Crx del sol esi izpuh

Pugijev najljubši del... Važn, da muca prede!
Odgovori
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Crx del sol esi izpuh

Odgovor Napisal/-a Roadking »

Lp evo ker je že drug voz doma,me je mal zamikalo da bi od kolektorja naprej potegnu cevi do zadnjega demferja....zanima me kak fi in pa kje nabavit cevi za izpuh z krivinami...hvala za odgovore [-o<
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Re: çrx del sol esi izpuh

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

kaj pa misls se use predelvat? ker z stock masino nimas kej praskat... razn tega da das kat. stran.
Za ESI, se ti ne splaca skor nc. mogoc ce das en lonc zadej, da mal bol brni... to je pa to.
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ja sej vem da se ne da na esi-ju kaj praskat..ampak tale izpuh ki ga ima gor je že bogi,tk da sm razmišljal katalizator dol uzet zadaj en demfer in pa direkt cev od izpušnega kolektorja do zadnjega dela...da mal zadiha #-o
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

Odgovor Napisal/-a n33yo »

kaj pa če menjaš kolektor pa pol še kat. dol pa mal večji fi cevi pol se že mal pozna \:D/ res da ne boš dobu ne vem kake konjenice sam malenkost se pa bo poznalo :D
本田夢想的力量
sketus
Pawa user
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Apr 2006, 09:38

Odgovor Napisal/-a sketus »

Esi ma kar fajn motorček. Če si ga misliš kaj rihtat, bi jaz kupil cevi fi60, al pa če kje dobiš od ITR izpušni sistem, pa ti ga kdo priredi, da bo šel na crx-a.

Lp
monster_d
Pošastko
Prispevkov: 349
Pridružen: 24 Okt 2004, 22:53

Odgovor Napisal/-a monster_d »

sketus napisal/-a:Esi ma kar fajn motorček. Če si ga misliš kaj rihtat, bi jaz kupil cevi fi60, al pa če kje dobiš od ITR izpušni sistem, pa ti ga kdo priredi, da bo šel na crx-a.

Lp
Ni tole malo dosti N/A motor?
sketus
Pawa user
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Apr 2006, 09:38

Odgovor Napisal/-a sketus »

Se pravim, če si ga bo kaj rihto kasneje! Odmično gred itd... Drugač pa zakaj ne če je kolektor dober, je fajn če je izpuh čimbolj pretočen!

Sam če misliš sam avspuh menjat, pa končat zadevo se res ne splača. Pol si raje kupi sam en dober lonec.
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

sketus napisal/-a:Esi ma kar fajn motorček. Če si ga misliš kaj rihtat, bi jaz kupil cevi fi60, al pa če kje dobiš od ITR izpušni sistem, pa ti ga kdo priredi, da bo šel na crx-a.

Lp
Z 60fi bo ESi se manj su k original, nimaš kej praskat z takim bajsam od cevi na tolk konjev
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Ne.
monster_d
Pošastko
Prispevkov: 349
Pridružen: 24 Okt 2004, 22:53

Odgovor Napisal/-a monster_d »

Sej zato mi je blo malo cudno ker majo tovarniski 2.0turbo motorji fi55/fi60
sketus
Pawa user
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Apr 2006, 09:38

Odgovor Napisal/-a sketus »

:-k sem mislo, da je bistveni del dober kolektor. Pol naprej pa čim večja cev :-s . 8-[
Odgovori