AvtoShow Ptuj 2006 -> 06.05.2006

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

Drifter napisal/-a:
roki napisal/-a: galaxy dls beetle...

kdo?! :-s
seleš car audio...
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

roki napisal/-a:
Charger napisal/-a:Beetle je na nivoju predelav v tujini, na avtu ni ostalo nic od originala. Armaturka, sedezi, zadnji del notranjosti.
kuko lahk rečeš da na tem avtu ni nič od originala? ](*,) poglej crxo... tam ni nič od originala...
Napisal sem kako sem sam videl oba avta. Beetle je razred zase.
Na zalost ne steje kako in koliko casa je kdo delal, temvec koncni rezultat.

Upam, da se oba avta srecata na kaksnem showu v tujini, pustimo še tujim ocenjevalcem do besede.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Hondico morm se v zivo videt drugace pa...

Luči so zakon! (spredaj zadaj), Feltne so zakon (hud napredek napram original), LSD itak pasejo ko ata na mamo, cartatoo mi clo sede, edino boljse kot trenutno stanje bi biu komplet nov paintjob.

Drugace pa...

Si slucajno zadnji odbijač še podaljšal? Zgleda men osebno prenizko dol, oz so feltne letos 1" zguble.

Trak spred na steklu men ne sede...zgleda kot ena pozablena stvar ob prenovi.

Hm...toj pa tud to. O:)

Pomoje edn redkih avtov res vrednih vec dnarja prestylan kot ne! BRAVO! =D>
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

PS. Kar se beetla tiče...nazalost razred zase ja, tolk u nulo nardit pa pol se enkrat podret pa v nulo nardit je pa res neki.

Sicer je pa Uroš že večrat omenu da Civic ni šov car, kar beetle brezpogojno je. (pa tud razmerje financ je sigurno na strani selesa).
Slika Tuning makes the heart grow fonder
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Dej ne ga srat avto z altezzam na zadku zmaga, ne me jebat folk...
kar se tice druzga avto je notr res u nulo ni kje svaka cast, ampak zuni je pa standard body kit, res da se je treba mal potrudit sej cosworth spoilerji se tud ne dobijo v vsaki stacuni pa WRC spiler za cossija tud ne pa ga lahko dobis kadar ces sam dnar prkaz...
Uglavnem scena je da je tukaj dost swap-anja narejen na CRXu in to steje, ce da pa se kako noro barvo tko res lepo clean k se bo ujemla z avtom je pa tole defintivno zadetek...

Kar se tice fazerja je pa model itak burek in zmer bo se neki jebe z original body kit-i pol je pa car, dej ne me fukat v USA ne zmagujejo avto narejeni po istem kopitu prvic slisu da bi kaj takega obstakjal...je pa res da je fazerck clo zacel mal svoje zadeve delat k je vidu da MS design ne bo dovolj...sploh pa fazercek zraven se dinarcke pobere, svoj avto nej prpele pokazat ](*,) ](*,) ](*,) jest se lahka tud hvalim z enim avtom k mi bo en drug nakazu na moj racun 5-10milionov pa bom pol tud car al kva !

Dej ne bruke delat ce se gre tuning "over all" kar pomeni masina,zunanjost in notranjost zvisi hrosc !

LP
MUGEN CR-X
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

Odgovor Napisal/-a n33yo »

BMK men je honda še zmeri boljša
u bistvu zame je honda zmagovalna =;
本田夢想的力量
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Pač styling: mislš da kdo ve da je bla to prej esi mašina notr, da je turbina gor in da celo dela, da tukaj ne pašejo tako u eazy ITR zavore kot od S3 na beetla :D Pač se ocenjuje samo izgled, styling.... in če žiriji ta F&F stil ni pri srcu si v riti... Nč bat showov bo še preveč letos....
Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Sej huda ne recem da ni! Sam za show car oz. bling bling manjka pa 1" pa drug paintjob...

V tujini nimas sans zmagat s srebrn barvo ce se pa cele avte airbrusha.

PS. Ke si ti vidu da ocenijo tuning motorja? :-k To bi pa rad videl... ce bi res blo na spisku bi pa morala Honda zmagat.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
CRX_delsol
Mal več k dim
Prispevkov: 88
Pridružen: 20 Jun 2005, 00:21
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a CRX_delsol »

Zdi se mi zgrešen, da so sploh pustil beetlu tekomvat, glede na to da je to čisti show car, se pravi se ne vozi po cesti. Poleg tega je to avto
od firme, ki prodaja dls-ove stvari in je vbistvu reklamni avto. Mal je mem zadeva no.

Da citiram soforumaša z drugega foruma:
"...z polno ritjo je lahko srat če na firmo predeluješ."

Se pa strinjam, da pri crx-i nekaj stvari ni glih u nulo narejenih. Uroš se mi zdi, da bo pri original farbi ostal, ker je njemu barva ful všeč.
Slika
92' delSol VTi
No man, you can't ride with me because I took the seatbelts out so it would go faster...
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Jah pustit tekmovat...res da je uvoznik sam tole je pa njegov avto pač...

A ni kul da je več takih projektov v slo? Čene bi bla Hond abrez konkurence. :D:

Drugace pa...bit takoj za (na cesti pa dalec pred) xyz miljonov vrednem bitlu je meni top dosezek! (ubistvu se bolje ker bolj cenim performance na cesti :D: )
Slika Tuning makes the heart grow fonder
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

BTW baje se ta avto kr lepo voz po cesti :-k :-k drgač pa če je čisti show car še ne pomen da ne bi smel nastopat. Če lahko v tujini??

Sam tm ni pač edini, pri nas pa resne konkurence zgleda da pač ni, ker 99% avtov je voznih vsak dan in si redko kdo lahko privošči tako drago promocijo firme...
Slika
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Sedaj, ko se je tudi pri nas dvignil nivo show avtomobilov iz nivoja Kalosa na nivo Beetla, pa spet ni prav? Temu se rece konkurenca, drugace je bolje, da vse skupaj ostane na nivoju vaske veselice.
Uporabniški avatar
CRX_delsol
Mal več k dim
Prispevkov: 88
Pridružen: 20 Jun 2005, 00:21
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a CRX_delsol »

Charger napisal/-a:Sedaj, ko se je tudi pri nas dvignil nivo show avtomobilov iz nivoja Kalosa na nivo Beetla, pa spet ni prav? Temu se rece konkurenca, drugace je bolje, da vse skupaj ostane na nivoju vaske veselice.
Moti me to, da oni primerjajo hruške z jabolki. Kakor jaz vem imajo v tujini ločene show car-e od daily driver-jev...

Sploh mi ni panike, da je v nekaterih kategorijah zmagal un golf 3 cabrio, ker je bil res lep fajn zrihtan tud načičkan mi ni bil, kljub razgibanim barvam. In če uroš proti njegovim popuši ni panike, če pa zmaga takle privatnik, ki je sam sebi sponzor mi gre pa v nos. Pol smo pa na istem, kot je bilo takrat z dominanco ferarija pri F1.
Slika
92' delSol VTi
No man, you can't ride with me because I took the seatbelts out so it would go faster...
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Sej cudn da je sploh "tekmoval", ker avto je narjen za zmago na EMMI pa nc drucga.

Sicer se pa strinjam s polnilcem.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Lani ali kdaj je zmagal Kalos na enem showu in so bili vsi ogorceni. Sedaj, ko zmaga en kvalitetno predelan avto pa spet ni prav.
Ne vem koliko vpliva ima denar na tako vrsto predelave, ki je v Beetlu. Plastiko delajo ze v vsaki delavnici. Denar vlozen v akustiko pa verjetno ni imel vpliva na koncni izbor.
Tako da bi bilo lepo, ce bi tisti ki pravijo da je vse v denarju razlozili kje se je denar porabil na Beetlu.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Charger: Pri vloženemu času, materialih, času na voljo, št. oseb pri projektu, keš za airbrush.

Zunanjost se da zlahka spravit na ta nivo pac komplet kit, feltne pa paintjob sam notranjost je pa.... :shock:
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Potem je najdrazji airbrush? In 19 col ali koliko so ze platisca.
Verjetno vsi uporabljajo isti poliester in smolo za te umetnine v notranjosti avtomobila. Karbona ni videt.
Časa so imeli vsi enako. Od lani jeseni naprej.
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

a bi se strinjal če bi a3m prpelu use svoje avte z hondo vret pa dubu nagrade za avte pa po možnosti še 1000eu???
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Uh čas....še kako je lahko razlike. Eden je podjetnik kateremu se trenutno roba ze zelo sama prodaja, za urosa pa kokr vem mora, kar nekaj ur predelat oz. zapravit cel cajt za siht.

To js prou lepo vem k sm se zbuju ob 11. :D
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

roki napisal/-a:a bi se strinjal če bi a3m prpelu use svoje avte z hondo vret pa dubu nagrade za avte pa po možnosti še 1000eu???
Če bi pa a3m prpelu svoje avte, pa še kaka tuning firma, pol bi blo fer ce bi zmagu bettle, zdej je bil pa mal izven svoje konkurence!
Odgovori