100 oktansko gorivo na vseh OMW črpalkah

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

TypeKoshiR napisal/-a:Je blo ze dostkrat objavljeno da gorivo ne dosega te vrednosti, ja sevede zdej bos sel na petrol pa ti bodo rekli ja res je to (manj oktanov mamo) ](*,) ](*,) ](*,)
Zahtevaj njihove meritve! Ne kaj ti rečejo, ko po telefonu pokličeš eno tajnico...
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

1.8T napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:Si prepričan v to, kar govoriš??
SI kdaj šel do Petrola in preveril te tvoje govorice??

Ko boš imel čas, pojdi enkrat do njih in naj ti pokažejo podatke o meritvah (so dostopni za javnost), pa boš verjetno kar krepko presenečen nad nihanjem!!
Imas slucajno te meritve? Zelo bi bil hvalezen, ce bi lahko kje objavila kaksen scan...

A so testirali tudi OMV 100 ?

(Ne da se mi na Petrol hodit...)

/jan
Ne žal nimam...je pa cca 1.5 leta nazaj kolega "znorel", ker sta s punco istočasno tankala na eni bencinski in je obema isti dan crknil avto... (verjetno je so bile krive kakšne smeti ali kaj drugega v bencinu, a je zahteval vse papirje).
Skratka je šel na Petrol in tam so mu pokazali zadeve. Zanimiva zgodba je bila...in nihanje +1 do -1 oktan ni bilo nič presenetljivega.

Ne vem pa, če te papirje dajejo "v roke".
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

TypeKoshiR napisal/-a:Je blo ze dostkrat objavljeno da gorivo ne dosega te vrednosti, ja sevede zdej bos sel na petrol pa ti bodo rekli ja res je to (manj oktanov mamo) ](*,) ](*,) ](*,)
Glede na to, da Petrol objavlja, da je njihov laboratorij "neodvisen", bi se mi zdela zanimiva njihova meritev OMV 100 oktanskega bencina...

/jan
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Saj veš, kako je z "neodvisnostjo" velikih skoraj monopolistov pri nas :-° :-°
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

torej si potem tudi lahko priredi podatke a ne ce je ze njihov laboratorij...tko da nebi o tem...pac je glih v tistem vzorcu blo tolk pa tolk na benzi pa pol mesajo z vodo tko da u eazy mal z oktani na + se zmer je to SLO
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Do sedaj sem tankal ze na par razlicnih OMV crpalkah in nikoli ne pozabim vprasati kaj okrog 100 oktanskega bencina. Vsi mi povedo enako, da se ta bencin vozi direkt iz Avstrije, celo avstrijski kamjoni dol vozijo in polnijo cisterne. Po celi Sloveniji.

Ne zdej mene zmasakrirat, jaz samo povem, kar mi ljudje na crpalkah povedo. To je edina informacija, katero dobim povsod enako, vse ostalo je pa bolj rekla-kazala.

/jan
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Jest govorim bolj za Petrol cifre k z OMV sem slisal da naj bi bil boljsi...
Kar sem pa slisal o Petrolu je pa cist za en shit...je pa tud en na sux-u napisal da je delal tam v tem lab. in tocno povedal kolk je kaj dosegal
MUGEN CR-X
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

TypeKoshiR napisal/-a:torej si potem tudi lahko priredi podatke a ne ce je ze njihov laboratorij...tko da nebi o tem...pac je glih v tistem vzorcu blo tolk pa tolk na benzi pa pol mesajo z vodo tko da u eazy mal z oktani na + se zmer je to SLO
Žal točno tako.
Da ne omenjam, da je bilo že par škandalov na posameznih franšiznih bencinskih črpalkah...
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

A ni drugače tako da je bencin od petrola čist OK in da je nafta tista ki mu resnično dela sramoto :-k
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Slide napisal/-a:A ni drugače tako da je bencin od petrola čist OK in da je nafta tista ki mu resnično dela sramoto :-k
jst sm pa slišala, da je ravno benz tisti problem, ker ga mešajo z nevem čim in veliko jih pravi petrolskemu benzu "voda" :-k
TROMAT
Pejnourt
Prispevkov: 15
Pridružen: 29 Maj 2005, 11:50

Odgovor Napisal/-a TROMAT »

Na petrolu 95 ne tankam več. Dons sem tankal pa hvala bogu samo pol tanka. Zgleda da je problem v čistoči. Ko probam 95 OMV bomo zihr vedli. Res pa je da je to ena zakotna pumpa in nočem zadeve posploševat in umazat petrola kot takega. Sam ce mi po OMV benzu avto lepse laufa pa je jasno da bom tankal tam. OMV pa petrol bi mogla met 50/50 pol bi se pa tržni delež tepla in bi mogoče meli kaj boljši bencin. Na žalost je v Slo še vedno tako, da kupec ni kralj. :-k
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Govor je o 100 oktancu in ne 95 :-s

Watch out!
CLIO 172 SPORT
Odgovori