Nastavek za na izpuh

Pugijev najljubši del... Važn, da muca prede!
Odgovori
tuningcar
car Lazar
Prispevkov: 36
Pridružen: 22 Okt 2004, 16:41
Kraj: Kranj

Nastavek za na izpuh

Odgovor Napisal/-a tuningcar »

Kje bi dobil najcenejso varianto nastavka za na izpuh. Gor bom dal navaden lonc + nastavek (nekaj kromovanega :D ).

Pri Tusu (cca 100m prej) k majo NOVAKOVE lonce ni nobene izbir pride pa 6,5k sit nastavek.

V Bitnjah so pa se drazji.

LP,sandi
Slika
Slika
Suljo
Mafijc sa ?rnu?a
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:35
Kraj: Lj Črnuče

Odgovor Napisal/-a Suljo »

Mam jst en nastavk duma če rabš je pa od Sparka ovaln! Sicer sm ga dubu tazga kokr je nevem a je že kej znucan al kaj je treba narest! Loh pa tut sliko prlimam če te zanima!
LP
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

TR jih ma...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Jest jih mam se 4 doma... Cen a ene 3K SIT bos dal... So pa domace izdelave... Rostfrei ze polirani se mi zdi
Sanjski moski :D

Slika
cresh
test dummy
Prispevkov: 184
Pridružen: 18 Okt 2004, 18:44

Odgovor Napisal/-a cresh »

HaBBicH napisal/-a:Jest jih mam se 4 doma... Cen a ene 3K SIT bos dal... So pa domace izdelave... Rostfrei ze polirani se mi zdi
ej habbich, jst bi enga vzel. Kaki pa so. Itak bom to dal samo za enkratno uporabo gor.
Slika
bOnZy
sesalc tunning kid
Prispevkov: 65
Pridružen: 05 Nov 2004, 02:32
Kraj: Breg pri Žirovnici (okolica Bleda)

Odgovor Napisal/-a bOnZy »

HaBBicH napisal/-a:Jest jih mam se 4 doma... Cen a ene 3K SIT bos dal... So pa domace izdelave... Rostfrei ze polirani se mi zdi
a mas se ksno slikco, ker mi2 s fotrm isceva tale nastavk za SantaFe-ja pa ga ni nikjer za dobit. Fazer nama je oblubu enga, pa ga je ze mu, pol je pa pozabu ker ga je narocu, ga je pa enmum drugmum prodou, zdej ga pa baje ne more dobit ;( )
pUt tHe pEdAl tO tHe mEtAl iN sEkAj oViNkE!! :>
Slika Slika
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

HaBBicH napisal/-a:Jest jih mam se 4 doma... Cen a ene 3K SIT bos dal... So pa domace izdelave... Rostfrei ze polirani se mi zdi
Ej a maš DTM nastavke tud,ker tacga bi jest po tanovem rad gor dal,pa sm jih tud že povsod iskal in seveda našel,samo res pretegjejo s cenami...pisda nastavek skor mal cnejš kot nehomologiran športn lonc :znoru:
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Suljo
Mafijc sa ?rnu?a
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:35
Kraj: Lj Črnuče

Odgovor Napisal/-a Suljo »

Jst mam še zmer unga od Sparka za prodat zgleda pa tkole:
Slika
Je pa k nov pa tut poliran je O:)
LP
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Nastavki so taki kot jih mam jest gor...
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

eh, brez veze, samo policaji vas bojo je*ali, nic drugega... Jst mam od Jemca auspuh cist odprt pa brez katalizatorja, iz zadnjega lonca pa dve cevi navzdol obrnjene... Zadeva deluje, pa noben se ne vtakne v to, a mam to homologirano.

Zakaj bi se kregal, ce se mi ni treba...

/jan
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

zakaj bi se kregal, ce lahko homologacijo naredis? =D>
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

HaBBicH napisal/-a:zakaj bi se kregal, ce lahko homologacijo naredis? =D>
A nastavek se da homologirat? Prisraufan ali privarjen? Zakaj bi sploh to pocenjal in za nastavek shomologirati dal vec kot je nastavek vreden?

Ce imas zadnji lonec s takim izhodom in TUV za to, potem lahko homologiras. Ampak samo zadnji lonec ti ne pomaga za drugo, kot za videz in zvok. Ce hoces pa kaj bolj zares od izpusnega sistema, potem pa tega pri nas ne bos uspel shomologirati, verjemi mi na besedo ](*,) :-k

/jan
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Da se če maš papirje :D Men je dost logično da treba pr izpuhu samo zadnje lonce homologirat, sej je prav največ od zadnje kište odvisn kolk se dere avto :D (predvsem pr NA motorjih)
Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

CupraR napisal/-a:Men je dost logično da treba pr izpuhu samo zadnje lonce homologirat,
Se razumeva, logika je ze taprava... ampak nekje so v enih uradnih papirjih zapisali, da je treba homologirat vse, kar ni original...

zdej, 70mm downpipe, decat pa 63 cevi naprej in prazni lonci niso glih original...

/jan
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Jeb ga uzameš recimo od Superspinta cel komplet pa maš TUV. Sam najbrš veš da bi te še enkat tok pršlo.

Dokler majo tako logiko da je sam zadn lonc pomembn smo še na dobrem.
Slika
Odgovori