Kje kupujete orodje

Sam ne v prazno!
LAKI
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 22 Dec 2005, 23:46
Kraj: prekmurje

Odgovor Napisal/-a LAKI »

Beta je šminka ključ. Sem delal nekaj časa kot mehanik v tovornem prometu in je šef naročo večjo količino betinega orodja... razni abcigerji in navojni svedri so zakon... kar se tiče ključev in izvijačev so tako čudno oblikovani da popizdiš med delom (kromiran ključ+ mastne roke ](*,) ), gedore in torx nastavki pa se hitro lomijo :-k

Za moje pojme je Unior najbolši gelde cene in kvalitete, prokson in usag sta zakon za ostalo pa nevem ker še nisem imel v roki...

Nevem če ma gdo med vami doma TANG orodje. Jaz mam enih par ključev in izvijačev. So debeli in robustni samo tega ne moreš zlomit. Delal pa so jih nekoč v yugoslaviji...
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

glede kromiranih ključev-kar naročiš-to dobiš...beta ima več ?linij? ključev-od surovih(klasičnih) do poliranih,temno kromiranih,svetlo kromiranih in še en kamjon piz*arij zraven #-o
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

... pa ni Tang Češki?... sem že tudi videl, potem je še tu Koken, nekaj gedor pa imam Bruder Mannesmann, z njimi zadovoljen je pa menda maloserijska firma za tovarniška orodja (ko sem nabavljal sem za njih prvič slišal)... glede Uniorja se tudi strinjam, dovolj muzike za malo denarja, edino vzdržljive male račne od njih še nisem videl... če komu kaj koristi za prebskat: http://www.unior.si/cgi-bin/cms.cgi?doc ... juI0kdsT7x ... http://buy1.snapon.com/catalog/parts/main_xml.asp
Slika
... kdor ne dirka, naj se vozi...
Uporabniški avatar
smile4me
Pawa user
Prispevkov: 120
Pridružen: 02 Apr 2006, 19:11
Kraj: fetish machen

Odgovor Napisal/-a smile4me »

naša račna od uniorja dela že 15 let.Mamo večinoma vse orodje od uniorja sm problem ni kvaliteta ampak je problem da se kak ključ rad kje zgubi
Elektrika je edina kurba k zna res nazaj udart ce jo preveč slataš!
Odgovori