AvtoShow Ptuj 2006 -> 06.05.2006

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

jst koširja čist podperam! :D
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Kva kva mi ni jasn...men je vse jasno vam je bolj malo...
$$$ dela svoje a sam kaj ko pol dobis mass production zadevo in ne unikatno delo, ker za unikate je treba pa se mal vec placat...

Tole je napisan na NOPI strani in tist k ve kaj je NOPI tist ve da je to real deal...

"To car and truck enthusiasts everywhere, the coming of spring and warm weather means the start of the show season bringing anticipation of positive results from their winter efforts. The format is a judging system that rewards both style and originality, and that has evolved into a state-of-the-art scoring system - not an inventory of upgrades and bolt-ons.

The NOPI guys look for the new, the different and the unusual. In other words don’t expect a trailer queen to be a sure thing. Everyone stands an equal chance. "

In pol mamjest cudn pogled na to...
karkol ze !

Preber si "originality" to je bistvo vsega in pod to ne spada body kit ki se ga lahko kupi !

Sploh pa nima veze jest se z tem ne ubadam niti tekmujem ne ve tem sem pa prebral ze dost stvari o tem in videl na milione slik z show eventov v tujini...
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Kosir sej ti noben ne trdi da unikati niso kul no. :-s

PS. Ne primerjat Slovenije z USA, k dobr ves da nimamo pou pi*** prot njim. :-s

Se EU je cist odzad.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Sori, sam tole bo počas treba zaklent.. Košir prosm te če spustiš ton, pa zakaj morm to v vsako 3tjo temo napisat. Dj se mal kontrolirej no, sj ti noben nč noče. Razn mene :chan:

hehe
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Jest sem cist umirjen samo dajem dejstva na plan...
ker ce se ze grejo styling naj se ga grejo tako kot se zagre ne pa ko ena kmecka veselica...kot drugo debata poteka cist na normalni ravni pac izmenjujemo mnenja...tko da nimas kej za zaklepat ! :-k
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Jaz tud ne vidim smisla, zakaj bi zaklepal, saj je debata čist na normalni ravni. Ljudje smo različni, medtem ko Košir na forumu piše in razjasnjuje, kako se stvarem streže čez lužo in po tujini, bi jaz najraje nekoga pojedu:D

Pa navsezadnje men sploh ne gre v nos, da je Seleš zmagu, saj kot sem že povedal... če so res gledali le na styling, je avto res 1A. Tud v nobenem od mojih postov nisem pisal čez njega. Jezi me, da se celo zimo se zajebavaš, drgneš, na koncu preskočiš par noči, da spraviš zadevo skup in pol na showu doživiš, da se ti komisija v glavo posmehuje in nisi vreden niti toliko, da bi si vzeli čas in avto pogledali kot se zagre. In na koncu odideš domov praznih rok (od 15. mest!).

Sej bi še reku, da je nekaj hudo narobe z mano al pa z avtom, ampak lani sem na največjih dveh showih zmagal v total kategoriji z unikat bodykitom, unikat notranjostjo, unikat prtljažnikom in swapano+tunano mašino?!
Letos dodatno z unikat doma narejenimi lambo mehanizmi (od mnogih potrjeno da so boljši od LSDja in Neon-a), unikat sprednjimi lučmi (raje na govorim kako težko sem našel clear steklo za luči...), swapom zavor k ne pašejo lih k ata na mamo, unikat conversiona zadnjega konca na S2000 (sory, lahko da obstaja, ampak takih custom linij na odbijaču in zgornjem robu prtljažnika jaz na internetu še nisem videl, pa imam vsaj 50+ slik conversionov Crx-S2000).

Saj vem, showov bo še nešteto, pa tudi drugih stvari, sam tuki se gre čist za princip ](*,)
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Meni postaja vse skupaj samo še smesno, sory ampak res,
pa saj vsi vemo kako je v SLO, pa da so tu tud veliko mučka,
pa en iz komisije pozna tega pa onega, pa ta mu je bl simpatičen z onim pa se ne men, pa se tako pike dajejo

Pelji avto ven, tako kot dela RC pa boš dobo pravo oceno tvojega dela,
pa boš vido kje si, pa se ne sekiraj tlko zarad tega showa na Ptuju
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

oki eno uprašanje za koširja...
unikat je vedno boljši kot kupljena zadeva (če sm te prav razumel)?
četudi je ta unikat slabše narjen,iz slabših materialov, z večimi napakami in mogoče še grši (mogoče zaradi različnih okusov)???

še dobro da so nekateri kupljeni deli tako poceni da jih kr talajo zastonj ker tega koliko si ti delal za to da si lahko nekaj kupil itak nobenega ne zanima... ker itak ni unikat ](*,) ](*,) ](*,)
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Ko zrihtam še par detajlov imam tako ali tako namen stopiti v tujino, kar se pa Slovenije tiče, naj pa ne organizirajo takih wannabe showov, na katere potem privabljajo celo tujce. Napel sem se že ker sem sploh šel tja. Če se je pa že zgodilo kar se je, pa sigurno ne bom tiho. RC je pač to že lani izkusil, jaz pa pol leta kasneje.
Sramota, da imamo kar nekaj avtov konkretno zrihtanih v Sloveniji, ki morajo v tujino nastopat ](*,)
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Ocenjuje se cel videz, saj bi treba bit tako obsedeni z unikatnostjo. Ce pa smo ze pri njej. RSI body kita sta pri nas samo dva, tako da je kar unikatno. Vazen je koncen rezultat, kako vse skupaj izgleda.
Potem bi moral imeti se unikatna aluplatisca, jih doma sam uliti v kalupe, ce je unikatnost tako pomembna. Ali pa izrezati nova sprednja zadnja in stranska stekla in spremeniti obliko avta. To je unikat.

Potemtakme bi moral zmagati Rosbil kit car (na osnovi Stoenke) ki je res unikat, ce bi se prijavil na tako tekmovanje. Cela karoserija je narejena na novo.
(naj ga kod poisce na avto netu , ce se prodaja)
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

unikat ni zmeri bolsi po kvaliteti od izdelka ki ga dobis v stacuni, ampak v vecini premerov ko se gres ornk styling je pa sigurno na isti kvaliteti ce ne se boljsi...in pa se ena zadeva unikata nista dva ampak je samo eden tolk za informacijo zatoje spredi beseda UNI za vse izobrazene...k bom dal jest body kit od mugna gor kar jih ma zlo zlo mal ljudi v EU (vecinoma so v ENG kars etice Evrope) a bom pol ful unikaten al kva k bo definitivno edini v slo...burek...fora unikata je to da ga ne kupis ampak naredis, sam to je tuki gor zelo tezko dopovedat...
Jest sam to tuki gor govorim kar velja zunaj to zuni steje pr nas pa itak se zmer veze in poznanstva + waw kva je ta hud...
Jaz osebno delam veliko razliko kar se stylinga tice ce je body kit kupljen ali naknadno predelan in prerejen ce je pa z nule narejen je pa sploh ql, seveda mora se skladat z avtom obdrzat linije avtomobila...to drugo je pa STYLE !

LP
P.S:ko koncam CRX projekt grem 100% na styling show ker bom ful unikaten pa ce bo se kaksen reku kej proti bom pa reku da sem komi dobu kit pa da sem ga ful placu :D :D :D sala mala
MUGEN CR-X
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

da se vam da...celih 8 strani ej... #-o
:)
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Tocno tega

http://hondatuningmagazine.com/features/0509ht_crx/

the one and only MUGEN body kit za CRX SiR
zelo tezko dobavljivo...ampak se zmer nebo unikat mogoce ce ga bom iz CF pol naredu polpa bo unikaten primerek \:D/ \:D/ \:D/ prej pa ne :-°

LP
MUGEN CR-X
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

@KoshiR

Vsi vemo kaj bi rad povedo

Moreš nekaj vedet, da eni nimajo časa delat unikatov si doma, nimajo znanja, ker delajo v službah tud po 10 in več ur, pa si pač
zato stvari kupijo in niso zato nič manj vredni pri ocenjevanju

To sedaj tako govoriš, kot bi tebi en reko, v USA vozijo drage pod 10s

Mal premisli kaj pises
Pero
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 25 Apr 2006, 10:56
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero »

urosbe napisal/-a:Ko zrihtam še par detajlov imam tako ali tako namen stopiti v tujino, kar se pa Slovenije tiče, naj pa ne organizirajo takih wannabe showov, na katere potem privabljajo celo tujce. Napel sem se že ker sem sploh šel tja. Če se je pa že zgodilo kar se je, pa sigurno ne bom tiho. RC je pač to že lani izkusil, jaz pa pol leta kasneje.
Sramota, da imamo kar nekaj avtov konkretno zrihtanih v Sloveniji, ki morajo v tujino nastopat ](*,)
Ja, fantje... bo treba mal selekcije delat po showih... sej so forumi polni komentarjev lanskoletnih showov, pa eni pač tega ne upoštevajo.

Vabljeni v SlovenjGradec, kjer bomo letos popravili edini kamen spotike od lani... ozvočenje. ;)

Se vidmo!

Pero :D
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

@cc 206: to je blo total kr neki, primerjava z drag-i jest to vem in tud vem da je moj avto zlo pocasen napram drugim in tudi vem kaj je treba porihtat da bo sel naprej ($$$)...
kot drugo to da Seles ne zna delat oz. nima casa khhhmmmm cist leva scena, poglej kaksno hudo notranjost ima pa jo je sam naredu isto se stima zunajost tko da to ni izgovor...tko da jaz dobro razmislim kaj recem...kot drugo ce bi sel trenutno gledat v USA se grejo vsi JDMsceno(torej cim bolj redka stvar, ful drago, priznane jap. tunerske firme ala spoon,mugen,jun...) pri nas tega se dolgo casa ne bo smo se na sceni swap-ov in conv. oz. zgleda se na tej nismo... :D :D :D

P.S.: jepa tud res da vem zakaj je taka zunanjost hrosca, model je zuni dal tolk da je neki hud, ni pa se trudil da bi bil unikaten, ker pac model tekmuje v cist drugi stvari...in to je logicno...z moje strani gre graja vec ali manj samo na tekmovanje nasploh ne na avto...ker nikjer nisem napisal da je avto bad, dalec od tega, ni pa za moje pojme primeren za zmagovalca "overall"
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
ITAL-JET
Mal več k dim
Prispevkov: 99
Pridružen: 12 Feb 2006, 08:05
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ITAL-JET »

Ne vem zakaj se pač ne morte sprijaznit s tem da je zmagal Seleš in ne Urosbe . Pač tko je . Mogoče bo na naslednjem show-u drugače.
Tople vode ne boste pogruntal ;)
Brez zveze se kregate.
Lp
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

@KoshiR

Ni blo to mišleno za hrošča, ampak splošno,

sam ti sam tega hrošča vidiš ](*,) ](*,) ](*,)
Zadnjič spremenil cc 206, dne 09 Maj 2006, 14:03, skupaj popravljeno 1 krat.
borut007
007 for crashing a.com
Prispevkov: 38
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:33

Odgovor Napisal/-a borut007 »

Hehe, saj pri dragih je tudi nonstop jokanje, da je prvi v kategoriji 17-18s dobil nagrado, četrti v kategoriji do 12s pa nobene nagrade, pa čeprav ima kar dvakrat toliko konjev in skoraj 1x hitrejši. :D

Hu kers, šou mast go. Slika
Odgovori