Renault Alpine

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Odgovori
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Renault Alpine

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Zadnjič sem videl enga prav lepega bordo rdeče barve s slovenskimi tablicami in Domžalskim grbom.

Sliku ga pa nisem, ker ni blo fotoaparata pri roki. Bom probal popravt v bližnji prihodnosti, al pa če ima kdo slike s kakšnega shoda, tekmovanja,...

Presenečen sem bil, ker nisem verjel, da obstaja kakšen v Sloveniji. A mogoče kdo ve še za kakega Francoskega lepotca? Pa a kdo ve a je ta Domžalski slučajno V6 Turbo?

Enkat ga hočem imet
[-o<
Slika
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

A si tacga mislu \:D/
Slika
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Nop.

Tazga:
Slika
Slika

Sam un k sm ga vidu, je temnejše barve, drugač pa zlo podoben, če ne identičen. Nism hotu preveč stikat, ker je biu parkiran na enem privat parkplacu pred bajto, tko da sm šou sam z avtom tja pa ''obračal'' avto ene 2 minuti. Pomoje če me je kdo vidu si je zihr mislu da sm blond ženska, ki je nardila izpit pred 5 minutami. :D

Matr sm tko Renoja gledu sm se skor u eno skalo poču :-°
Slika
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

A to je pa že novejši model čeprou je tud že lr lep oldie
Hud,ni kej =D>
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Ponavadi je parkiran v Mengsu pred Renault servisom. Nekdo od servisa ga mora imeti v lasti.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Smo cez vikend na renault trefnu vidl kr par teh alpinc...ene so ble kooonc strupene..
A je na alpincah widebodykit(vec ko 10cm nabulirani blatniki ipd..)ze serijsko?
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Jaz se pa spomnim da je bil precej časa nazaj eden tak v enmu videospotu slovenskem...pa ne vem točno katerem...ena od naših zimzelenih skupin :D
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
super98
dizel
Prispevkov: 112
Pridružen: 23 Okt 2004, 19:44

Odgovor Napisal/-a super98 »

Un domžalski ni turbo, je starejše serije kot tista A310 na slikah. Ima pa t.i. 2.8 PRV (peugeot renault volvo) motor!

Meu ga je en starejši možakar iz domžal, ki se je z volvoti ukvarju (zadi pri meku v domžalah). Prpelu si ga je iz Švice, kjer je včasih delu.
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

super98 napisal/-a:Un domžalski ni turbo, je starejše serije kot tista A310 na slikah. Ima pa t.i. 2.8 PRV (peugeot renault volvo) motor!

Meu ga je en starejši možakar iz domžal, ki se je z volvoti ukvarju (zadi pri meku v domžalah). Prpelu si ga je iz Švice, kjer je včasih delu.
A si ziher da ni turbo? Men se zdi da je imel na plastiki za šipami napis turbo.
Slika
super98
dizel
Prispevkov: 112
Pridružen: 23 Okt 2004, 19:44

Odgovor Napisal/-a super98 »

Tomaz40 napisal/-a:
super98 napisal/-a:Un domžalski ni turbo, je starejše serije kot tista A310 na slikah. Ima pa t.i. 2.8 PRV (peugeot renault volvo) motor!

Meu ga je en starejši možakar iz domžal, ki se je z volvoti ukvarju (zadi pri meku v domžalah). Prpelu si ga je iz Švice, kjer je včasih delu.
A si ziher da ni turbo? Men se zdi da je imel na plastiki za šipami napis turbo.
Ziher 100%, sm si ga pobliže ogledal...pol pa najbrž ni isti!
kr3mn1
Pejnourt
Prispevkov: 13
Pridružen: 19 Maj 2005, 20:50
Kraj: kransterdam

Odgovor Napisal/-a kr3mn1 »

od unga dedeka je crne barve pa ze 2 leti stoji na dvigalu. vsaj v zadnje se je ko sm bil tm. hoce pa 4 miljone zanga.
...jebeš vse, če nimas nič...
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

[quote="HaBBicH"]Smo cez vikend na renault trefnu vidl kr par teh alpinc...ene so ble kooonc strupene..
A je na alpincah widebodykit(vec ko 10cm nabulirani blatniki ipd..)ze serijsko?[/quote]

Turbaki so nabildani, N/A pa so navadni taki kot tale na sliki.
Cena za turbaka je bila pa včasih = konji X 1000 DEM. Imel je pa 287KM, tko da je bila kr odlična cena.

Mislim, pa da je podobno kot A310 narejen ta avto iz kompletne aluminijaste šasije in nanjo potem prišraufana ali plastika lai pa pleh.
Zelo zanimiv avto, samo še vseeno predrag. Navadna je pa v franciji okol 6000 eurov.

LP
Nebivedu
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Sej v Nemčiji so cene do 14.000 Eurou, tko da če lastnik črnega prodaja nekompletnega za 4 mio, bo še dolg prodaju.
Slika
loopz
Pejnourt
Prispevkov: 18
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:02

Odgovor Napisal/-a loopz »

mislim, da je ima tegale nekdo z renaultovega servisa car v mengšu...enkrat sem si ga malo pobliže ogledal, izgleda zelo lepo ohranjen stroj, je pa model A610, sem pa skoraj prepričan, da ima V6 turbo motor, tisti na prejšnji sliki zagotovo ni turbak...

Slika

turbak ima takšen sprednji konec in če me spomin ne vara, tudi mengeški izgleda takole...

v izdelavi pa je bil od '90 naprej, če se ne motim...
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

Odgovor Napisal/-a n33yo »

En moj prjatu Tomo ma doma Alpino rdeče barve je pa iz Grosuplja tm nek Veliko Mlačevo če kej prov vem je od fotra al kako je že reku drugač not je pa kr fajn sedet sm je avto tud že kr dost star :-° :-°
Drifter
NISMO še skup sestavl :)
Prispevkov: 133
Pridružen: 30 Nov 2004, 14:49

Odgovor Napisal/-a Drifter »

lastnik je car iz mengša, sin od gazde, ki si med drugim lasti tudi rumenga spiderja
Odgovori