pa ne .
No kljub temu 2. mesto za motorni prostor, in 4. mesto za zunanjost.
Več v prihodnjih dneh k bodo še slikce!!

lp
ma to se strinjam, vreme je zasralo 100% :( da se pol niso mogli več avti predstavit. ](*,) ](*,) Pa še zaradi dežja je morala komisija prav hiteti oz. DIVJATI od avta do avta [-(

LP Garantiram, če bi bilo lepo vreme, bi se predstavili vsi avti, pa še komisija bi do potankosti pogledala vsak avto :D
SlikaSlika
darkdog24
Temni Pes štiriindvajset
Prispevkov: 37
Pridružen: 18 Okt 2004, 22:05
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a darkdog24 »

Vem da je stara tema pa js nisem dolgo kej tuki gor napisu sam glede tega mariborskega showa bi rad povedal, da to kar bi naj bilo je šlo vse v vodo.Nemoreš ti tekomvat in tudi zmagat v 2 kategorijah, če si organizator srečanja.Druga stvar nemore bit član komisije dober kolega in soorganizator drugega kluba in temu kolegu potem ocenjuje avto in dobi nagrado.Tretja stvar 13 avtomobilov se predstavi, ostali pa ko vas jebe.Četrta stvar pa ocenjuje mi avto gospod, ki ima 73 neuporabnih stikal v vozilu, fake diske, fake intercooler pa da nenaštevam več.
To da mam js recimo uporaben hladilni sistem v prtlažniku za svoje ojačevalce in dejanskod ela zadeva je uporabna in da imam hladilni sistem za DVD player v sprednjem rpedalu in tudi dela je uporabna pa ga ni zanimalo.

Skratka s to organizacijo ste mene osebno in še nekatere udeležence razočarali.Vem da znate bolje nardit zadevo, ampak tole je bla katastrofa.3 ocenjevalci nemorejo predstavljat vseh vodilnih v avtomobilskih klubih.
eh podn.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Grave digger :P

Drgac pa v jok pa na drevo :D zivot ti je takav cupav i dlakav :D let's face it you can't win them all :D
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
darkdog24
Temni Pes štiriindvajset
Prispevkov: 37
Pridružen: 18 Okt 2004, 22:05
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a darkdog24 »

PiLLLe napisal/-a:Grave digger :P

Drgac pa v jok pa na drevo :D zivot ti je takav cupav i dlakav :D let's face it you can't win them all :D
tk ko si reku ja :D :D jebat ga
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Ta tema je že tolk stara ,da ji pripravimo spodoben pogreb :D
CLIO 172 SPORT
Zaklenjeno