Stevec km/h

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Odgovori
JOYride
Pejnourt
Prispevkov: 4
Pridružen: 14 Mar 2005, 09:25

Stevec km/h

Odgovor Napisal/-a JOYride »

A ma kdo slucajno kaksno idejo kako bi lahko cim bolj natancno 'nastimau' kazalcek za hitrost? :-s
Ko sem spreminjal osvetlitel sem ga ocitno premaknil in mi sedaj kaze cca 20 kmh prevec.
Sej po eni strani je kul k lohk zdej cez 200 pelem, sam po drugi strani bi pa rad mel tocn stevc.
Slika Slika
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Ja lj razdri ga se enkrat pa bos vidu na zadnji strani je tko pac tuljava al pa rotor in ko si ti dol potegnu kazauc ni bla pac ta stvarca uravnotezena in si tle dubu teh cca20km/h :) Tko da jo vrn pa kazauc natakn :D pa bos vidu kje si :D sm vidu da si na a.com tut odpru temo pa sm biu raje tih pa cekeru pametne izjave folka :) V glavnm probi tist narest pa bos vidu kako pa kaj drgac se pa lahko da zadevo umert na ksnm faksu za strom al pa fizo :)

LP PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

Odgovor Napisal/-a n33yo »

hehe to se je tud men zgodil k sm daju bele števce gor pa sm pol narobe naštimu števc za temperaturo k ponavad se mi je ventilator uklopu k je blo na sredin števc pol mi ga je pa zabijal do konca tko da pol sm prklopu števc brez zaščitnega stekla tm da sm lah premiku kazalce pol sm avto pustu pržgan tok časa da se je dost segrev in ventilator uklopu in lepo naštimu nazaj :-° :-°
Odgovori