A'PEXi PowerFC

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
strumf666
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 09 Jan 2008, 03:33

A'PEXi PowerFC

Odgovor Napisal/-a strumf666 »

Pozna kdo koga, ki se kej spozna na to zadevo? Imam v avtu, pa mi par stvari ni jasnih.
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Ja, lahko kaj pogledam in resim kaksen problem.

Kateri avto imas?
strumf666
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 09 Jan 2008, 03:33

Odgovor Napisal/-a strumf666 »

imprezo gt '99 2.0t Zmontiran je v kombinaciji z AVC-R boost kontrolerjem.

Opis problemov:

1. Ne vem, če je vse prav priklopljeno, ker mi CE lučka ne dela (možno je sicer tudi, da je pregorela) in našel sem en konektor pri ECU-ju, ki ni priklopljen.
2. Ne vem katera mapa je za high boost in katera za low boost.
3. Jebe me boost, ker ne znam nastavit AVC-Rja.
4. Nimam commander-ja, da bi sploh kaj pogledal nastavitve v ECU-ju niti vmesnika za priklop na PC.
Uporabniški avatar
karel
Mal več k dim
Prispevkov: 63
Pridružen: 16 Jan 2007, 11:58
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Napisal/-a karel »

strumf666 napisal/-a:Ne vem, če je vse prav priklopljeno, ker mi CE lučka ne dela (možno je sicer tudi, da je pregorela)
Te lučke ne crknejo ampak jo razni mojstri ala Benedik odklopijo.
スバル レオーネ coupe RX II
strumf666
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 09 Jan 2008, 03:33

Odgovor Napisal/-a strumf666 »

Čist verjamem :popizdil btw oprosti zarad legyja, sam benedik pač obvlada, kar obvlada najbolj :deda
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

strumf666 napisal/-a:1. Ne vem, če je vse prav priklopljeno, ker mi CE lučka ne dela (možno je sicer tudi, da je pregorela) in našel sem en konektor pri ECU-ju, ki ni priklopljen.
2. Ne vem katera mapa je za high boost in katera za low boost.
3. Jebe me boost, ker ne znam nastavit AVC-Rja.
4. Nimam commander-ja, da bi sploh kaj pogledal nastavitve v ECU-ju niti vmesnika za priklop na PC.
AVC-R zamenjaj za GReddy profec in bo vse lazje. Power FC ima sicer podporo za direktno regulacijo tlaka turbine.

Najprej je treba kupit commanfer ter vmesnik za PC in potem naprej. Brez tega je nevarno se vozit.

Ce imas cas, lahko priklopim sirokopasovno lambdo ter slusalke za klankanje in pogledamo kaj se dogaja.
strumf666
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 09 Jan 2008, 03:33

Odgovor Napisal/-a strumf666 »

Si ga bom vzel, če si pripravljen. Kolkr sem uspel izvedet, se bo na WB labmdi poznala razlika med high in low boost mapami, kar bi za začetek rad izvedel.
Zadevščine nisem gor zmontiral jes, je že prišla z avtom in tudi zmapirano je bilo vse skupaj, potem je crknila turbina,... in potem se je zakompliciralo, ker si ni nobeden zapisal nastavitev od AVC-Rja ter katera mapa je katera. Pa tut jes do prejšnjega tedna nisem vedel, da imam ta ECU v avtu, ko sem šel iz radovednosti gledat. Potem sem poiskal, kaj je to za ena stvar in sem našel, da naj bi CE lučka delovala, ker začne utripat v primeru klenkanja in preobremenjenih injektorjev.

Commander in/ali PC interface imam namen nabavit, samo morem najprej avto porihtat, sklopka vabi pa zavore,... :-({|=

A preko PC vmesnika se da vse nastavljat in spremljat ali je potrebno imet še commander v vsakem primeru?
Zadnjič spremenil strumf666, dne 22 Apr 2008, 23:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Prek PC-ja se da vse delat. Commander je namesto PC-ja.
strumf666
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 09 Jan 2008, 03:33

Odgovor Napisal/-a strumf666 »

Kaj bolj priporočaš, original program in vmesnik na com portu al tole reč:
http://www.fc-datalogit.co.nz/pricing.html tle prodajo zraven še vmesnik za na USB pa menda odklene vse funkcije in/ali mape, kar je v primeru lahko originalnega zaklenjeno.

Kdaj bi imel čas, da pogledava zadevo ali se dobiva in najprej pomeniva o stvari? Lahko na ZS, če ti bolj ustreza.
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

FC datalogit je kar v redu.

Sporovi na ZS kdaj imas cas in se zmenimo.
Odgovori