Kateri varilni aparat - CO2 ?

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
LAKI
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 22 Dec 2005, 23:46
Kraj: prekmurje

Kateri varilni aparat - CO2 ?

Odgovor Napisal/-a LAKI »

Pozdravljeni!

Vem da je tu kar nekaj majstrov za varjenej. Rabim nasvet. Nujno moram kupit varilni aparat CO2. Uporablal bi ga občasno za kake malenkosti. Za večje stvari imam dva navadna aparata na elektrode. Kak se obnesejo iskra varilni aparati? Za varstroj vem da so dobri in deli se vedno dobijo.

Ta dva modela imata zanimivo ceno:

http://www.trgovina-frama.si/sl/Stopenj ... i/Mig-170/

http://www.trgovina-frama.si/sl/Stopenj ... i/MIG-190/

Kupil bi tudi rabljen aparat samo ne kake kitajske firme.
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Če boš delal samo občasno, potem si vzemi varstroj 1400, ki ga dobiš v merkurju že za 209 evrov.

Jst imam takega, pa lahko dve 6mm debeli železni plošči čist normalno skupaj sešvasam.

Je pa to hobi varianta, ni zdej to mašina, k bi lahko več ur delal z njo, ampak moraš vmes malo počakat.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

nebivedu napisal/-a:
...Jst imam takega, pa lahko dve 6mm debeli železni plošči čist normalno skupaj sešvasam. ...

veš,kako je to...ni problem sešvasat...problem je potem držat skupej :D

well...mi smo ga pred cca pol leta kupili od iskravar-a,pa smo kar zadovoljni z njim...ni glih bogve kaj,vendar glede na to koliko ga potrebujemo(1x-2x na mesec),je čisto dovolj...smo gledali tudi froniusa(mamo 2 TIG-a od froniusa),ampak bi bilo malo neumno kupit aparat za 3000 eur za ga rabit 2x na mesec...
alanq4
Racing freak
Prispevkov: 699
Pridružen: 06 Feb 2006, 11:03

Odgovor Napisal/-a alanq4 »

Jaz imam tistega s prvega linka 170 amperskega.
Kaj vse je pa zmožen pa lahko pogledaš v moji temi o alfi 33 rwd, sešvasal sem že boga in pol z njim :D
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Jaz imam varstroj 1400 in se da res veliko delati z njim brez težav - za tako majhen denar je odlična švas mašina [-o<
Project on hold...
Odgovori