Pirelli P ZERO NERO

Tukej bomo obdelal teme v zvezi s testi gum, kaj natakniti na kakšne feltne in kdo nam bo nataknil...
Odgovori
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Pirelli P ZERO NERO

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Ma kdo kej izkušenj z omenjeno gumo, jo mislm gor vršt (195/45/16), pa bi blo fajn kej slišat od koga ki jo ima. Predvsem me zanima kako se kej obnese po več sezonah (2+), rata kej trda (kot Dunlop) al še kr lima :D
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Vidm da ste se ful razpisal #-o :D Nč jst jih bopm kr ubodu najbrš, pol pa poročam.
Slika
INFINITI
Japanc
Prispevkov: 26
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:42

Odgovor Napisal/-a INFINITI »

Eh jaz sem jih imel, malce debelejše in večje od teh, vendar gume so špica, če jih boš vzel ti nikakor ne bo žal. Jaz sem se odločil za njih na podlagi testov, vedno so bile med top 1. ali 2. mesto. Limaste so pa ko hudič, celo do te mere, da če imaš mehko vzmetenje, ti priporočam tršanje vzmeti, ker se boš drugače guncal kot v Diani.
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

To ni panike, avto je ko gokart :D Kako se pa kej na mokrem obnesejo oz ratajo kej trde po parih sezonah (če si jih seveda sploh mel več kot 2 sezoni)
Slika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

INFINITI napisal/-a:Eh jaz sem jih imel, malce debelejše in večje od teh, vendar gume so špica, če jih boš vzel ti nikakor ne bo žal. Jaz sem se odločil za njih na podlagi testov, vedno so bile med top 1. ali 2. mesto. Limaste so pa ko hudič, celo do te mere, da če imaš mehko vzmetenje, ti priporočam tršanje vzmeti, ker se boš drugače guncal kot v Diani.
Čakaj, čakaj, čakaj...če je mehka zmes, potem se nima kej bolj guncat ampak samo bolj prime, če pa so mehki boki, potem se pa hojsa in pomožnosti še ne prime...pol je pa to k.u.r.a.c za eno športno pnevmatiko...
kake Michelin CupSport al kaj so one k jih ma CSL so zelo mehke in posledično zelo držijo...ampak to ne pomen da majo boke mehke...
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
INFINITI
Japanc
Prispevkov: 26
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:42

Odgovor Napisal/-a INFINITI »

Ne slide, hotal sem povedati, da avtu kolesa toliko več grabijo, da se avto nagiba sem in tja - štekaš; amortizerji se dosti bolj stiskajo, ker je pri neki drugi gumi že zdavnaj prišlo do zdrsa. Pač je treba vedeti, da če daješ vrhunsko gumo, moraš imeti uptodate podvozje, ker je drgače avto še bolj nestabilen.
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

No gume so doma \:D/ tko da ko jih zmontiram pa mal stestiram sporočim kako se obnesejo.
Slika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

kok so te prsle?

Sem tud dobu nove gumice...sem mel prej gor Michelin 225/40/19 pa so mi ble prevec balonaste, tko da sem pred 4dnevi dobu 215/35/19 za 120K SIT nove Kumho...ebay je zakon \:D/
Sanjski moski :D

Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Tm okol 23.000, seveda ne po redni prodaji \:D/
Sam nardim tok mal km na let da se mi splač bolj ornk gumo gor vršt :D
Slika
Odgovori