Kako spravit silikon za šipe iz pleha

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Je zelo težko...

Najprej vzemi eno britvico - priporočam ti kar klinco od risalnega noža. Le to napneš da ima malo loka -> ) in greš z njo tik ob površini pleha.

Ostane ti tanka površina silikona, ki jo probaš malo zdrgniti s prsti ali kako gumico (pazi na praske), na koncu pa priporočam kako polirno kremo in do sijaja spolirat.


Več bo pa eddy napisal pomoje al pa kdo drug.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
SunShiner
DEJANSKO veliki b00st
Prispevkov: 1220
Pridružen: 27 Apr 2005, 20:54
Kraj: Nissanmania
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SunShiner »

mogoče bi lahko tud Rider kej pomagu, pred kratkim se je neki igral s šipami pri svoji MR2
Powered by Nissan 200SX S14 a.k.a. Cipa
and BMW E30 a.k.a. GhettoMobil
Slika
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Obstaja en cistil ki cisti vse silikonske stvari se da cist v eazy dol ga topi, tko da jaz sem zmeri to uporabljal kadar sem dajal prage dol pa je silikon ostal al pa nalepke...tko da probi kar z tistmu...prvo pa z nozkom z vecjega dol dej !

LP
MUGEN CR-X
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Najbolje da stopiš v eno trgovino k majo barve lake tammajo tudi to čistilo nimam pa pojma kako se mu reče, reč enostavno čistilo za silikon k zadeva ne poškoduje laka je taka mastna...razlož prodajalcu za kaj se gre in bo že mogu vedt !

LP
MUGEN CR-X
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Meni se k sreči ni nikol hudo prijelo na pleh, sem samo malo s prstom potegnil pa je blo... Drugače se pa baje dobi tudi ena "radirka" od 3M-a (ne A3M) za na fleksarco, samo to sem samo slišal, nikoli pa videl v akciji.
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Radirka obstaja jo imamo na šihtu,vendar nimam pojma kje nabavljamo tele stvari :-k

Drgač sem Pugiju spravil ta silikon dol z strehe z alkoholnim topilom potem pa spoliral do sijaja ker malo barva zbledi...

Košir dej povej kje se to nabavi,jaz to vse z šihta domov nosim in ne kupujem....ampak mi je zmanjkalo že zdavnaj na bmw-ju.... ](*,)
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Pizda dons sm vs od tega pofukanega silikona, sem mrežco gor dajal spredj. Pizda sm jezn, vsakič sm vs popackan ko kej delam s tem sranjem. fak an. :popizdil
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
PeschA
Pawa user
Prispevkov: 179
Pridružen: 01 Dec 2004, 07:45
Kraj: Ševlje

Odgovor Napisal/-a PeschA »

Glej v vsaki štacuni z avtolaki imajo antisilikonsko čistilo. Je fino ker topi vse kar je silikonov (kiti lepila itd.) barva pa ostane nedotaknjena. Od mobihela je čisto OK.

Vedno kadar štrihaš kakšno plastiko (odbijači ipd.) je to obvezna zadeva.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Dbest tole, če je res, je to obvezna zadeva...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

LOL, a bi lahko počakal vsaj ene 10 ur?? vrjetno ima tistih 24 na koncu kak pomen :D:
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

radirka dela cudeze... Drgac pa ce gre za ravne povrsine lahko to tud z unmu spohtlom za kermaicne sporgete pucat
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
neyc
Mal več k dim
Prispevkov: 56
Pridružen: 26 Jun 2005, 19:18
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a neyc »

Eddy napisal/-a:Radirka obstaja jo imamo na šihtu,vendar nimam pojma kje nabavljamo tele stvari :-k
in z čem se bavite? mogoč mam to radirko doma,..
Odgovori