Car PC projekt

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Uroš, pa najprej se zmeni da ti nakaže, potem mu pa pošlješ. Da ne bo spet kaj hotel nategovat...
Project on hold...
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

Ded, evo mene spet.

Sem si sam tudi sporihtal zdaj WLAN, pa net preko GPRSja, pa zadeva deluje.

Zdaj me pa zanima sledece. Prvo bi te vprasal kje si nabavil tipkovnico, ker jo iscem pa iscem pa je nikjer ne najdem.

Pod drugo me zanima ce si zdaj porihtal GPS, jaz sem instaliral adriaroute pa groser reiseplanner pa je zadeva sledeca. pri adrijiroute mi ne zazna GPS miske, ker hoce orginal garminovo, pri reise planneru pa mi sicer najde cesto pa vse, ampak mi kaze na zaslonu ko da se vozim 10 m levo od ceste, torej ceste se premikajo vendar je puscica (lokacija kjer sem jaz) premaknjena v levo in se v bisvtu bozim mimo cest.

Anyone ?



Drugace mas ti ze kaj novega glede pcja ?


aja, pa MSN bi te proso da mi das, ker se mi ne da hodit 7x denvno na forum gledat ce si odgovoril hehe :)


LP
Slika
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

eni programi majo da si lahko naštimaš offset. se pravi koliko ti sfali pridobljena pozicija glede na realno. pač se postaviš in go ugotoviš zamakneš piko za toliko in toliko v pravo stran.
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Tako je... offset X in Y koordinate v nastavitvah poskusi najti... ta malo tipkovnico če potrebuješ, ti jaz zrihtam.
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

aha, bom pogledal ta offset, mogoce je pa tu problem. Je pa vredu zadeva, zanimiva.

mas PM.
Slika
Uporabniški avatar
sablač
Mal več k dim
Prispevkov: 67
Pridružen: 16 Jan 2006, 23:18
Kraj: štore-celje

Odgovor Napisal/-a sablač »

zdravo jaz bi pa rabo nekoga da mi mal porihta moj ze sestavljen car pc,programsko in se kak wlan,kamerca itd.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel nekdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
Odgovori