Montaža zavor

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Montaža zavor

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

No LP najprej. Zanima me o montaži zavor+čeljusti! Kako kaj poteka in kaj je potrebno še zamenjati. Namreč kupil sem zadnje zavore od golfa II gti, ki jih mislim namonterati namesto zadnjih bobnev na avto škoda felicia.

LP, Venom
Zadnjič spremenil _VeNoM_, dne 08 Dec 2004, 14:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Hm govorim bl na pamet (nism še nikol kej tazga počel) sam mislm da bo treba tut glavni zavorni celinder menjat, pol valda še vse cevke spelat. A spredaj boš orginal pustu, al maš že menjano. A zadaj sam diske zamenaš, ne treba cele preme menjat ???
Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

CupraR napisal/-a:Hm govorim bl na pamet (nism še nikol kej tazga počel) sam mislm da bo treba tut glavni zavorni celinder menjat, pol valda še vse cevke spelat. A spredaj boš orginal pustu, al maš že menjano. A zadaj sam diske zamenaš, ne treba cele preme menjat ???

preme ni treb menjat,sm videl na fotkah pr čehih,ja spredaj bojo od coradota!matr sm mislu da bo to kej bol na izi,pa je ker pri nas majstr ki bi bil pripravljen za to zadevo predlat???
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Stari pojma nimam kako maš narjen.. Pa če bi se dal. Praš mal darkdoga, sam mislm, da je on samo spredaj menjal....
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Venom to je izi ce pase srauf na srauf to znas sam al pa ce prids do mene :) jeba je sam v tem ce nepase pol si ga naje*u :) Zdj zgleda tko ce zadi idsraufas une 4 sraufe k ti drzijo os+ bobn in prsraufas te nove diske, bi moru zadi namest lajtung dt gumiaste gumice k konc koncov celjusti se premikajo in lajtunge bi popokale pa ze itk jih nebi mogu narest tko da ti pasejo :) moru bos it do jaksica da ti to use nardi ko ti pa nardi se pa sam fati kljucev pa sraufi :D

LP PiLLLe :P
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

renaulti so glede tega zakon...vse pase srauf na srauf tud od veliko starejsih letnikov.

Meni bo vse skupaj vzelo par urc dela
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

http://www.feliciaklub.cz/?id=r_kotouce_1

Na, če ti bo kej pomagalo..
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Stratus_ napisal/-a:http://www.feliciaklub.cz/?id=r_kotouce_1

Na, če ti bo kej pomagalo..

kva ma to zaene spredi zavore,ma da niso od renulta fakkk

PiLLLe napisal/-a:Venom to je izi ce pase srauf na srauf to znas sam al pa ce prids do mene :) jeba je sam v tem ce nepase pol si ga naje*u :) Zdj zgleda tko ce zadi idsraufas une 4 sraufe k ti drzijo os+ bobn in prsraufas te nove diske, bi moru zadi namest lajtung dt gumiaste gumice k konc koncov celjusti se premikajo in lajtunge bi popokale pa ze itk jih nebi mogu narest tko da ti pasejo :) moru bos it do jaksica da ti to use nardi ko ti pa nardi se pa sam fati kljucev pa sraufi :D

LP PiLLLe :P

jah bomo probal!nimam kej zgubit!
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
R5Gtt
Pawa user
Prispevkov: 109
Pridružen: 29 Nov 2004, 11:57
Kraj: V penziji

Odgovor Napisal/-a R5Gtt »

Lej pri Renaultu je to ful v izi recimo za mojo petko dam jest lahk od 19 16v spredaj dske in čeljusti ter ploščiče brez problemov! Ma corado tud na štiri šraufe tko kt tvoja felicia? Če ima dobi diske svoje dol, pa od coradota gor čeljusti pa prišraufaš na tiste dve luknji ki so ti od tvojih ostale, seveda pa preh še cevke pišraufej! Če ne paše od coradota čeljust na pesto boš morl pa komplet pesto dat gor!
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

R5Gtt napisal/-a:Lej pri Renaultu je to ful v izi recimo za mojo petko dam jest lahk od 19 16v spredaj dske in čeljusti ter ploščiče brez problemov! Ma corado tud na štiri šraufe tko kt tvoja felicia? Če ima dobi diske svoje dol, pa od coradota gor čeljusti pa prišraufaš na tiste dve luknji ki so ti od tvojih ostale, seveda pa preh še cevke pišraufej! Če ne paše od coradota čeljust na pesto boš morl pa komplet pesto dat gor!
jah corado ma 4x100,sam je prblem k pol moram met nujno 15col gume,gume pa bom pred poletjem nabavu,tko da spredje pa zadnje bom pomoje k od enkrat monteral!aja zanima me kej bi lahko dobil ZELENO barvo za čeljusti.

lp venom
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

zeleno barvo , ki je temp. obstojna boš bol težko dobil, sem jest iskal belo,pa je bilo kr neki od barve, tko da sem nabavu od Motipa spray za barvanje čeljusti in se dobr obnese,je še zdaj gor, barve pa mislim da bsem videl še modro, mogoče pa tud zelen obstaja, pejt pogledat v BTC,
Astra Chemo nasprot City parka.

LP Killah bee
CLIO 172 SPORT
Tomas
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Nov 2004, 13:59

Odgovor Napisal/-a Tomas »

...zelena obstaja tut; sam mal poglej od teh firm k delajo farbo (spreje) za čeljusti...
lp

Tomas
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ej fantje, zdj pa men neki povejte, kva se sploh drkate.

Js sm od začetka skoz barval s temp. obstojno barvo, po jo pa enkat nism mel... Sm uporabu navadno krom barvo... Ma ej, zdržala je z lahkoto, pa še lepša je bla.


Tko da ni frke, če daš navadno zeleno, trust me!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

_VeNoM_ napisal/-a:

kva ma to zaene spredi zavore,ma da niso od renulta fakkk
Spredi ma diske hlajene od renaulta pa čeljusti od fieste...

Zadi ma pa pa od golfa3 vse komplet mislem..
Uporabniški avatar
Mitja
BMW fahrer
Prispevkov: 152
Pridružen: 21 Nov 2004, 15:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Mitja »

Pugi napisal/-a:Ej fantje, zdj pa men neki povejte, kva se sploh drkate.

Js sm od začetka skoz barval s temp. obstojno barvo, po jo pa enkat nism mel... Sm uporabu navadno krom barvo... Ma ej, zdržala je z lahkoto, pa še lepša je bla.


Tko da ni frke, če daš navadno zeleno, trust me!
Jaz sem tudi zmeraj uporabljal prvo barvo, ki sem jo izvlekel iz omarice in je držalo. Edino če je bila podlaga premalo pobrušena in še vedno rjasta je šlo dol z kirherjem. Barva je preživela tudi pregretje zavor na Mobikrogu. Ne komplicirati ](*,)
/_/_/IIII*IIII\_\_\ ...............objects in mirror are loosing
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

hm ok zanimivo!barvo bomo jutr ubavl!
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

Pugi napisal/-a:Ej fantje, zdj pa men neki povejte, kva se sploh drkate.

Js sm od začetka skoz barval s temp. obstojno barvo, po jo pa enkat nism mel... Sm uporabu navadno krom barvo... Ma ej, zdržala je z lahkoto, pa še lepša je bla.


Tko da ni frke, če daš navadno zeleno, trust me!
jup. jaz sem lepo dal delat barvo (kot je moje vozilo), pol sva z kolegom z bormašino+drotpiršna nastavek vse zbrusila tko da sva se skor notri vidla pol pa sm še prebarval 4 plasti. do sedaj se ni še nikjer odrušilo al pa kej podobnega.
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Jp lepo spucat (še največ pomen) pa kr obično barvo gor, se ne splača kupovat une kao direkt za čeljusti, je predrago.
Slika
Dust
Smetka
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Okt 2004, 23:16
Kraj: Črna/Koroška

Odgovor Napisal/-a Dust »

jes tud skoz uporabljam navadno barvo in mi je drugače skoz držala, razen, ko mi je ročna zabrejkala in sem tako pregrel boben da mi je boben potegnilo :?(ker sem se moral do doma pripeljat, in nisem mogel bobna dol dobit, da bi pakne bol skupaj dal) , takrat se mi je malo zažgala.... :roll:
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Dust napisal/-a:jes tud skoz uporabljam navadno barvo in mi je drugače skoz držala, razen, ko mi je ročna zabrejkala in sem tako pregrel boben da mi je boben potegnilo :?(ker sem se moral do doma pripeljat, in nisem mogel bobna dol dobit, da bi pakne bol skupaj dal) , takrat se mi je malo zažgala.... :roll:
torej zelena navadna barva!ok hvala za vse. O:)
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Odgovori