Menjava karoserije - homologacija

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
Uporabniški avatar
dennis18
Pawa user
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:05
Kraj: Ptuj

Menjava karoserije - homologacija

Odgovor Napisal/-a dennis18 »

Na avtomobilu ze imam homologiranih nekje 8 stvari, teh 8 stvari bom prestavil na enak avtomobil.

Je kaksna moznost da se se prestavi potem homologacija? Ali moram spet ponovno vse delat?


LP
Denis
Uporabniški avatar
dules
Mal več k dim
Prispevkov: 54
Pridružen: 18 Feb 2007, 11:33
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dules »

vse moreš ponovno delat razen če misliš reskirat pa premakneš šasiji če je čisto enak avto
dokler bom živ bo VolksWagen pr' hiš'
Marko_mx-3
Pawa user
Prispevkov: 118
Pridružen: 04 Jun 2006, 19:58
Kraj: Domžale->Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marko_mx-3 »

Koliko je pa kaj komplikacij za homologacijo druge šasije?

Kakšni papirji se rabijo?
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

sej si na istem...na homologacijo moreš tko al tko...zdej pa-al homologiraš na novo dodatke al homologiraš karoserijo-je hmal vseglih :D
Uporabniški avatar
dennis18
Pawa user
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:05
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a dennis18 »

Najvecja finta je v tem da sem jaz klical tja.

Pa pravi meni zenska da moram spet ponovno prit na homologacijo da to opravim. Potem pa pravim vredu samo vi mi boste dali potem nazaj moje papirje. Pa pravi ona mi nimamo vasih papirjev vec. Pa ji pravim ce ste pa mi rekli da s kopijami ne morem opravit homologacije, da samo original velja. Pa pravim jaz potem ja kak pa naj jaz to opravim ce nimam vec originalov? Zenska malo neke izdihne in pravi samo malo vas vezem :D In potem se je koncalo ker je zvonilo v nedogled.

Zanimivo ne?
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

ma sej nit sami ne vejo kaj imajo in kaj ne...jaz sem klical gor zaradi TUV-a za feltne,ker sem kupil rabljene...pa mi je rekla,da nej napišem eno kao pogodbo s prodajalcem,kao da mi je on feltne prodal in na katermu avtu so bile...pol pa mi kao poiščejo v arhivu ter vročijo...v glavnem ta LPP je sam za sežgat,prekleti bumbarji nesposobni ](*,)
super98
dizel
Prispevkov: 112
Pridružen: 23 Okt 2004, 19:44

Odgovor Napisal/-a super98 »

Homologacijski pregled za menjavo karoserije pride na LPPju nekih 12k bivših sitov.

Pomoje da moraš potem vse naknadno gor dane kose še enkrat homologirat (razen če cifre pretolčeš/prešvasaš-ampak mi ošteni državljani tega ne počnemo). Če karorserija (papirji) nimajo istega motrja boš moral delati še homologacijo za menjavo motorja, kar pride še nadaljnih 12k...


Jst sem jim uturil papirje za feltne narejene v slikarju BTW...pssssssssst
Uporabniški avatar
ponti
Greenstuff
Prispevkov: 42
Pridružen: 22 Sep 2006, 08:18
Kraj: P.G.

Odgovor Napisal/-a ponti »

Iz stare karoserije odžagaš številke pa jih našvasaš na novo.
Čist simpl


L.P.
Odgovori