Razlika v kW,pri istih tipih avtov

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Odgovori
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Razlika v kW,pri istih tipih avtov

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Čao folk,

no spet se obračam k vam po pomoč:

zadeva je taka,da so pri R19-16V, v prometnih napisane različne moči motorja
eni majo 99kW,drugi 101kW,kar se zelo pozna pri registraciji vozila

zdaj me pa zanima,če se da nekako urediti da ti v prometni namesto 101 napišejo 99 kW,ali je kaka druga opcija pri tem,skratka zanimajo me načini kako to spremeniti!!!



LP Killah bee
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

fora je v tem da R 19 od letnika 1989 do 1993 ima 101 KW (je pa brez katalizatorja) tadruga možna varianta pa je 99 KW od l 89 do 96 (s katalizatorjem) tko da kupiš zadno varianto pa je :D

al pa če se mal pogoljufa....sam morš prave osebe poznat...ampak to ni lepo tko da se to ne dela [-X
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

zanimajo me alternative kako bi zrihtal to, Nujno,ker se pozna pri registraciji 40k ](*,) , tko da pomagite mi prosim,ker imam eno zelo lepo ogledano :-k
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
Mitja
BMW fahrer
Prispevkov: 152
Pridružen: 21 Nov 2004, 15:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Mitja »

Pošteno se spomnem samo te, da menjaš motor, ga homologiraš in daš starega nazaj. Če je vse ostalo enako imaš dve soboti posla, da vržeš motor notri in spet ven. Brez motorja bi te vse skupaj prišlo ca. 20.000 sit.

Ilegalno pa :-k .... da podkupiš tistega, ki dela na homologacijah :D
/_/_/IIII*IIII\_\_\ ...............objects in mirror are loosing
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

še mogoče kaka ideja, pozna kdo koga, ki dela na tehničnih ,da bi to spremenil :-k

zanima me tudi kako je s tem,če bi jaz recimo pelu avto na valje in bi jim prinesel dokazilo,če bi pač namerilo 99kW ali kak kW manj, bi to pol oni upoštevali, ker če recimo povečaš moč motorju in , če greš vse delat po pravilih,ti pač v prometni spremenijo podatek,da imaš več kW,kar mastno računajo, kaj pa v obratni smeri :-k

LP Killah bee
CLIO 172 SPORT
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Zadeva je taka ,da ostane moja 19-ka pri meni \:D/ ,ne bom menjal,
se ne splača [-X

LP Killah bee
CLIO 172 SPORT
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

Killah bee napisal/-a:še mogoče kaka ideja, pozna kdo koga, ki dela na tehničnih ,da bi to spremenil :-k

zanima me tudi kako je s tem,če bi jaz recimo pelu avto na valje in bi jim prinesel dokazilo,če bi pač namerilo 99kW ali kak kW manj, bi to pol oni upoštevali, ker če recimo povečaš moč motorju in , če greš vse delat po pravilih,ti pač v prometni spremenijo podatek,da imaš več kW,kar mastno računajo, kaj pa v obratni smeri :-k

LP Killah bee
pomoje je isto sam ne vem kolk je to za plačat....če ti prneseš potrdilo kolk kw ma tvoj avto.....ti morjo to spremenit v prometni....saj po moje je tko no....greš s potrdilom na lpp al kam....isto kukr bi šou na a test in ti spremenijo....ne vem no....nism čist 100%....je pa možno da dobiš za to homo kartonček kjer bo pisalo pod predelava motorja da ma zdej pač tolk pa tolk kw....treba se je pozanimat
Slika
Odgovori