Počen kolektor

Pugijev najljubši del... Važn, da muca prede!
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Počen kolektor

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ok, Pugiju je poču kolektor. Dones sem ugotovu, da je podoben problem tudi pri kolegovem 307 z isto mašino in to pri komaj 50000km. Potem sem klical moje zveze in sm ugotovil, da je naročeno mehanikom, da tega ne smejo izdajat, ampak da je to serijska napaka in da se to dogaja pogosto. Torej, peugeotovci pojebejte se sami...

Zadeva je sledeča - poskušal bom z raketnim napadom na servis, da bodo videli, da jim spalim mamicu! Itak dosegu nam 0.


Druga zadeva pa je, da bom kolektor zamenjal z boljšim izpod rok kakega specialca ala devito. Financ bo kar dosti pomoje. Upam da bo prišlo pod 100k, če ma kdo kakšno ugodno varjanto in seveda kvalitetno, se priporočam.

Ko bo zadeva narjena vam sporočim, in poslikam.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ce bo dovolj interesentov - recmo nekje 5 se lahko pritozimo na Peugeot Slovenija ali pa na zavod za varstvo potrosnikov.... Mogoce bomo dobili vsaj del stroskov povrnjenih, ker samo delo mislim da je tud precej udarec po denarnici...

LP
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Pugi napisal/-a:Ce bo dovolj interesentov - recmo nekje 5 se lahko pritozimo na Peugeot Slovenija ali pa na zavod za varstvo potrosnikov.... Mogoce bomo dobili vsaj del stroskov povrnjenih, ker samo delo mislim da je tud precej udarec po denarnici...

LP
Pri VAG grupi nekatere taksne stvari priznajo pod kulanco. Je pa bil nedalec nazaj v eni od slovenskih revij clanek, v katerem so raziskovali, kako se uvozniki/serviserji odzivajo na taksne in podobne napake. Mislim, da je bil Peugeot bolj pri tistih, ki ne smirglajo dosti stranke, niti z procentom soudelezbe pri popravilu... Bi moral spet najdi tisti clanek, jebela.

/jan

P.S: Vso sreco novemu forumu in veliko obiska.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

EnaosemT hvala za nasvet - to tud mislm dosezt. Nej mi dajo 10 jurjev zravn saj kot dobro volo, pa smo kvit...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Jp pugiji majo krizo z kolektorji, tut za 206 S16 sm doskat slišu da je šel hitr v pm. Drgač kar se pa servisa tiče: nažalost je pr nas tako da če ne boš tečn in dobesedno se zdrl na šefa, oz jim zagrozil da jih boš dal v cajtng te noben ne j.. 5%. Žal pri nas z lepo besedo ne prideš daleč.

En primer: kulanca pr VAG grupi, ni veljala (zdej ne vem če velja) za Seata in Škodo. No tako bi mogu za menjavo LMM-a pr Leonu plačat (cca 70 kosov) pr Audiju si ga pa zastonj dobil, čeprav gre za identičen motor (1.8T 180 ps). Fotr ma kolega na Seat servisu in ta kolega je šefu reku da ma eno odtrgano stranko da jih bo dala v cajtng oz celga hudiča nardila :lol: Čez dva dni je bil avto na servisu, LMM pa zastonj zamenjan :lol:

Pomojem se ti res splača dat en športni kolektor gor (sam je dost dnarja) oz komplet izpuh zamenjat. Supersprint je kr fajn zadeva, pa še papirje dobiš.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Vglavnem danes sm govoril z gospodom DeVitom in je bil res smesen :D Me je posteno nasmejal.

Povzetek je - da ne bo delal ce jih ne bo dal delat vsaj ene 7, ker se mu ne splaca. Povsem ga razumem, ker vem da ma velik dela.

Probov bom torej drugje - vrjetno pri jemcu.

Aja, cene so pa od 450 evrov naprej...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Suljo
Mafijc sa ?rnu?a
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:35
Kraj: Lj Črnuče

Odgovor Napisal/-a Suljo »

U pizda cene so pa navite u 3 pizde materne :? Ja zgleda da bo treba nekak drgač to zrihtat kaj pa recimo da bi u Franciji pogledu kaj majo zihr majo tm kšn športn kolektor za tvoj auto, sam zdj spet odvisn kok računajo za to :x
LP
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Kdor mi zrihta orenk kolektor pod 100 jurji dobi 10 jurjev... :banghead:
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Pugi napisal/-a:Kdor mi zrihta orenk kolektor pod 100 jurji dobi 10 jurjev... :banghead:
a se nisi z jemcem nic zmenil?

/jan
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Jah tist bo trajal, pa še en drug serijsk kolektor morm dobit.. Cel fuk - to je v skrajnem primeru.. Upam, da bom dobu kšn aftermarket kolektor posebej narjen za 307... Do zdj je vse neki za 206...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Pugi napisal/-a: aftermarket kolektor posebej narjen za 307

aftermarket kolektor posebej narjen za 307 in to po moznosti za manj kot 100 jurjev? ::?

Saj poznas ankdoto o cevljih, ne?

Pride mozakar v trgovino s cevlji
Kupec: "Dober dan, jaz bi pa rad ene trpezne, udobne, lepe, moderne in poceni cevlje..."
Prodajalec: "Jaz tudi..."

/jan
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Hm kriza je res za 307, še Supersprint ga nima :-x za 206-ko pa je. Sej a ni motor isti, pač uzameš unga ki kao je za 206-ko in ga gorr vržeš. Sam je k. ker dvomm da so pod 100000.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Jah tkole je: za 206 se da dobit - pride 600 eurov, kar je cca 140 jurjev a kok že, pa še ne paše.

P.M. sem mislu da bo lažje...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

ja mašina je čist ista tko da pasat bi mogu.....tud sama krivina ki je spelana pod motorjem bi mogla bit kul ker verjetno isto zavije kokr pr 307....pol naprej ti pa lahk vsak avspuhar cev spedena....pa praš pipco on je enkrat men ene divje popuste ponuju....
prva prestava je za okras...druga pa kople....
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Prašov pipco. Pipca zatajila... Nema!

Pizda matrna, noben kurac ne dela tega sranja pizda matrna. Kva nj zdj. Nč, probov bom en kolektor dobit, pa da mi bo po teh merah jemc naredu... Upam da bo tok, da bo šu delat...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

Prodam plinski menjalnik in batdizo
a bat zajlo pa vinkel kuglo tud prodajaš... :D :D
prva prestava je za okras...druga pa kople....
tuningcar
car Lazar
Prispevkov: 36
Pridružen: 22 Okt 2004, 16:41
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a tuningcar »

Kaj pa od SuperSprinta, ima sportne kolektorje za veliko avtomobilov. Pa cenovno po moje te pride pod 100k sit. Pa se kaksnih 5KM gor bos dobil:)

LP,sandi
Slika
Slika
tuningcar
car Lazar
Prispevkov: 36
Pridružen: 22 Okt 2004, 16:41
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a tuningcar »

Hmmm za tvojega kao da nimajo. Sam pol sem pa mal cekiral , ker imam od te firme izpuh za renault 19tko, pa tut nc ne pise da imajo???

Pa tut za slo distributerja nimajo, vcasih je prodajal avtolux a kaj je ze bil.
Najvecji konkurent-sovraznik pipe racing (Technoracing).

LP,Sandi
Slika
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Za supersprint je A3M uvoznik in kokr smo že ugotovil nimajo nič za pugija 307 1.6. Bi blo treba še pri Sebringu mal prečikirat.
Slika
cresh
test dummy
Prispevkov: 184
Pridružen: 18 Okt 2004, 18:44

Odgovor Napisal/-a cresh »

ej @Pugi, sam kukr jst vem dela DeVito zdele ene 3-4 kolektorje za honde, tko da ga zdele vpraš če se je kej naročil nabral.
Slika
Odgovori