Nič več utripajoče zelene??

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Nič več utripajoče zelene??

Odgovor Napisal/-a Pugi »

WTF, ej a ste slišal to foro - js tega ne zastopm, a hočjo še več nesreč. A zna gdo razložit zakaj je to bolje kot utripajoča zelena??

:wtf
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Sej ni. Mi ni čist jasn kaj probavajo s tem dosečt. Mogoče zarad EU.

V glavnem pomojem je to popolna neumnost.
innesi
Naivna štajerska deklica
Prispevkov: 20
Pridružen: 21 Nov 2004, 22:06
Kraj: Maribor okolica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a innesi »

kr je tko povsod po evropi in zato kr je mb bil tko blizu avstriji jih mi nikol nismo meli da bi vtripali.... čeprav no sej se navadiš da utripajo...in morda je res boljše tko, vam je čudno da ne utripajo...men je čudno da eden od xy semaforjev v mb utripa. kaj vem se vid da nikol nismo bli enotni v državi... čudni naši ''taglavni''
Pugi ti je napisal podpis :sejbo
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

tuki nimaš kej, država se je že na velik področjih,če ne že kar povsod izkazala za popolnoma nesposobno, če pogledaš samo neki zakonov , ki recimo zanimajo nas,glede homo,vidiš kako je,

recimo en zakon pravi tko,drugi ki se nanaša na prvega spet drugače :D

pri tem je podobno

skratka ne znajo naredit stvari tko kot je treba in je vse neki na pol,
pač kekci vodjo Slo,zato bo ostala kekčeva,

BTW: mene je sram da živim kle #-o ,tko da sem itaq vedno bil brez besed,glede raznoraznih pravil in podobnih zakonov.
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Lej sej ni fora kazni kok je visoka... Sam fora je v tem, da bo po folka zdj vozil skoz rmene, k do zdj ni in posledično bo pomoje tud kaka rdeča več.

Za kazn je pa itak vseen a je 30 a je 40, isti šit.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

moje mnenje

Odgovor Napisal/-a ghibli »

tkole. da se bo "ukinila utripajoča zelena" povsod drugod (ne vem kje vse je že to uvedeno ampak bo kmalu povsod po sloveniji) je bilo že nekaj časa nazaj napovedano. Jaz v Mariboru vsak dan prevozim rdečo :-# . enostavno se ne morem navadit, da mine sekunda dve in namesto zelene že gori rdeča. in tam veliko ljudi prevozi rdečo :-$ . čudi me kako mladi tam delajo CPP izpit. skratka, mislim da bo država začela kasirat predvsem na cpp prekrških in to mastno. al bo zaradi tega več nesreč lahko samo ugibamo. problem pri semaforizaciji je prej ta, da eni vozniki "poznajo" križišča (vedo koliko sekund ima zamik drugi semafor oz. kdaj se katerim "odpre zelena") in zato včasih prevozijo križišče tudi, če pri njih že rdeča (tu bodo znali bit problemi :-s )
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

prvič ko sm bil v mb sem prevozil se mi zdi da 4 rdeče zapored. pol sm pogruntal ker semafor morm gledat. za pešce. če je rdeč pol se rajš priravim na šok :D :D :D
Poky

Odgovor Napisal/-a Poky »

Tud jest sem cez rdeče letu v MB. Hec je pa v tem, da na Hrvaškem mi pa to nikol ni uspel. :D Mah sej se bomo navadl, tko kot smo se novih telefonskih številk. Se bomo sli pa kamikaze! O:)
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Ma problem bo v tem, da že zdej ko začne zelena utripat še mal po gasu stopiš da prideš čez. Pol pa vsake tolk ne znese pa greš čez rumeno in veliko jih je takih ki grejo še čez rdečo. In to konkretno čez rdečo.

To bo spet nesreč pa dela za kleparje in ličarje.
Poky

Odgovor Napisal/-a Poky »

Ma problem bo v tem, da že zdej ko začne zelena utripat še mal po gasu stopiš da prideš čez. Pol pa vsake tolk ne znese pa greš čez rumeno in veliko jih je takih ki grejo še čez rdečo. In to konkretno čez rdečo.

To bo spet nesreč pa dela za kleparje in ličarje.
Ma ne sej bo tolk dalj časa rumena gorela.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

To ni nikjer omenjeno!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
innesi
Naivna štajerska deklica
Prispevkov: 20
Pridružen: 21 Nov 2004, 22:06
Kraj: Maribor okolica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a innesi »

v mb več al manj ful dost folka leti skoz rdečo... nevem..zgleda smo bl navajeni vozit skoz rdečo :-k , nimam pojma komot prideš skoz če pelješ takoj za rumeno skoz rdečo.. #-o kasneje zna bit kritično, je pa res da to sploh ni pametno [-X

dobra stran mb semaforjev je v tem da ko se jim približaš se ti prižge zelena :) vendar samo zvečer pa do jutra... =D>
Pugi ti je napisal podpis :sejbo
Poky

Odgovor Napisal/-a Poky »

To ni nikjer omenjeno!
To bo 100% verjem. Zdej rumena gori cirka 3s in v 3s se sigurn ne ustavsh normaln.
Uporabniški avatar
orbit
100ti član foruma
Prispevkov: 95
Pridružen: 29 Okt 2004, 17:43
Kraj: ORIGINAL SLO.

Odgovor Napisal/-a orbit »

Zanima me,kak se vam zdi tista ideja-naprava,ki je že nameščena nekje po Lublan,ki odšteva cifre na prehodu za pešce?A se vam zdi,da bi blo to dobr tut na križišču, ko se čaka v avtu?
Humani Orbit
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

tm je nameščena predvsem zato ker drugače ne vidiš rdeče oz. zelene luči kot voznik avta. je pa dobra pogruntavščina.
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

Killah bee napisal/-a:tuki nimaš kej, država se je že na velik področjih,če ne že kar povsod izkazala za popolnoma nesposobno, če pogledaš samo neki zakonov , ki recimo zanimajo nas,glede homo,vidiš kako je,

recimo en zakon pravi tko,drugi ki se nanaša na prvega spet drugače :D

pri tem je podobno

skratka ne znajo naredit stvari tko kot je treba in je vse neki na pol,
pač kekci vodjo Slo,zato bo ostala kekčeva,

BTW: mene je sram da živim kle #-o ,tko da sem itaq vedno bil brez besed,glede raznoraznih pravil in podobnih zakonov.
Se podpišem pod tole!
Prej k smo bli na Balkanu je blo zihr bolje,zdej k se gremo pa eno EU je pa vse razfu*kan..
Tud jest nism nč preveč ponosn da sm Slovenc ](*,)
Jeb.eš tako državo :fight
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Poky

Odgovor Napisal/-a Poky »

Sam tolk. A je mogoče kdo kej naredu, da ne bi blo tko kot je? Če že tolk pizdi(te/mo) ne vem zakaj se ne zbere nekej osebkov in se najavi k ministru za promet, ali notranje zadeve pa se mu problem predstavi. Sej ne rečem da bi se kej spremenil ampak poizkist ni problem. Človek ki se celo življenje vozi z "original" avtomobilom sploh ne ve da obstaja homo kartonček.

Mal sem zašel iz teme, sam na jetra mi gre k vsi sam neki pizdijo noben pa ne bi nič reku. Če se noben ne bo obrnu pa predstavu problema nimajo razloga na ministrstvu, da kej spremenijo.
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

Sej tok ne bi nč u naš držav dosegl..?abe!
Kr mal poglej kva je blo s tistmu shodom takrat dol nek u BTC-ju zarad homologacij.(neki okol tega sm bral mislm da na a.com)Nč niso dosegl,oz. so,to da so LJ kapsi še bl zafu.kan ratal :popizdil
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Jah, krneky...
Tole zdej bo res faka ratal. Prej si res šou še mal po gasu da boš čez utripajočo zeleno pršou, zdej boš pa direkt v rdečo padu. Jst vem kolk me je jebal k sm bil v mb tistih parkrat. Na začetk sm mislu da sm mal fooknjen, pa da ne gledam da kr čez rumeno&rdečo vozm (enkrat k je bil fotr z mano me je še un napeesdu 8-[ ), sam pol sm vidu, da kr iz zelene skor direkt v rdečo prešalta. Pač, spet bojo povnl proračun... :-k
Slika
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

No ja moje skromno mnenje se glasi: Prpravte se na pokol na cestah.

LP PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Odgovori