AvtoShow Ptuj 2006 -> 06.05.2006

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Jah nevem nevem ce bo šlo tko naprej pri ocenjevanju bo pri nas styling samo nazadoval,mislim da bi mogli komisije pripeljat od zuni ki bi ocenjevali nevtralno in bi res gledali tud detajle.
Uroš zadek ste res u nulo spedenali samo za moje pojme so lanskoletne feltne veliko bolj pasale kot letošnje,ta črna ne sede.Krom ti veliko bolj poživi avto vsaj na feltnah.
Slika
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

CRX_delsol napisal/-a:Zdi se mi zgrešen, da so sploh pustil beetlu tekomvat, glede na to da je to čisti show car, se pravi se ne vozi po cesti. Poleg tega je to avto
od firme, ki prodaja dls-ove stvari in je vbistvu reklamni avto. Mal je mem zadeva no.

Da citiram soforumaša z drugega foruma:
"...z polno ritjo je lahko srat če na firmo predeluješ."

Se pa strinjam, da pri crx-i nekaj stvari ni glih u nulo narejenih. Uroš se mi zdi, da bo pri original farbi ostal, ker je njemu barva ful všeč.
Mislm, kakšne pa zdaj trosiš #-o

Torej na showu ne bi smeli tekmovati show cari? OK. Super. Ampak beetle je vozen, registriran in se vozi na tekmovanja v Nemčijo, Grčijo,...

Matr berem forume in mi gre totalno na qrc, ker govorite o stvareh, o katerih pojma nimate.

Pa ta s polno ritjo je lahko srat, mislm jafak. A nej zdej sam revni hodjo na show? Seles je naredu dober biznis in denar s katerim je delal avto je njegov oz. od firme, ki jo je sam ustvaril.

Pa glede zunanjosti: a full bodykit (odbijači, široki blatniki, široki pragi,...) niso OK, ker so kupljeni? Pa 20 colke, druge luči spredaj (xenon) in zadaj, dvobarvna kombinacija, airbrush, unikaten "intake" (če temu lahko tako rečemo) na havbi,... Ne, zunanjost je serijska?? Pa tud mašina baje pride. Huda!

Zame sta bila dva favorita na showu: Beetle in Uroš. In čist razumem razočaranje Uroša, Rokija,...

Res, totalno sem razočaran, kakšne mate eni...


Pa glede na tale moj izpad, bi se rad podpisal pod Makyjevo izjavo, ki je na kulturen način napisal, kar skušam jaz povedat.
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

urosbe napisal/-a:Lani, da ni bilo napak? Zadnji odbijač je bil ves celulitast (ne me vprašat kdo mi ga je delal?), linije zadaj med odbijačem in karoserijo tudi po centimeter lufta itd... skratka zadek je bil tak, da mi ga je bilo kar bed pokazat. Dokaz:
Slika

Letos? Zadaj je narejen "u nulo". Kar še fali je poliranje, ki do showa ni bilo možno, da je lak star 1 dan, sušen zunaj na dvorišču in bo dovolj trd šele čez kakšen teden. Pa sprednji konec je bil površno sestavljen, ker sem imel vsega skupaj že pošteno čez glavo po toliko dneh nespanja. Eno popoldne si vzamem pa bo vse to odpravljeno.
Slika

Jaz mislim, da gre tukaj za eno drugo zadevo... lani je bilo kaj na avtu še Tomaževo delo in je bilo vse "u nulo" narejeno, letos ko smo pa sami delali drugje, je pa vse napol narejen. Dej ne mi.... haha, sam to lahk rečem =D>
sem vedu kaj bo ratalo iz moje izjave....prav zaradi tega pa tudi nisem hotel nič komentirat med samo izdelavo pa bi lahko 50 postov napisu....nikakor povdarjam nikakor nisem kritiziral zadeve zaradi tega ker bi zganjal kako lubosumje oz fovšarijo...ampak zato ker očitno nima noben jajc povedati tistega kar so vsi opazili....roka zelo občudujem in upam trditi da ga vidim kot sebe ko sem začel ustvarjat in tudi jaz sem delal podobne napake kot on...vsi se učimo (primer moji pragovi na twingiču)...brez izkušenj ne gre....poleg tega se pa prav ti isti ljudje potem še bunjijo zakaj se avto ni nikamor uvrstiv....
se enkrat....jaz sem zelo vesel ker je uroš spoznal Roka in se preselil k njenu da dela tam....ker jaz si dela na tak način ne morem privoščiti saj od tega živim in mi je edini vir zaslužka...zato sem s tem samo pridobil čas za druge stranke ki avto samo pripeljejo in odpeljejo....

kar se pa tiče zadnjega odbijača....ta je res boljši kot lani...ampak uroš pozabil si pa povedati da si ta odbijač ti kupil ne vem kje in senm ti ga jaz samo dodelal po tvojih željah....to pomeni da jebil slabo narejen že v osnovi, poleg tega ste ga pa brusili (zadnja pomembna faza) brez moje prisotnosti v temi en dan pred ne vem katerim šovom vključno s tamalo ki je tu najbolj glasna...potem pa ni čudno da je bil celulitast....
tko da mi prosim ne meči tega pod nos ker sem ti naredil določene stvari ki pa so bile kvalitetno narejene....

tako jaz se sedaj umikam iz te teme...želim da stvari porihtate tako kot je treba da bo zadeva spet na nivoju...mi je pa žal da berem take izjave od vaju (uroš tamala) ker sem bil vedno na voljo in dostkrat tud zadnji na katerega si se obrnil ko ti nihče več ni mogel ali hotel pomagat.... :cry: :cry: :cry:

lp modri
prva prestava je za okras...druga pa kople....
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Hudičevo dobri moderatorji, da moram sam predlagat ZAKLEP :-#
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Zakaj sva zadnji odbijač brusila jaz in tamala, takrat še oba popolna začetnika v tem, še danes ne vem, ker pri plačilu se mi ni to nič obrestovalo. Ampak dost o tem, dejstvo, da si TI tisti, ki je sprožil to debato oz. mislim, da nimam edino jaz občutka, da si se nekaj nastrojil proti meni oz. mojemu avtu. In ta izjava danes od tebe je bila pa too much.

Z moje strani sem vedno naredil vse kar je spodobi... nisi čakal na plačilo, nikoli ti nisem barantal, cenovno si bil tam tam (ne najdražji, tudi ne najcenejši), res ne vem kaj je razlog, da si se tako "nastrojil" proti nam.
Uporabniški avatar
CRX_delsol
Mal več k dim
Prispevkov: 88
Pridružen: 20 Jun 2005, 00:21
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a CRX_delsol »

G-4S napisal/-a:Mislm, kakšne pa zdaj trosiš #-o

Torej na showu ne bi smeli tekmovati show cari? OK. Super. Ampak beetle je vozen, registriran in se vozi na tekmovanja v Nemčijo, Grčijo,...

Matr berem forume in mi gre totalno na qrc, ker govorite o stvareh, o katerih pojma nimate.

Pa ta s polno ritjo je lahko srat, mislm jafak. A nej zdej sam revni hodjo na show? Seles je naredu dober biznis in denar s katerim je delal avto je njegov oz. od firme, ki jo je sam ustvaril.

Pa glede zunanjosti: a full bodykit (odbijači, široki blatniki, široki pragi,...) niso OK, ker so kupljeni? Pa 20 colke, druge luči spredaj (xenon) in zadaj, dvobarvna kombinacija, airbrush, unikaten "intake" (če temu lahko tako rečemo) na havbi,... Ne, zunanjost je serijska?? Pa tud mašina baje pride. Huda!

Zame sta bila dva favorita na showu: Beetle in Uroš. In čist razumem razočaranje Uroša, Rokija,...

Res, totalno sem razočaran, kakšne mate eni...


Pa glede na tale moj izpad, bi se rad podpisal pod Makyjevo izjavo, ki je na kulturen način napisal, kar skušam jaz povedat.
Vidiš, tega pa nisem vedel, da se fura okol po naših cestah... sklepal sem, ker si nisem moral predstavljat, kako ima lahko on to homologiran vsaj pedala in volan.

Selesov Beetel mi je bil hud in si je tud zaslužil nagrade, samo mi bi lahko vsaj kakšno 3. mesto dobil v vsaj eni kategoriji.

Saj imata po svoje prav, samo se mi zdi zgrešen odnos organizatorjev in komisije do uroša. Ptuj never more...
Slika
92' delSol VTi
No man, you can't ride with me because I took the seatbelts out so it would go faster...
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

Tuki se vsekakor strinjamo. To da ste ostal praznih rok je tud mene šokiral.
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Meni so se zasral totalno, toliko da jih sigurno ne obiščem več. Pa tudi mišljenje sem spremenil o slovenskih showih nasplošno, ne bom trdil, da me na slovenskih showih ne bo več, ker bom, ampak se bom pa usmeril še na druga področja...
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

ubistvu bom še enkrat napisu kar sm že...
nism reku da beetle nebi smev dobit 1 mesta... samo mislim da bi si pa uroš 100% zaslužil eno od 15. mest ki so bila na voljo...

pomoje jim je stopil u nos že urošov prihod ki je bil kot ponavadi res spektakularen...

upam da ste si prebrali seznam predelav na beetlu in pa seznaaaaam predelav na crxu...
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Najblizja "neodvisna" komisija bo cez nekaj tednov ocenjevala avte v Zagrebu na tuning showu ki poteka vzporedno z drag race. Naj se avto se tam postavi na ogled.
M-silver
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 09 Feb 2006, 22:30
Kraj: kranj
Kontakt:

ptuj

Odgovor Napisal/-a M-silver »

Najprej lep pozdrav!!!!

Uroš, Alenka, Tomaž!!!!

Uroš ne vem zakaj si tako zameru Tomažu ki ti je samo povedal katere pomanklivosti morate še popraviti da bo avto u 0. Saj si verjetno že sam opazil določene napake ki ste jih naredil in verjamem da jih boste popravili do naslednega šova
Sam ne se kregat k ste bli taki frendi in ti je tomaž zmeraj od kar ga poznam priskoču na pomoč k je bla kriza. Za povrhu vsega sta v istem klubu in na vseh šovih ste bli skupi sedaj pa kuhaš zamero proti njemu!

Vem da ste vložili veliko ur in neprespanih noči, samo kritiko je treba sprejeti kot iziv za naprej, če dobiš kritiko ti more biti to motivacija za nadalno delo da bo avto ličarsko in detalno kot da bi ga delali profesionalni predelovalci avtomobilov!!!

Alenka tist kar je Tomaž reku je bil hec in je zato tud smeškote nalimal zraven sam si ga narobe razumela!!!

Tomaž ti pa kakor zgleda da bolš da kritike zadržiš zase, da ne pride še do kakšnih večjih zamer!!!!

p.s brez zamere vsi trije sam tako je moje mnenje!


UPAM DA BOSTE SPORE ZGLADILI IN OSTALI PRIJATELJI TAKI KOT STE BILI!!!!
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

M-silver: Lenka, ne Alenka. Prav nič mu nisem zameril, je pa nekaj... imam velik prag tolerance, ampak ko je dost je pa dost. Nikoli, ampak res nikoli nisem kritiziral njegovega avta niti njega (kvečjemu obratno), to lahko potrdijo vsi ki me poznajo. Tudi kritike znam sprejemat, verjemi, mogoče ne na tem forumu, na kakšnem drugem sem doživel oz. prebral že vse. Je pa razlika kdo kritizira in kako kritizira. Za Tomaža je letos avto pravi poraz. Zakaj? Jaz ne vem. Mogoče zato, ker kot sem povedal, je bil lak še mehek in nismo uspeli spolirati prehodov? Ali pa mogoče, ker sprednjega odbijača nisem uspel u nulo v linijo spravit zarad novih luči? Naj utemelji, kje smo ga zalomili z večmesečnim delom, da smo spravili avto v tako "porazno" stanje. Če bi imel on roko zraven, bi bil tiho, tako mora pa javno razglašat. Potem gre pa še pisat opozorilo, naj ta honda ne postane kot ostale tipične predelave na hondah, mislem WTF ](*,)
M-silver
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 09 Feb 2006, 22:30
Kraj: kranj
Kontakt:

ptuj

Odgovor Napisal/-a M-silver »

Sory Lenka!!

To ne vem zakaj je javno to napisal, ampak upam da se boste pomenili med sabo tako, da bo vsem prov!!!


Glede kritik sem pa vse prebral kaj in kako se je govorilo o tvoji hondi sam tm so govorili iz fovšarije ker slovenija je taka država da če ma sosed neki novga ga spluvaj ali pa kupi bolše!!!

Za tomaža pa res ne vem zakaj je to napisal,bi bilo bolje da bi te poklical in ti povedal kaj in kako naprej oz. vam dal predloge kako porihtat določene zadeve in bi to odpravili!!!
M-silver
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 09 Feb 2006, 22:30
Kraj: kranj
Kontakt:

ptuj

Odgovor Napisal/-a M-silver »

Drgač sem pa tvoj avto občudoval od kar sem ga prvič videl pa tud kdaj sem bil zraven k ste se pr Tomažu matral in je....l da ste ga spravl skup in sem si mislu pr seb da ste res strokovnaki in da mate res močno volo da se spravte sploh delat kaj takega!
Uporabniški avatar
ITAL-JET
Mal več k dim
Prispevkov: 99
Pridružen: 12 Feb 2006, 08:05
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ITAL-JET »

@ urosbe Tvoja Honda mi je lep avto vse pohvale ni kej res , toliko vloženega truda, toliko neprespanih ur , veliko odrekanja (to na žalost na teh showih ne šteje), zdej me v Ptuju sicer ni bilo da bi si tvoj avto ogledal v živo. Nazadnje sm ga videl lani v Grosuplju.

Me pa nekaj zanima zakaj skoraj vedno zamudiš na show? Kot praviš ti : citiram urosbe :
Ko smo se pripeljali na show smo spet naredili en velik show, tako kot že lani. CO2 je res odlična pogruntavščina za tovrstne namene:) Tak prihod kot ga mi naredimo, še nisem videl nikjer in

citiram roki : pomoje jim je stopil u nos že urošov prihod ki je bil kot ponavadi res spektakularen...

Ker veš kako pravijo: Lastna hvala cena mala.

P.S. ni mi jasno kako to da nisi dobil nobene nagrade.


P.S.S. Osebno nimam nič proti tebi, da nebi prišlo do kakih zamer in kreganja.

Lp
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

roki napisal/-a: upam da ste si prebrali seznam predelav na beetlu in pa seznaaaaam predelav na crxu...
Ja, sam en je zlo skromno napisan drug pa v detajl....tudi moj avto ima toliko "dolg" seznam kot selesev bitl pa je skor STOCK!
Slika Tuning makes the heart grow fonder
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

Charger napisal/-a:Najblizja "neodvisna" komisija bo cez nekaj tednov ocenjevala avte v Zagrebu na tuning showu ki poteka vzporedno z drag race. Naj se avto se tam postavi na ogled.
oki sm bil lani tam in je blo tud tko bolj texas ocenjevanje... spet v stilu maš/nimaš... zame to ni ocenjevanje...

glede vseh predelav... lej jaz tud lahko napišem 2 a4 formata predelav ki jih je narejenih na avtu ampak jih raje ne ker kot prvo jih 4/5 folka ne bo opazlo razen če jim z prstom pokažem in kot drugo se mi zdi mal tko tko da napišeš res vsako malenkost ki si jo dal/predelal na avtu. če vedno se ocenjuje (oz. naj bi se oz. še bolje na nekaterih šovih se) avto kot celota in ne le količina nametanega materiala na avto.
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

Komentiral ne bom nič, bom pa rekel da sem bil tudi sam presenečen da honda ni dobila niti ene od 15 nagrad.


PS: CO2 je zakon ;)
Slika
Uporabniški avatar
tamala:)
The real Suki
Prispevkov: 29
Pridružen: 20 Nov 2005, 17:37
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a tamala:) »

M-silver:

Tole si napisal:Alenka tist kar je Tomaž reku je bil hec in je zato tud smeškote nalimal zraven sam si ga narobe razumela!!!

Ker Tomaža kar dobro poznam, vem da se on dostikrat posmehuje in zafrkava v negativnem smislu, kar mi pa sploh ni všeč in sem mu to že dostikrat povedala. Prav nič ga nisem narobe razumela. Samo toliko, da se to razjasne.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Zej pa tkole: Tale forum ni namenjen pranju umazanega perila. Če mate kej med sabo, se zmenite po PMjih al pa po telefonu, ker od sedaj naprej bom vse poste v tej temi, ki bodo vsaj malo dišali po medsebojnem obtoževanju, kregariji in podobnem, preprosto brisal. :jezna
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
Odgovori