Kje kupujete orodje

Sam ne v prazno!
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Kje kupujete orodje

Odgovor Napisal/-a djsly »

iz seta gedor mi je "zginil" podaljšek.

Se da to kje kupit, al mi preostane samo cel komplet kupit?

Kje?
:)
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Najceneje je unior-jevo orodje v bauhausu - in skoraj vse orodje, ki ga kupujem je samo unior, potrošno orodje(ključi 10, 13, 17, 19) pa na boušjem sejmu (vsako nedeljo im tam tipček štant z orodjem - 5x ključ 10 pride 1000 sit, tko da če ga zlomiš ali pa uničiš samo vzameš drugega.

In sem se navadil, če ključ uničim grem še isti teden kupit novega, starega pa stran vržem, ker drgač se ti zgodi, da si kje daleč od doma, pa nimaš dobrega ključa s katerim bi lahko kej zašraufal.
Uporabniški avatar
citroDS
Pejnourt
Prispevkov: 6
Pridružen: 14 Okt 2006, 19:11

Odgovor Napisal/-a citroDS »

Kaj ni bolše dati jurja za en ključ kot pa jurja za 5, pa imaš orenk zadevp ki nebo kar tako zlomila se. Saj jaz tako mislim no.

lp
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

citroDS napisal/-a:Kaj ni bolše dati jurja za en ključ kot pa jurja za 5, pa imaš orenk zadevp ki nebo kar tako zlomila se. Saj jaz tako mislim no.

lp
Ključa 10 in 13 sta zaenkrat najbolj potrošen material in če šraufaš stare zarjavele vijake, se ključ kr hitro uniči. In je ceneje če imaš 5 ključev za jurja (ti ključi začuda niso tok slabe kvalitete). Tistega enega orenk imaš pa v avtu za šraufanje če te nesreča doleti na cesti.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Kupte si proxon, pa nau treba nč stran metat.
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

tip : proxone lahk dobite na mariborskem bolšjaku (not stolen, en star čičo fura iz nemčije sa mercedes benz orodje)...

zlo ugodno proti trgovinskim cenam :-$
nedzo
Brazilc
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 21:16
Kraj: vodice

Odgovor Napisal/-a nedzo »

kaj pa v italiji beta orodje pa to ali hazet itd.
Uporabniški avatar
GorazdO
Pawa user
Prispevkov: 157
Pridružen: 03 Jul 2005, 01:00
Kraj: Ljubljana-Šiška

Odgovor Napisal/-a GorazdO »

Proxxon NO 23 286 - prek frenda (group buy iz Rajha) - 90 EUR...

Nekaj imam že doma; če rabim, kupim posamezen ključ (mam tak avto, da je vse 8, 10, 14 in 16)
Ej22->EJ251
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Še moj glas za Proxxon, sicer so že šle 2 ali 3 male raglje ampak zato ker z njimi izvajam akcije :D
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

Jest kar uporabljam orodje je vse od UNIOR-ja,pa nism še nobenga uniču..
Je pa druga pesem razna poceni orodja ne-znanih proizvajalcev ki jih dobiš v OBIju za jeftine pare ](*,) :P
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

Jaz imam striktno USAG,italiansko,doživljenska garancija na veliko proizvodov...edino,kar nimam njihovega,so kombinirani ključi,ki jih dobiš zelo dobre za 10k na razprodajah(kpl.usag je za primerjavo 350-500 eur,odvisno kakšne hočeš)-inter diskont-vse kar piše,da je 5-letna garancija je profesionalno orodje in nisem do sedaj imel enega problema...
BETA pa lahko rečemo,da je konkurenca usagu-torej spet profi stvar...
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Posamezne kose prodajajo po baumaxih, merkurjih, obijih in podobnih trgovinah. V merkurju vem, da imajo Unior.
High on LSD
Uporabniški avatar
nastyka
Joystick junkie
Prispevkov: 172
Pridružen: 07 Okt 2004, 22:04

Odgovor Napisal/-a nastyka »

js pa prodajam orodje, in sicer Kraftwerk; katalog: http://www.kraftwerk.ch/page/e/produkte ... hpc?lang=e 8-[
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

jz uporabljam povečini Unior , samo iščem pa nekej boljšga za izvijače , ker so Uniorjevi preveč kaljeni in pokajo.Od el. orodja pa če se le da DeWalt
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

... snap, usag, beta... vsi dajo doživljensko garancijo, ko pa torx 55 zlomiš na vijaku zavorne čeljusti, pa vsi jamrajo da si poševno držal... sem enkrat osebno prodajalcu pokazal kako se odtrga...
Slika
... kdor ne dirka, naj se vozi...
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

hja...jaz z usagom nisem imel nobenga problema še...enkrat mi je tastari zapeljal z viličarjem čez olfa nož,pa sm šel kupit novga in pač debata gor dol levo desno etc...no in je prišlo do tega,da sm mu povedal,da je ta star olfa končal pod viličarjem...mi je reku,nej mu ga prnesem in mi je dal novga...je pa res,da sm pri možu vzel že veliko orodja,tko da če bi kupu dva šraufncingra in enga prnesu reklamirat,bi me verjetno nekam poslal 8-[
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Meni se je pa unior malo zameril, kupil sem si t nastavek dal 5,5ksit potem pa je pri polosi popustil. Seveda zadeve nisem reklamiral ker sem račun itak vrgel vstran. Najbolje se mi je dopadel japonski Koken, ta T nastavek je zdržal očeta in bi verjetno še mene, če ga nebi posodil sosedu ki je odpuščal list na žagi z 2m cevjo ](*,)
Glede doživljenski garancij pa je itak nateg ko mu pokažeš zlomljeno orodje si bo že našel razlog da ti ga ne zamenja.

Aja dila sploh kdo snap-on pri nas?
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Marko_mx-3
Pawa user
Prispevkov: 118
Pridružen: 04 Jun 2006, 19:58
Kraj: Domžale->Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marko_mx-3 »

Jaz še nisem videl Snap on orodja pri nas, a USAG imajo pa izvijači črno-rumene roče? Imam ene take izvijače in piše made in USA sam ne vem pa firme.

Drugače pa uporabljamo orodje ki pade pod roke :D ni važna firma samo da dost zdrži. Zadnji nakup je bil v Inter diksontu komplet račna z gedoram cca 7k sit in je še vse celo, se pa uporablja dnevno.
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

... Snap-on: Mladen 041 416 579...
Slika
... kdor ne dirka, naj se vozi...
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

DrMr napisal/-a:... snap, usag, beta... vsi dajo doživljensko garancijo, ko pa torx 55 zlomiš na vijaku zavorne čeljusti, pa vsi jamrajo da si poševno držal... sem enkrat osebno prodajalcu pokazal kako se odtrga...
To men tud ni jasn kk so lahk tk u kurcu ti torexi ko se gre za celjusti dol sraufat, enkrat sm zlomu enga ko je bil prvic v uporabi nesu menjat, tadrug pa zdrzal 6 šraufov, pa sou u maloro, bli so pa od uniorja jurja pa pol komad.
Odgovori