Svinec

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Svinec

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

a je kak junak k je že dodeloval karoserijo z svincem?npr stvari k jih kladivo ne doseže oz za vare pred kitom?
Uporabniški avatar
dules
Mal več k dim
Prispevkov: 54
Pridružen: 18 Feb 2007, 11:33
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dules »

To uporablajo mislm da tam kjer jest delam , so nekak ene palice ki jih pogreješ se stopijo , te tm nekak namažeš poj pustiš da se ohladi ter še dokonca obdelaš
dokler bom živ bo VolksWagen pr' hiš'
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

a bi se dal dobit več info? Rad bi se naučil tehnike. moj tel. 041 241 633
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Smo že dali delat npr boser blick na havbi je mojster zalotal (po varjenju). Tako ni šans da rja vdari ven. Problem pri lotanju je čistoča in tehnika. Sam sem že dosti lotal ampak takšne zadeve še ne tako da ti ne morem pomagati. Se pa v tujini to dosti uporablja ker poliesterski kit čež čas sesede in potem vidiš jamice kot na večini slovenksih tuning avtov ](*,)
Bom pa probal v kratkem to narediti ker bom delal en hud projekt, tako da mogoče potem če bodo kakšne izkušnje.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
borisk
Greenstuff
Prispevkov: 35
Pridružen: 24 Okt 2006, 16:34

Odgovor Napisal/-a borisk »

tikile en majster obnavlja enga starga saaba, in tut opisuje tole delo s svincem

http://www.saabslo.com//dnevnik-restavr ... .-del.html

lp,, boris
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

heh...dobr weight reduction je tale svinec :D
cheno
Mal več k dim
Prispevkov: 66
Pridružen: 18 Avg 2005, 07:57

Odgovor Napisal/-a cheno »

monster_d
Pošastko
Prispevkov: 349
Pridružen: 24 Okt 2004, 22:53

Odgovor Napisal/-a monster_d »

Se spomnim da je ena odaja o avtih bla enkrat na vox ali kabel je nekdo razlagal kak grejo te zadeve, se ne spomnim vec natancno vem da je kar zapleteno.
lp
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

corsa_A napisal/-a:Smo že dali delat npr boser blick na havbi je mojster zalotal (po varjenju). Tako ni šans da rja vdari ven. Problem pri lotanju je čistoča in tehnika. Sam sem že dosti lotal ampak takšne zadeve še ne tako da ti ne morem pomagati. Se pa v tujini to dosti uporablja ker poliesterski kit čež čas sesede in potem vidiš jamice kot na večini slovenksih tuning avtov ](*,)
Bom pa probal v kratkem to narediti ker bom delal en hud projekt, tako da mogoče potem če bodo kakšne izkušnje.
a greš končno po C kadetta? :D
Slika
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

mark evans je to kazu na discoveryju k je obnavlu jaguarja e-type v oddaji car is reborn, tko da ves zdj kva mors gledat na discoveryju, aja pa btw, ne pizdit ker si kao zamudu, ker se itak ponavlajo skos te oddaje
2 fast 2 live, 2 young 2 die
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Eddy napisal/-a:
corsa_A napisal/-a:Smo že dali delat npr boser blick na havbi je mojster zalotal (po varjenju). Tako ni šans da rja vdari ven. Problem pri lotanju je čistoča in tehnika. Sam sem že dosti lotal ampak takšne zadeve še ne tako da ti ne morem pomagati. Se pa v tujini to dosti uporablja ker poliesterski kit čež čas sesede in potem vidiš jamice kot na večini slovenksih tuning avtov ](*,)
Bom pa probal v kratkem to narediti ker bom delal en hud projekt, tako da mogoče potem če bodo kakšne izkušnje.
a greš končno po C kadetta? :D
Ne še O:) mora se še prej corsa turbo porihtat pa nazaj na cesto spravit, ampak letos nebo šlo skozi bo samo temno modra z TB, pa gokart. Budget je skromen večino bo verjetno kart požrl. ](*,) To pa je že dosti za letos če računaš da me bodo še drugi kaj zagnjavili. Delal pa se bo moj bivši E kadett na 9,5x17 pa mogoče tam kakšno podobno tehniko ubremo :D
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
monster_d
Pošastko
Prispevkov: 349
Pridružen: 24 Okt 2004, 22:53

Odgovor Napisal/-a monster_d »

mas kako sliko kadetta? razmisljam pa se nikak nemorem spomnit O:)
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Ni slikic ker ta kadett ni bil tekmovalno vozilo ampak daily driver za na fax, tega pa je že nekaj časa nazaj. Sicer pa boš avto lahko videl v mestu ker je šel na tvoj konec :D
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Odgovori