AvtoShow Ptuj 2006 -> 06.05.2006

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
Blue RaCer

Odgovor Napisal/-a Blue RaCer »

Oh ja kle se vidi slovenski narod. Dobr da nism jest več tista tarča napadov in je Jaka prevzel mojo tarčevstvo. No še vedno sem na nekaterih forum ampak nism več samo jest. Danes je hudič imet lep in dober avto ker si jebena stranka če ne tako pa drugače. Welcome to tuning and styling world!!!!

lep večer \:D/
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

Jst osebno nimam proti njegovmu bettlu cist nc, prav nasprotno, avto je hud ko svina, sam je bil pa res nad konkurenco, in je za SLO sceno res vrhunski izdelek, u bistvu nism nasu napake na njemu, no neki malega ze, vendar ni omembe vredno! Res skoda da se tebe Blue RaCer ni blo! Pa Habbicha tud ne!
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

_BANDIT_ napisal/-a:
croma_man napisal/-a:dodge pa ma pod haubo urejeno konjušnico...tak k da bi v lipico prišel 8-[
??

Kateri dodge?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
anzze
Pejnourt
Prispevkov: 14
Pridružen: 02 Apr 2006, 19:31
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a anzze »

UUU, tale je pa res BADBOY! :D Kwa je lepo narejen! Ta avto sem večkrat videl na Slo. obali,...lepo lepo!

LP
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Čeb se uscal še mrbit prteče skoz, sam če bi pa kozlov na mašino pa garant da spod nebi blo nobene luže... Ta ma konj več k lipica, tm bo zdj golf igriše, kle pa ni placa še za to :D:
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Dobr je videt ja... More kr ruknit tole. \:D/
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Blue RaCer napisal/-a:Danes je hudič imet lep in dober avto ker si jebena stranka če ne tako pa drugače. Welcome to tuning and styling world!!!!
lep večer \:D/
Sej bi kej napisu sam raj ne bom ](*,)
Kar se tice hrosca je avto u nulo popedenan,kako pa ce bit drugace jebemtis, a je kaka napaka na kakem brabusu al pa na alpini (ke kaksen razmak pr blatnikih kej ne ujema z linijo), pizda to so materiali k morjo sedt u nulo...ampak niso pa unikat folk!

Sam en folk tuki gor to ne dojame zgleda...notr je hrosc total unikaten 1A izdelava in izgled svaka mu cast ampak zuni je pa za moje pojme stock, ker tazga hrosca lahka kupis kadar ces (ce mas $$$) in ga pol pac strihnes...in kar mi ni ql je sam da zmaga v tuningu oz. stylingu "overall"...
Za moje pojme mora zmagat avto k je rs u nulo unikaten in ce bo en sel tazga delat nebo sam reku v trgovini dej mi to pa to poslji, ampak bo mogu zadevo dat narest al jo pa sam narest...

Sploh pa me b.k. za styling sam vem pa kaj je ql kaj pa ni...pa kva se da kupt pa kva ne...
MUGEN CR-X
Pero
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 25 Apr 2006, 10:56
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero »

Drgač ne sodelujem v "zakaj Jaka topicih", sam recimo, da je ta forum mal bl normalen... :D

Samo opomba kar se zunanjosti tiče: Jaka je dal RSI widebody kit, ki ga ne moreš dobit v prodaji, sploh. RSI je bil kao limited edition in če hočeš katerikoli del specifičen za RSI naročit, moraš povedat številko avta (oz. poslat potrdilo, da ga res maš). Tko da tuki je blo kar nekaj truda vloženega.. ;)

Lep pozdrav!

Pero


PS: Pri ptujskem sistemu me najbolj moti, da so trije dobili vse. Na naših eventih je nekak pravilo, da če dobiš nekaj v eni kategoriji, je to to.
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

A še nimate dovolj kreganja ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Ok dost od mene sam tole je tak "bull shit" da vecjega ni...
pa kva je problem dobit tale RSI body kit pa dej ne me jebat mal vez in poznanstev dela cudeze...sploh pa ga je KUPIL ! a je treba narisat da ga je kupil in ne naredil...sam itak si pr nas ze car ce neki kupis zgleda in je to tezko dobit WAW hudo...kva boste sele pol rekl k bom jest dobil cel body kit od MUGENa za CRX 90-91' SiR k body kita ne delajo ze najmanj 15let a bom car k ga bom dobil a...a bom ful unikaten...SVASTA !
aja pa za info je sigurno veliko drazji kot tale RSI body kit pa tezi za dobit

Se sploh ne grem vec ! ](*,) ](*,) ](*,)
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

cc 206 napisal/-a:A še nimate dovolj kreganja ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Kje se pa kj krega? :-s

Koshir mas point sam ce avto sede skup in je kot celota hud nimas kaj.

Je pa velik premal povdarka na unikatnosti ja...nazalost. ](*,) Sicer je pa to 1 show od mnogih! Kokr ze receno...pa peljat Hondo v tujino pa se bo brez strasnih hen?ikepov vidlo kok da folk na to delo.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Pero
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 25 Apr 2006, 10:56
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero »

Malecky napisal/-a:
Koshir mas point sam ce avto sede skup in je kot celota hud nimas kaj.
Točno to. In to se veliko premalo gleda pri ocenjevanju avtomobilov na teh naših šovih! K kr pikce dobim k vidim "ocenjevalni list":
spojler 10 pik
neonke 10 pik
nalepke 10 pik
zvočnik 10 pik
.
.
.
.
skladnost predelave 10 pik


------> torej če maš vse, pol zmagaš, tud če sploh ne zgleda.

Pa da me Košir spet ne bo narobe razumel: unikatnost bi pa morala bit pod "bonus points". mogoče bi se morali te, ki sestavljajo ocenjevalne liste mal zgledovati po EMMA pravilniku, ne pa da vsi kopirajo od 402 streetstyle kič pravilnika.

Over&out

Pero
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

WTF? ](*,)

Tole je res ocenjevaln list?

Js sm gledu ze ene parkrat nemsko sceno kjer je ta list dolg par strani pa ne sam ja, nein. ](*,)

A dobim ksnga od tujine pa prevedem? Me prav zanima kaj bi dobil vn. O:)
Slika Tuning makes the heart grow fonder
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Malecky napisal/-a: Koshir mas point sam ce avto sede skup in je kot celota hud nimas kaj.
To mas prou ampak se zmeraj se body kit ki je na trziscu ne sme primerjat z body kit-em ki je narejen -unikaten, potem kar se tice luci isto, k men je najhuj predelava to kar ma uros na avtu zadaj S2K luci k so res lepo notr upasane in zgledajo ko orig. na avtu to je predelava isto spredaj total prefukane orig. luci da je lahko notri xenon sistem to styling tko k se zagre neki unikatnega dat skup, ubistvu tako predelat da zgleda k original pa ni...SWAP pa SHAVE sta ubistvu morata biti na prvem mestu pri ocenjevanju...kertuki je deu notr in pa izvirnost, ne pa v kupljeni zadevi...ker drug dan se lahko pojavi hrosc z isto zunajost, takoj drug dan, ne verjamem pa da se lahko drugi dan pojavi enaka honda kot od Urosa...v tem je point...
MUGEN CR-X
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Ne bi reku ce bi bil na hroscu pa tist body kit iz CF no to bi blo pa spet neki unikatnega, ceprav lahko da jih ze delajo kje v tekmovalne namene...kaksen DTM al pa kaksna podobna panoga...no pol bi bil ze mal izviren...
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

TypeKoshiR napisal/-a:Ne bi reku ce bi bil na hroscu pa tist body kit iz CF no to bi blo pa spet neki unikatnega, ceprav lahko da jih ze delajo kje v tekmovalne namene...kaksen DTM al pa kaksna podobna panoga...no pol bi bil ze mal izviren...
To je BZ, ker je ta avto namenjen zmagi na EMMI, tam je pa ze ta RSi bodykit odvec. (meni se zdi da pase k ata na mamo) :D:

Kar se pa tiče unikatnosti...

Recimo S2k luči lahko en reče WOW pašejo k svina! (js sm ze en od teh), drugi bo pa reku...peesda te luci so od druge honde, gledas zadi pa je tolk predelan oz. je kos od druge Honde, da ne ves vec kaj gledas....

Neki je osebni okus neki je pa "osnova" tud pri stajlingu so neke "osnove" ampak so tako nedefinirane da... ](*,) Mislim pa da je Slovenija oz. tale show sploh kamencek cez rob.

De gustibus non est dispuntandum. [O okusih se ne razpravlja]

Zato je treba met pestro in strokovno žirijo + folk.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Pa še to...

Notranjost hrošča je tako unikatna in kvalitetno narejena, da poseka uroševo in tako izenači zunanjost/notranjost.

Honda je not veliko bolj stock, hrošč je zunaj stock. :D
Slika Tuning makes the heart grow fonder
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

no pol pa pridemo do motorja !? ker je pac "overall"
in kva bos zdej reku !
:D :D :D
Ce je po tvoje trenutno stanje 1:1
MUGEN CR-X
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Sploh pa dej si mal poglej show-e zunaj npr v USA kjer je vsak drug kos na vtu unikaten swap-an oz shave-an...se vid da nisi pregledu dost show car-jev po netu sploh v USA...vsi majo skor swap-ane luci ce ne clo cel sprednji del...tko da to je osnova...mora pa bit lepsi kot prej ne da pol avto iznakazis...sam zdej je scena bolj na JDM no tega pr nas se dolg casa nebo....

CYA
MUGEN CR-X
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

pa kaj tebi košir spet ni jasno ?
Slika
Odgovori