Kam odpeljat A3 1.8T na servis (120kkm)?

Manjši servisni detajli...
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Kam odpeljat A3 1.8T na servis (120kkm)?

Odgovor Napisal/-a Daco »

Najprej naj pozdravim vse na tem novem resnem forumu. Upam, da bodo tu debate potekale na dokaj visokem nivoju in da si bomo lahko med sabo cimbolj pomagali. Tako... zdej se pa lahko izkazete. :D

In sicer... Kmalu me caka servis na 120kkm, se pravi filtri + olja, svecke pa mogoce se kaksne zavorne ploscice - bodo mojstri rekli, ce bo se kaj.

Avto je do sedaj redno servisiran na Audi Karlsruhe a sedaj ne vem kam naj ga peljem, da bo delo opravljeno kvalitetno in ne predrago. Mi predlagate katerega serviserja?

Nekaj pohval sem slisal na Debevca v Trzinu, pa se enega serviserja v Podutiku so mi pohvalili (sem sem ze pozabil njegov priimek), ki naj bi sraufal Skode, a je kao svojo dejavnost razsiril tudi na druge VAG avtomobile. Bil naj bi posten, delo naj bi opravljal mojster in ne vajenci, pa se cenovno ugoden naj bi bil. En bivsi sodelavec pri njemu Octavio servisira in je full zadovoljen.

No ce ma kdo kaksen nasvet, je dobrodosel...
Slika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

LP...

Lej...moj fotr je zdele dvakrat že pelu k Brancetu v Laško, kam je prej ne bi tukaj, lahko samo rečem da so znoreli s cenami :?
Je pa to mal daleč zate :(
Je pooblaščen, dela pa zelo poceni, poleg tega si pa lahko zraven...vsaj jz pa fotr sma bla, tak da si potem ziher v to kaj sploh naredi!
Stvari ne menja če ni potrebe, tak ko na drugih(kaotahudihwannabehighclass) servisih, ko menjajo pakne na 90000 pa če so hin al pa ne recimo... :wink:

LP, Slide
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Ce je res dober in vreden zaupanja, pa ce dela recimo tut ob sobotnih dopoldnevih bi se komot odpeljal na kak izlet na Stajerko pa sprot obiscem se kako staro kolegico iz Celja :D

Hvala za nasvet, da vidim kaj bojo se drugi fantje rekli.
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Hm iz podutika- a ma tm servis. Poznam enga k živi v kosezah (bojan belič) servis ma pa drugje (car center) in res škode šravfa in toyote. Je pa z poblaščenim servisom (porsche na verovškovi) bl kriza, če ne poznaš nobenga k tm dela.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Kar se na audije spoznam pa na vw, ti lahko samo svetujem, da se ogni Vrtaca.

Si kdaj razmisljal, da bi servis delal "doma", knjizico pa dal enmu, da jo postemplja. Ce te resno basejo stroski, al pa da ne zaupas drugemu kot sebi in kolegu... Kaj je treba zamenjat in kako pa itak vse pise. Ce pa naus vedu timo pa mi pomagal :D
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
HUGO_BOSS
Seat Tuning Klub - predstavnik
Prispevkov: 57
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:42
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HUGO_BOSS »

Če hočeš štempl v servisno knjigo od mesojedca, potem je un deda mesojedec za ljubljanskimi mlekarnami v ljubljani pravi naslov, dela sorazmerno kvalitetno, s tem da ma cene zeeelo sprejemljive in ne nateguje ravno na polno :D
Če ti ni važn ker štempl je v servisni knjižci, potem mam v črnučah modela ki ima avtoservis renault, fantje dobr nardijo, nimam pripombe čez njih.
Če pa te BK (ne BK kot TV ampak kot boli me spodi) za servisno knjižico, potem mam cel kup majstrov (beri mehanikov) ki ti lahko to nardijo za "drobiž"

it's your call...
Slika
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Na prvem mestu mi je itak dobro opravljen servis. Zdej stampiljka v servisni mi ne pomeni veliko, ce mi serviser ne more dati garancije, ki naj bi bila 1 leto na delo ter 2 leti na zamenjane dele. Stampiljka itak skodit ne more, do sedaj imam vse servise s stampiljko. Pol mi je vazno, da ma tist, ki mi dela servis ustrezno orodje... ter seveda, da mu ne placujem celo mesecno placo za par ur dela. Najbolj vsec bi mi blo, ce bi kak dober mojster z uradnega servisa naredil neuraden servis in mi uradno postempljal vse pa bi se zmenila za neko srednjo ceno. :D

Danes sem klical enega "mojstra", ki dela na verovskovi pa ima doma odprto popoldansko obrt in sraufa VW in ko sem ga vprasal, ce bi mi bil pripravljen narediti servis je seveda vprasal za kateri avto in takoj ko sem rekel A3 1.8T (se do konca nisem izgovoril) me je ze prekinil z ne, ne, ne... jebem ti takega "mojstra"... zgleda doma sam starim golfom menja fitre pa pa olja in mogoce se kaksne zavorne ploscice... :twisted:

No dejte mal potuhtat, pa najdite kej pametnega... jst grem v nedeljo za Prago in ko se vrnem cez en teden bo kar ze cas za servis. :)
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Jo a si prebral če mava istga majstra v mislih iz okolice podutika.
Slika
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Ne ni isti, bom moral vprašat bivšega sodelavca, ker sem res čisto pozabil priimek od tistega serviserja. Za tega, ki ga omenjas se nisem slisal.
Slika
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Dobil sem podatke od bivšega sodelavca:
AVTOSERVIS SUHADOLC
Marko Suhadolc s.p.
Podutiška c.242
1000 Ljubljana

Pa full ga je pohvalil, da je pedanten in opravi delo kot se šika.

@CupraR Poznaš?
Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

huh kolega je pelu POLOTA GTIja nekam v TRZIN in ga je tok hvalu modela da ni res pa še baje cena ni prevelika!






lp venom
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Dej vpras kolega mal kam je to pelu... k Debevcu mogoce?

Hvala.
Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

jap debevc ja!k mu je edino on nabavu dele za njegovo makino 8) 8) in namontrial kokr treba!
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
HUGO_BOSS
Seat Tuning Klub - predstavnik
Prispevkov: 57
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:42
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HUGO_BOSS »

hm... napisu si mal neumnosti, ampak okey...

poglej, če hočeš met štempl od mesojedca, potem kot sem napisal, predlagam mesojedca na slovenčevi pri ljubljanskih mlekarnah.

če ti štempl ni pomemben, potem mi piši na PM, mam jst enga majstra k dela na črno v lj in ti bo zadeve porihtu, je pa pocen, pa dela bolš kokr ker kol servis, on šraufa aute že zihr ene 7 let, obvlada...

ti se sam odloč...

---

aja pa še neki... ne kopliciri tok z enim navadnim servisom, moja sestra ki je stara 13 let ti lahko zamenja filter, olje in stvari ki se zamenjajo pri takem servisu...
Slika
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Hugo sej ne kompliciram sam zarad enga navadnega servisa, ki bi ga tvoja 13letna sestra narest (a bo sla na mehankarsko, k nardi osnovno? :lol: ). Sam bi rad nasel nekoga, ki se spozna na te avtomobile in ne, da mi sam rutinsko presraufa kar je treba, ker pol bi mu redno vozil servisirat avto... tut pol za veliki servis.
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Nope ne poznam.
Slika
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Slide napisal/-a:LP...

Lej...moj fotr je zdele dvakrat že pelu k Brancetu v Laško, kam je prej ne bi tukaj, lahko samo rečem da so znoreli s cenami :?
Je pa to mal daleč zate :(
Je pooblaščen, dela pa zelo poceni, poleg tega si pa lahko zraven...vsaj jz pa fotr sma bla, tak da si potem ziher v to kaj sploh naredi!
Stvari ne menja če ni potrebe, tak ko na drugih(kaotahudihwannabehighclass) servisih, ko menjajo pakne na 90000 pa če so hin al pa ne recimo... :wink:

LP, Slide
Sm vedu da sm ti že enkrat povedu O:)

Ostalo pa že veš iz drugje...jermen.press \:D/
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
bOnZy
sesalc tunning kid
Prispevkov: 65
Pridružen: 05 Nov 2004, 02:32
Kraj: Breg pri Žirovnici (okolica Bleda)

Odgovor Napisal/-a bOnZy »

Pugi napisal/-a:Kar se na audije spoznam pa na vw, ti lahko samo svetujem, da se ogni Vrtaca.
to pa tut jest odsvetujem ... ze sam da ti iz prve roke povem da pride navadn servis skor 50k, pa kti ''menajo'' ole, gre not 4,5l olja (drugace vec ko 4l ne gre) + da ti zracnga filtra 30k km ne zamenjajo sploh + da nardijo use na prblizn ... o glavnem servisu bi tut rd povedu, da smo dal natanko 199.850sit (za kurceve jermencke menat) okj sj razumem da mors ceu spredn deu podret ampak useen too much!! + da ksno urco vec zaračunajo + da ti za zavorne ploščice racuna 60k!!!! ja 60k!!! (lucasove so 15k!! - pa so zih bolše od originalnih) , pa da ne smeš bit zravn .... dovol povedou?

uzadno je fotr lepo audija pelou na AC Konim lepo na servis so mel 2h dela nov zracn filtr + 4l olja - 2h pa zato, ker so mogl masince od brisaucou spucat, kso mal zahrustal + da so menal mikrofiltr za klimo ns je prslo 25k ... pa se cut da avto lepš dela, da pej dobi obrate in navor, se prej zvrti itd ...

tok o vrtaču ... samo za :violent3 :violent3 :violent3 :violent3

AC Konim pa tiste fante se pa lahko samo pohval, ker res delajo tko kje treba narest, pa se zravn si lahko, pa krkol ga prasas, lepo pove .. ma majka :)

Lp
super98
dizel
Prispevkov: 112
Pridružen: 23 Okt 2004, 19:44

Odgovor Napisal/-a super98 »

HUGO_BOSS napisal/-a:hm... napisu si mal neumnosti, ampak okey...

poglej, če hočeš met štempl od mesojedca, potem kot sem napisal, predlagam mesojedca na slovenčevi pri ljubljanskih mlekarnah.

če ti štempl ni pomemben, potem mi piši na PM, mam jst enga majstra k dela na črno v lj in ti bo zadeve porihtu, je pa pocen, pa dela bolš kokr ker kol servis, on šraufa aute že zihr ene 7 let, obvlada...

ti se sam odloč...

---

aja pa še neki... ne kopliciri tok z enim navadnim servisom, moja sestra ki je stara 13 let ti lahko zamenja filter, olje in stvari ki se zamenjajo pri takem servisu...
A zna tvoja sestra tut jermene pa šponarje zamenjat, k se menjajo na 120k km pri audiju?????
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

bOnZy napisal/-a: to pa tut jest odsvetujem ... ze sam da ti iz prve roke povem da pride navadn servis skor 50k, pa kti ''menajo'' ole, gre not 4,5l olja (drugace vec ko 4l ne gre) + da ti zracnga filtra 30k km ne zamenjajo sploh + da nardijo use na prblizn ... o glavnem servisu bi tut rd povedu, da smo dal natanko 199.850sit (za kurceve jermencke menat) okj sj razumem da mors ceu spredn deu podret ampak useen too much!! + da ksno urco vec zaračunajo + da ti za zavorne ploščice racuna 60k!!!! ja 60k!!! (lucasove so 15k!! - pa so zih bolše od originalnih) , pa da ne smeš bit zravn .... dovol povedou?
F.u.c.k #-o
Mi smo dal 57k SIT za taisti servis...adijo #-o
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Odgovori