Tuning Ibize 1.2 12V :)))

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Tuning Ibize 1.2 12V :)))

Odgovor Napisal/-a seat »

Folk kolega me je prepričeval da če ma mojem motroju zamenjam senzor za pretok zraka in board comp-a možnost pridobit cca 5-10KM on je šel še dlje in dejal da če pol zamenjam odmišne gredi da lahko še kšn konj dobim gor zj jst mu skor ne vrjamem ker je reku če dam od Ibize 1.4 računalnik notr da lahko torej mam z vstavitvijo drugega senzorja in board compa malo možnost da avto postane odzivnejši kaj mislite to me zanima predvsem ker lahko dobim board comp po zlo niski ceni
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Odmične OK to moglo malo pomagati...ampak ne razumem kakšno povezavo ima board computer z tuningom?

Please explain....
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Tvoj prijatu nej tapru začne ločevat bord comp pa motorno elektroniko. Pejt nazaj ke k njemu pa ga butn 2-5krat, pa reč da je pugi tko reku :D

Pa računalnik od 1.4 na 1.2, dbest, kva če bi raj dal kar od 1.6, bo še bol šlo :D

Aja, pa na 1.2 motorju ne delaj tuninga prav preveč, ker ni narejen za to. Počakej na naslednji avto... A je razlika če ti gre 160 al pa 163. Mislm moj nasvet je, da ne delaš nič, pa boš najbol zadovoln. Denarja ti bo dosti ostalo za kaj drugega, pa še okvar ne boš mel.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Skoda da nisem mod na tem delu foruma, ker bi tale post letel demonstrativno direkt v katalizator.

Ppl, get a life...

/jan
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

1.8T napisal/-a:Skoda da nisem mod na tem delu foruma, ker bi tale post letel demonstrativno direkt v katalizator.

Ppl, get a life...

/jan
Dobra ideja tole... Brez zamere avtorju, ampak red mora bit. Čez en dan gre v kat, če bo kdo mogoče še kej mel za napisat...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
super98
dizel
Prispevkov: 112
Pridružen: 23 Okt 2004, 19:44

Odgovor Napisal/-a super98 »

Rajš pust to 3cilindersko čudo pri miru. Od 1.4 ne moreš da že sam zarad tega ker ma en cilinder več ](*,)

Board comp. je pa tista stvar ki ti kaže porabo, temp., pov. hitrost...
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Pugi zarad mene lahk prestavš temo Np jst sm sam vprašu če je to mogoče ker sem že jst kolegu reku da board comp nima veze z motorjem samim vsaj neposredno ne sam sm pač vprašu ker mi je on tko na veliko zatrjeval da je to pač možno jst pa tuning pa sva kot sever in jug torej nimava nč skupnega :)
Om je pač pol začel bluzit o menjavi samo za senzor za pretok zraka sam kot ste že vi tut napisali men ni šlo v glavo kako to uspešno povezat saj mam jst 12V on pa 16V [-X
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Nou problem stari, sj sm vedu da je taka scena. Pač jebiga - nima prov. Pa sj je tvoj avto ful lep, pač vrž se u styling, brezveze ga je gonit pa neki frizirat... Pa priden bot ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Pugi styling že mam doma na podstrešju [-o< sam molim da čimprej pride marec da pride body kit gor drugače pa mam namen dat gor sam kaki športni filter pa zadnji lonec na izpuhu bom zamenju da bo vsaj mukalo če že nikamor ne bo šlo :)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

In tako je prav ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Patrick
Pejnourt
Prispevkov: 1
Pridružen: 03 Mar 2005, 15:54

Odgovor Napisal/-a Patrick »

mi lahko nekaj prosim poveš.kje si kupil ali naročil ta body kit...ker mene zanima če majo kakega za cordobo
seat freak
Golfy
Jezt mit klimaanlage
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Okt 2004, 16:05

Odgovor Napisal/-a Golfy »

Patrick napisal/-a:mi lahko nekaj prosim poveš.kje si kupil ali naročil ta body kit...ker mene zanima če majo kakega za cordobo
www.parkiranje.com/seat bos tam zvedu vse o seatih
Odgovori