Brembo MAX ?

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Odgovori
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Brembo MAX ?

Odgovor Napisal/-a iKst »

Jo,

pred kratkim sem že spraševal za ATE power diske. Zdej me zanima še primerjava z Brembo max. Jih je kdo mel gor ? Cena se mi zdi precej ugodna, malo manj kot 9k za komad. A je to totaln šit al se jih splača dat na avto.

Proračun je zelo omejen, tko da kaj hujšega zaenkrat ne pride v poštev. Lahko pa predlagate še kaj podobnega. Rabim ene diske, ki so dokaj poceni in bodo zdržali par mobikrogov in dosti teranja :)
High on LSD
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Da so tok pocen?? si zihr da niso obični bremboti?? Kokr se spomnm hondašov niso mel problemov z brembo max. Pač ista liga kot navrtani EBC, Tarox G88 itd..
Slika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Ja, vprašal sem za brembo max, tip se je pozanimal in mi dal to ceno. Mogoče se je zmotu, bom še kje drugje vprašal.

A pol pravš da so spodobni diski ? Kul. Zdej morm počakat še na ceno za ATE pol pa vidm kaj bom dal gor.
High on LSD
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Jah sam izkušenj žal nimam, vendar kokr pravjo je podobno kot z ostalimi. Bolš so zihr k navadni :D

Slika
Slika
snyper1
EXPLOZIVC
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Okt 2004, 20:17
Kraj: krannnnnnn

Odgovor Napisal/-a snyper1 »

Lp!Jst mam na mk3 GTI brembo sport max pa sm zeloo zadovoljen!!!Tezav nimam bremza pa k pribito!!!Pa cenovno ugodni so glede na to da kaj nudjo!Lp :D

Aja pa se to,jst sm dau za diska oba 25 tisoc s popustam,bli so pa na zacetku cisto crni povsod,sepravi zasciteni tako kot tvoji samo ne z belo,kar mi je malo cudno!!!

Slika

No take mam jst gor sam da so na 5 lukenj!!!lp
NO LIMIT!!
Odgovori