Peugeot auspuh - simbol kakovosti..... kao

Pugijev najljubši del... Važn, da muca prede!
Odgovori
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Peugeot auspuh - simbol kakovosti..... kao

Odgovor Napisal/-a McLaren »

No vglavenem. Na pugiju smo že enkrat menjali nastavek od auspuha, ker je enostavno razpadu :-°
No zdej pa je počasi začel razpadat že novi (lukna). Zaenkrat lukna ni velika amapk se počasi veča in s tem pugi dobiva wrc zvok (če imaš zelooo dobro domišljijo). Zanima me ali se splača popravit, ali zamenjat cel nastavek z neoriginalnim?
Aja, zanima me če ma kdo kak predlog za izpuh za Pugija 206. V mislih imam nekaj diskretnega, ne preveč glasnega in dragega.

Hvala za vašo pomoč.
Slika
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Peugeot = kvaliteta [-X :twisted:

Sej mas dost domacih proizvajalcev klasicnih loncev (Laus, Novak, Avtogalant, ...), pa tut garancijo dobis od 12 do 18 mesecev. Ce mas v mislih sportnega, sem jst imel na Meganu AG Jokro, pa mi je bil zvok kar vsec - ni bil glasen, le mal globji. Vcasih me je celo motil, pri konstantni voznji na 4000+ rpm pri kakem daljsem potovanju. Priznam, nisem lih tipicni lokalni sumaher... mam rajs diskretnost. Pa se 24 mesecev garancije je mel auspuh.
Slika
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

Ma ja sej z Pugijem drugače ni nobenih primerov (niti z 206-ko niti 406-tko) samo 206-tko da lonc jebe ej [-(
AG jokro praviš.....bom pogledal \:D/
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ej lonci so od 10 jurjev naprej, tist nastavk pa tud ene 5 jurjev, pa si fertik. Enostavno ko pasulj, vsak mal bolši auspuhar ti bo zadevo zrihtal v pol urce.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

Pugi napisal/-a:Ej lonci so od 10 jurjev naprej, tist nastavk pa tud ene 5 jurjev, pa si fertik. Enostavno ko pasulj, vsak mal bolši auspuhar ti bo zadevo zrihtal v pol urce.
Ma sej zdej se morva z bratom zmenit (skup rihtava Pugija) al bova dala lonc popravit, kupit originalnega al športnega :-s
Problem je v tem da je njemu najbolj všeč nastavek od RC-ja, ki ga je težko dobit rabljenega, jaz pa navijam za kak "konkreten" izpušni sistem...... ma bomo vidli kaj bo iz tega [-o<
Slika
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

@Mclaren

A nisva midva ze govorila o tem RC nastavku,
in sem ti povedal da ma RC dve cevi navadna
206 pa sam eno ](*,) ](*,)

Lp
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

cc 206 napisal/-a:@Mclaren

A nisva midva ze govorila o tem RC nastavku,
in sem ti povedal da ma RC dve cevi navadna
206 pa sam eno ](*,) ](*,)

Lp
Sj to ni problem narest. Lahko daš Y nastavek al pa pač kupeš lonc z dvema izhodoma.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Tako se ena slika

RC avspuh

Slika

Lp :D
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

cc 206 napisal/-a:@Mclaren

A nisva midva ze govorila o tem RC nastavku,
in sem ti povedal da ma RC dve cevi navadna
206 pa sam eno ](*,) ](*,)

Lp
Ja sva govorila, in je brat reku da bi celoten izpušni sistem, ne samo nastavek :-s
Slika
Odgovori