K: Desno polosovino za Alfo 166 3.0 V6

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Odgovori
Uporabniški avatar
moofdi
Greenstuff
Prispevkov: 42
Pridružen: 14 Okt 2006, 17:08
Kraj: Radovljica

K: Desno polosovino za Alfo 166 3.0 V6

Odgovor Napisal/-a moofdi »

Tako kot piše v naslovu, za letnik 2001, Alfa 166 3.0 V6 162kw, novo/obnovljeno/dobro rabljeno, čim ugodneje.

Info na pm...

lp, Boštjan
alanq4
Racing freak
Prispevkov: 699
Pridružen: 06 Feb 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a alanq4 »

Kaj pa je narobe da jo rabiš? Kater del, iz diffa do ležaja ali od ležaja do kolesa ali oboje.
Bom jutri pogledal eper, če paše od kakega drugega alfinega v6 mogoče.
Uporabniški avatar
moofdi
Greenstuff
Prispevkov: 42
Pridružen: 14 Okt 2006, 17:08
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a moofdi »

alanq4 napisal/-a:Kaj pa je narobe da jo rabiš? Kater del, iz diffa do ležaja ali od ležaja do kolesa ali oboje.
Bom jutri pogledal eper, če paše od kakega drugega alfinega v6 mogoče.
Kolega pravi da od ležaja do kolesa, samo bi najrajš dobu oba dela pa da je mir.

Rabim pa ker mi je zdej ko sm menjal iz 16 na 17 v enem tednu dokončno sfukalo zglob, kot kaže.(Začelo trest pri pospeševanju in ropotat, prej je samo cvililo kot zanič ležaj)

Na 16kah se je slišalo kot da je zanič ležaj, popoldne me pa kliče kolega, ki mi jo servisira da ni ležaj ampak polos.
Uporabniški avatar
moofdi
Greenstuff
Prispevkov: 42
Pridružen: 14 Okt 2006, 17:08
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a moofdi »

Tema se lahko zaklene/briše, za vikend bo vrjetno že zrihtano. \:D/
Uporabniški avatar
moofdi
Greenstuff
Prispevkov: 42
Pridružen: 14 Okt 2006, 17:08
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a moofdi »

Včeraj dobil desno pol os, seveda novo, cena 220€.

Slika

Na srečo je imel kolega čas, tako da je blo do večera zrihtano, pa še par slik stare osi, smo za foro še podrli zadevo, da smo si pogledal obrabo, sicer še ni blo hudo, samo je pa dobro vidna obraba, tud kuglce so kar lepo zažgane. Mast je bla pa bolj podobna mivki kot pa masti.

Slika
Slika
Slika

Zdaj se končno spet pelje tako kot se mora, bom pa vrjetno vseeno menjal tudi kolesni ležaj, ker se mi zdi da se ga vseeno malo sliši, bom počakal par sto kilometrov da se malo uležejo zadeve.

lp

Boštjan.
Odgovori