Kvaliteta FK Vzmeti! (fedrov :)

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

dejan84 napisal/-a: So kje na netu mogoče cene za bilsteine al pa koni amortizerje, da vidm če bi to skombiniru.
:idea: H&R Cup kit je sestavljen iz H&R fedra in Bilstein amortizerja :idea:

/jan
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Koni gelb (nastavljivi) se po ebayu prodajajo od cca 60 do 100 eurov po komadu novi. Da se tudi ugodno rabljene dobit. Je kar precej te robe.
High on LSD
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

1.8T napisal/-a:
dejan84 napisal/-a: So kje na netu mogoče cene za bilsteine al pa koni amortizerje, da vidm če bi to skombiniru.
:idea: H&R Cup kit je sestavljen iz H&R fedra in Bilstein amortizerja :idea:

/jan
H&R Cup Kit za moj trahtar ne obstaja ](*,) Tko da bi blo treba posebi kombinirat.

A ma drgač kdo FK-jev kompletn podvozje? Rad bi vidu kolk je to kej trdo... Ker če so že fedri progresivni, pol je verjetno avto za navadno vožnjo precej mehek.

@iKst - nimam accounta za e-bay, pa nekako tud ne zaupam nakupovanju prek neta (čak, kako sm že feltne naroču... 8-[ hehehe), rabljeni pa ne pridejo v poštev
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Pjt Maretu najedat an, pa reč za skonto ;) Cel kit kup od Fkja pas rešen. Aja, od precej mehkega boš mel kr trd hrbet ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

dejan84 napisal/-a: @iKst - nimam accounta za e-bay, pa nekako tud ne zaupam nakupovanju prek neta
Ebay je zakon...dobu 215/35/19 za pol cnej k u SLO pa se cakat mi ni blo treba nc
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Pugi napisal/-a:Aja, od precej mehkega boš mel kr trd hrbet ;)
A zato je tebe tolk čez ramena.... hehehe :D
Slika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

eBay je zakon. Po mojih izkušnjah te prej kdo v sloveniji v živo nategne kot ne eBayu. Je pa treba mal pazit, pa ne stvari po neumno nizkih cenah kupovat.

Drugač pa boš res imel najmanj komplikacij če greš po FK komplet.
High on LSD
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

dejan84 napisal/-a:
1.8T napisal/-a:
dejan84 napisal/-a: So kje na netu mogoče cene za bilsteine al pa koni amortizerje, da vidm če bi to skombiniru.
:idea: H&R Cup kit je sestavljen iz H&R fedra in Bilstein amortizerja :idea:

/jan
H&R Cup Kit za moj trahtar ne obstaja ](*,) Tko da bi blo treba posebi kombinirat.

A ma drgač kdo FK-jev kompletn podvozje? Rad bi vidu kolk je to kej trdo... Ker če so že fedri progresivni, pol je verjetno avto za navadno vožnjo precej mehek.
To tud men zanima, a je bolje kupit ene renomirane fedre ala KW in H&R in dat blažilnike tršat k kakšnemu ki se dobro razume na te stvari, ali za praktično isto ceno kupit kar komplet od FK...blažilnike in fedre iz kompleta torej? :badidea

Ali pa komplet od Weitec...cene Weitec in FK so se mi zdi nekako tu-tu...kaj pa kvaliteta...
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Sam za info. Sprednje vzmeti pri 60/40 kompletu za E30 niso progresivne, ampak so kar cele lepo debele :) Najdebelejši del na eibachih je še vedno tanjši od FK vzmeti. Zadnje zgledajo progresivne, tako da jih je treba rezat \:D/

Slide, po kvaliteti se mi zdi FK primerljiv s KW, eibach, H&R in podobnimi. Vsaj v tem segmentu, pri coiloversih je pa KW itak zakon za EU avtomobile. Pomoje se ti bolj splača vzeti tisti komplet iz eBaya in imaš tovarniško preizkušeno zadevo z garancijo. Za na cesto je ta komplet sigurno bolj primeren kot kakšni drugi fedri + tršani amortizerji.
High on LSD
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

a lahk kake inf. kje se jih da pri nas kupit js bi tut na bravota dal neki novga :-$
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

glih sm jih dans naročil H&R 3.5mm bo HGT nižji menjal bom pa še sprednje amortizerje in sicer plinski 13k kos vzmeti pa so 54k :-°
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

To bo kr ql gokardek... Js mam HR not pa so zakon.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ma H&R bo pomojem strup mi je APEX ponujo pa sem reko da dam rajši 10k več pa mam vredo zadevo komaj čekam sm 14dni uffff ](*,)
Odgovori