Kdo se dela norca

Sam ne v prazno!
Odgovori
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Kdo se dela norca

Odgovor Napisal/-a djsly »

:)
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

zadne cajte neki boti skačejo po slovenskih forumih, ne odpirat nobenih linkov pa podobnih strani k se usuje cela mašina zarad tega.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

lol, sem že vse poklikal, pa nč =D>
:)
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ti si pa zgodn, teli boti so že najdl kle. Sj jih sprot brišem, pa itak niso aktivni uporabniki, ker sm js cedilo, ki vsakega posebej odobrim. Sam sprot se mi pa tud ne da brisat. Ene 2x na tedn po ene 5-10 jih morm zbrisat.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Wizz
Pawa user
Prispevkov: 111
Pridružen: 12 Mar 2006, 01:43
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Wizz »

A to pa ni mozno, da takega bota pac ne bi odobril? Itak majo ocitno ime (Jeanna Klein) pa kraj je tudi ponavad izpolnjen pa se vidi da ni iz Slo.. :-k Sej ne vem kako to zgleda, a odobrit ga mores se preden lahko vidis njegov profil / nick?

lp
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Wizz napisal/-a:A to pa ni mozno, da takega bota pac ne bi odobril? Itak majo ocitno ime (Jeanna Klein) pa kraj je tudi ponavad izpolnjen pa se vidi da ni iz Slo.. :-k Sej ne vem kako to zgleda, a odobrit ga mores se preden lahko vidis njegov profil / nick?

lp
Sj ni odobren. Noben takle bot ni odobren. Njegov profil je pač gor, ker se prijavi. Ne more pa pisat al pa pizdarije delat dokler ga ne odobrim. Temu se reče t.i. Neaktivni uporabnik.

A mislš da sm tok smotan, da ne vem kdo je W|zz iz Debilščice ob Kretenščici, katerega interesi so avtomobilizem, šport in debele babe al pa Jenna Jameson iz USA, ki ima rada analni, oralni, vaginalni, intraokularni, horsefuck in ima za svojo lastno stran www.me-so-horny.me-love-you-long-time.com :D: :D: :D:

ne me :strah
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

he is baaaack :iz_stola_padu:
Uporabniški avatar
bajta
Edini tukaj ki obožuje avte
Prispevkov: 186
Pridružen: 31 Avg 2006, 16:53
Kraj: ravne na kor.

Odgovor Napisal/-a bajta »

omggggg lol sm se zacel smejat ... pugi ownz!!!
Uporabniški avatar
Wizz
Pawa user
Prispevkov: 111
Pridružen: 12 Mar 2006, 01:43
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Wizz »

Pugi napisal/-a:A mislš da sm tok smotan, da ne vem kdo je W|zz iz Debilščice ob Kretenščici, katerega interesi so...
Sej bi vrnu pa se ne upam :-# Pa tud do sosedov nism tak...

:rit
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Wizz napisal/-a:
Pugi napisal/-a:A mislš da sm tok smotan, da ne vem kdo je W|zz iz Debilščice ob Kretenščici, katerega interesi so...
Sej bi vrnu pa se ne upam :-# Pa tud do sosedov nism tak...

:rit
Ne no :D: Ne zameret plosem, mal se mormo nasmejat, sj se lah tud na moj račun, sam kaj ko je prazn. Po menjavi iz tolarjev v evro sm mel gor 0.6 evra :D: Vse doma v najbl smrdljivmu štumfu...

Tist krej ploh ne obstaja pomoje drgač 8-[ Treba je pa vedet koga spustit v naš bordel in koga ne ane. Cipe kot so W|zz, djsly, Pugi itd. majo kurbenhaus alesinkluziv, Jenne Jameson, Luke Longbone, Dick Motherfucker pa ostanejo pred vrati, le njihovo ime je na seznamu, pa še to zradira zlobni Pugi.ARRRR ARRRRRR :violent2
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
bajta
Edini tukaj ki obožuje avte
Prispevkov: 186
Pridružen: 31 Avg 2006, 16:53
Kraj: ravne na kor.

Odgovor Napisal/-a bajta »

nooo

vsako tvojo objavo ko preberem se morm smejat heheh
Odgovori