Park senzorji

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Park senzorji

Odgovor Napisal/-a RedBull »

zanimajo me vaše izkušnje. Ker so nekateri avti bolj drugi spet manj pregledni nazaj,se da omislt dodatno oz. so že serijsko gor senzorji za parkiranje....zdj me pa ravn vaše izkušnje zanimajo al se obnese al vas celo moti....sm slišu da lovijo tud tko na obedve strani malo čez zadnji del avta...pa recimo da ga vsak dan če imaš ozko garažo poslušaš kako piska ko greš rikverc. a to zmer tud oz a se da izklopit pa vklopiš samo ko bi rad pomoč pa če kdo ve kolko pred oviro začne nabijat pa pod kakšnim kotom kj lovi to sranje.
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
nastyka
Joystick junkie
Prispevkov: 172
Pridružen: 07 Okt 2004, 22:04

Odgovor Napisal/-a nastyka »

k sreci se da izklopit k drgac bi se ponoru, ce bi ti naprimer u lublani al pa kjerkoli na semaforju al pa v guzvi k ves k ti folk pol metra za ritjo ustavla bi ti tulil skoz.
vem za bmw 5ko tanovo k ma te senzorje, mislim da se vlkucjo tam nek mal cez meter stran od avta pol pa blizi k si neki oviri al pa blizi k ti en za rit prlpele bol tuli (bol na gosto piska-kr dost naglas) pa se na armaturki se ti crtice narisejo.

senzorji so pa tko nek :Slika


splaca se v primeru da se ti res neda glave obracat pa napenjat se k mors v spegle gledat :D
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

sam a ni tko da piska samo takrat ko maš v rikvercu ne pa takrat kakor ti praviš da se ti kdo za rit prilepi...no če bi bla kera fest deklca bi blo še fajn,bi jo boljš v špeglu vidu :D
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
nastyka
Joystick junkie
Prispevkov: 172
Pridružen: 07 Okt 2004, 22:04

Odgovor Napisal/-a nastyka »

ne ni samo. sicer vem samo za ta avto nevem ce majo vsi enako, mi smo ga mel pac parkiranga sred dvorisca v prostem teku ane pa so zanalasc hodl okol avta da smo vidl kje zacne piskat pa kuk mocno pa te fore, se pravi ce gre clovek mim ti ze piska, ce mas vkljucen zvok, lahko ti pa sam s tistimi crticami kaze.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Mi mamo to doma na espaceu in je zelo dobra zadeva! Vklop se SAMO ko daš v rikverc in zelo pomaga. Res ga lahk daš na centimetre, pa zazna tud vse, od pločnikov do raznih teglcov...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Moj prjatu je pa X5 naslonu na drevo,kljub tej napravici?ga ni nič opozorila),pa škode naredu za 400k, kosem se pa pelal pa pri parkiranju res skos piska :-s
CLIO 172 SPORT
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

Jst ga mam dodatno naštimanga. Vezan je na rikverc lampo.... torej ko se ta pržge, se senzor vklopi. Zazna vse od teglcov, robnika, vej,... praktično vse. In ja, tud bočno zadaj zaznava ovire, kar prav pride, če se diagonalno bližaš oviri.

Pa še fun part: moji senzorji delujejo skozi odbijač... torej nimam unih pet lukenj na bumperju \:D/ . OK, ma pa to tud slabo stran, da ko je odbijač moker al pa usran, ga mal zmede, pa zapiska za brezveze.
Uporabniški avatar
orbit
100ti član foruma
Prispevkov: 95
Pridružen: 29 Okt 2004, 17:43
Kraj: ORIGINAL SLO.

Odgovor Napisal/-a orbit »

~cena?
Humani Orbit
Uporabniški avatar
Nixxon
BMW mit Calypsorot Metallic Farbe Fahrer
Prispevkov: 237
Pridružen: 19 Jan 2005, 17:53
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Nixxon »

JE odvisno kdaj začne piskat, frendu na BMW 730i (letnik 1993) začne delat senzor čim se peleš počasnej kot, mislim da 20km/h. Ma pa tud gumb za izklop. Smo stal na semaforju pa začne neki piskat, ko se nam je en avto približeval.

Prikazovalniki so različni. Tanova sedemka ma grafičnega, slikca avta, pa polje okrog avta, potem se pa poleg piskanja začne tisto polje spreminjat in zmanjševat, pač nariše približno (zelo približno) obliko ovire.
BMW E36 318i, calypsorot metallic
Slika
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

Ta ki mi je hondo prodal ma zdej MB sportcoupe al kaj je že in ma ful opremo. Torej tudi takšen grafučni parktronic spredaj in zadaj. Luštna zadeva. Spredi bi ga tud jst rad imel, da ne bi vsakega drugega robnika zapel ](*,)

@Orbit: cene so različne. Jaz sem ga dobil ?abe. Govorilo se je o ceni okrog 30k SIT za takšnega kot ga imam jaz, so pa tudi dražji. Ne bi pa vedu, kdo montira zdaj "mojega". Imajo pa skoraj vsi (boljši?) avtoelektričarji različne variante park senzorjev.
Uporabniški avatar
nastyka
Joystick junkie
Prispevkov: 172
Pridružen: 07 Okt 2004, 22:04

Odgovor Napisal/-a nastyka »

Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Ce imas slucajno LCD zmonitran v avtu je veliko bolj uporabna sirokokotna kamera
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
orbit
100ti član foruma
Prispevkov: 95
Pridružen: 29 Okt 2004, 17:43
Kraj: ORIGINAL SLO.

Odgovor Napisal/-a orbit »

>HaBBicH<
haa, kam pa montiraš displej potem? kak pa to sploh zgleda :-k
Humani Orbit
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

Ma za Habbicha ni problem, vzame fleksarco, odreže ven mal armature in evo plac za LCD :D
Uporabniški avatar
Pug406
TurboGobc
Prispevkov: 135
Pridružen: 05 Sep 2005, 14:55

Odgovor Napisal/-a Pug406 »

jaz imam LCD montiran na nosilcu nad zračniki in ga snemam po potrebi...
eh kaj čmo... vozimo jajca...
Odgovori