Kam po nov hladilnik

Avto se premika s pomočjo ognja... Rabimo hlajenje!
Odgovori
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Kam po nov hladilnik

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Torej, včeraj mi je na mobiju dobesedno razgnal hladilnik. Satje je alu, zgornji in spodnji del pa plastika, ki je bila že čisto preperela.

Počen je bil že prej, ampak ni zgledal kritično.


Fora je v tem da je avto Toyota Supra 3,0i turbo '89, in ni šanse da bi se spravil kupovat original, kopijo pa ziher ne bom dobil v zglednem času.

Ali kdo ve za kako firmo ki izdeluje hladilnike, tko da bi lahko vzel hladilnik približno mojih dimenzij in ga vgradil.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

http://www.akviz.com/kontakt.html

moj sosed in prijatelj je to. Lahko ti dobavi nov, original hladilnik, kopijo, ali pa naredi po merah takega kot želiš.

Lahko pa pogledaš na ebay ali kak UK supra forum če ma kdo.

Btw...kako se obnese avto v ovinkih ?
High on LSD
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Super, glih za njih me je zanimal, ker link mam, sam nism vedu če delajo take zadeve. Predvidevam, da je najbolje, da se oglasim do njih z originalom.

Avto je drugače presenetljivo dober. Glede na to da je težak 1,6 t in da sem zaradi svoje gluposti napumpal gume na bednih 2,5 bara, je avto šel kot raketa (dvojni whishbone spredi in zadi se pozna). Nažalost mi do MKja ni ratalo dobit novih sprednjih diskov (trenutni so hudo zdelani), tko da nisem mogel naradit pravi hitri krog, sem pa zato uspel avto stestirat do te mere, da vem da bo dober tako za hitre kroge, kot tudi za drift.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

iKst napisal/-a:http://www.akviz.com/kontakt.html

moj sosed in prijatelj je to. Lahko ti dobavi nov, original hladilnik, kopijo, ali pa naredi po merah takega kot želiš.

Lahko pa pogledaš na ebay ali kak UK supra forum če ma kdo.

Btw...kako se obnese avto v ovinkih ?
Jst sm jih klical, pa me pride hladilnik pri njih 43.000 sit da ga obnovijo, nov je pa 58.000. Pol dam rajš še 15.000 zraven in nabavim novega.

Sej najbrž delajo odlično, samo dragi so pa tudi.
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

odvisno kako zgleda obnova...pri teh, ki imajo plastiko okol ponavadi nič ne obnavljajo, samo novo satovje in plastiko sestavjo skup, tako da je hladilnik praktično nov.

Sicer pa najboljše, da pokličeš ali se oglasiš pa ti bo že mojster povedal kako in kaj, jaz se ne spoznam toliko, da bi lahko kaj več povedal.
High on LSD
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Prej crkne plastika kot satovje. Obnova bi bila nova plastika in ne satovje.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

obnova je menjana plastika ter tesnila,sčiščeno satovje...drugač obnavlja hladilnike tud moj sosed,ampak bolj bakrene,alu. nima najraj...
Odgovori