Avtoslalom - promocijska dirka v Logatcu

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

nebivedu napisal/-a:uni imajo pa 100X več prakse in obvladajo zadeve, tko da če bom prišel, bom prišel kot glodalec.
Točno sem vedel, da boš kaj takšnega rekel ](*,)

Zapomni si, da ni vse v konjih/navoru.. ..poglej si rezultate dosedanjih avtoslalomov in boš videl, da se tudi avtomobili drugih divizij uvrščajo zelo visoko (v generalni razvrstitvi). Če imaš kej v hlačah in si spreten s volanom, potem je lahko tudi 125KM dovolj.
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

mloncar napisal/-a:
nebivedu napisal/-a:uni imajo pa 100X več prakse in obvladajo zadeve, tko da če bom prišel, bom prišel kot glodalec.
Točno sem vedel, da boš kaj takšnega rekel ](*,)

Zapomni si, da ni vse v konjih/navoru.. ..poglej si rezultate dosedanjih avtoslalomov in boš videl, da se tudi avtomobili drugih divizij uvrščajo zelo visoko (v generalni razvrstitvi). Če imaš kej v hlačah in si spreten s volanom, potem je lahko tudi 125KM dovolj.
Divizija 4 so bagiji in podobne skulpture. Tisti, ki jih vozijo imajo že kar nekaj prakse, jaz pa avto šele zaključujem s sestavljanjem. Mašina, podvozje in del notranjosti je že poštiman in avto je vozen in bi kot tak bil tudi že za na tako tekmo, ampak ni še čisto dokončan. Poleg tega sem zadnjih nekaj let vozil samo terence in suve(zadnji "športni avto", ki sem ga vozil je bila petka turbo in to pred sedmimi leti), tako da se bo prvo treba navadit na to da vozim gokarda (trdo zadevo, ki se ne nagne). Več kot 200m od delavnice se sploh še nisem peljal.

Bom prvo mal potreniral doma, potem pa pridem na kak drug slalom.

V katero divizijo pa padeš s čisto serijsko toyoto rav4? Ista moč in kubatura mašine.
LP
Nebivedu
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

Ne mešaj divizij pri PRKju in avtoslalomu. Pri avtoslalomu ni buggyjev in podobnih zadev, v diviziji 4 pa vozijo predelana vozila nad 1600ccm.

S serijsko RAV4 bi vozil v diviziji 2 - serijska vozila nad 1600ccm.
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

mloncar napisal/-a:Ne mešaj divizij pri PRKju in avtoslalomu. Pri avtoslalomu ni buggyjev in podobnih zadev, v diviziji 4 pa vozijo predelana vozila nad 1600ccm.

S serijsko RAV4 bi vozil v diviziji 2 - serijska vozila nad 1600ccm.
Hmm, pol sem pa jst orenk zamešal.

Bomo vidl, mogoče mi pa celo z avtom rata tja prit.
Drgač za registracijo je pa še full za poštimat na avtu, ampak počasi do prvega maja bo uštiman in homologiran pa na cesto postavljen z registracijo.
LP
Nebivedu
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

Pri avtoslalomu imaš 4 divizije:

Divizij 1 - serijska vozila do 1600ccm
Divizij 2 - serijska vozila nad 1600ccm
Divizij 3 - predelana vozila do 1600ccm
Divizij 4 - predelana vozila nad 1600ccm

Na prejšnji strani sem ti prilepil tudi tehnični pravilnik, kjer točno piše kakšne predelave so dovoljene za serijska in sprint/predelana vozila!!!
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
uros
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 30 Apr 2007, 15:27

Odgovor Napisal/-a uros »

http://www.slo-drift.com/test/viewtopic ... 2896#12896

Drifterji se pogovarjajo za trening v petek. Torej je tudi za vas dobra možnost, da še malce prej potrenirate (še posebej tisti, ki vam Logatec ni predaleč).

Trening je bil že prejšnji vikend in proba je bila podobna sami postavitvi za rallycross. Uporabili so stožce in ne tiste gumjaste robnike tako, da je avtu bolj prijazno. :)

Pozabil dopisat:
Smer je potekala v obratno smer kot vozijo v PRK ampak sodeč po pričevanju udeležencev bi raje videli, da bi se vozilo v obratno, torej v pravo smer za vas slalomiste.
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

eriklogar napisal/-a:Prva dirka letošnjega državnega in pokalnega prvenstva v paralelnem relikrosu je prestavljena. Nov termin je 19.-20. april.
Vozniki, ki so se že prijavili, se ni potrebno prijaviti, če pa kdo, ki se na dirko sicer ni prijavil, ne bo nastopil, potem mora poslati odjavo. Možne so tudi dodatne prijave na dirko.
Na spletni strani www.blagomix.si bo v prihodnjih dneh objavljen pravilnik za dirko 19.-20. aprila.
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
drmo
Racing freak
Prispevkov: 633
Pridružen: 20 Feb 2006, 16:16
Kraj: Ljubljana - Dravle

Odgovor Napisal/-a drmo »

Se pravi ta vikend odpade?
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

ja. prestavljeno je na 19. in 20. april
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
drmo
Racing freak
Prispevkov: 633
Pridružen: 20 Feb 2006, 16:16
Kraj: Ljubljana - Dravle

Odgovor Napisal/-a drmo »

Pol velja za ta vikend?
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Pridem pogledat v nedeljo, v soboto sem pa nekje bogu iza nogu.
LP
Nebivedu
Uporabniški avatar
dawet
Prestrašeni polžek
Prispevkov: 152
Pridružen: 16 Mar 2006, 12:44
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a dawet »

TUKAJ je nova prijavnica za avtoslalom in paralelni avtoslalom za 2008. Do konca tega tedna se je treba prijaviti, da bo zadeva letos stekla (če bo teh novih prijav zadosti). Tako da vsi interesenti prosim čimprej izpolnite prijavo in jo oddajte na svoj klub. Če kluba nimate pustite prazno, omogočeno pa vam je tudi, da se včlanite v naš klub - V-Racing (www.vracing.info, članarina za celo leto je samo 10 eur)

Je pa to samo neobvezujoča informativa predprijava, da AŠ dobi približno število tekmovalcev, ter da bodo končno odobrili letošnjo sezono...

LP, david
uros
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 30 Apr 2007, 15:27

Odgovor Napisal/-a uros »

Kako je bilo?
Odgovori