3.Avtoshow Ajdovščina 17.6.2006

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

A temu se reče tuning? Kwa je un kalos full hudo natunan ej...... 8-[



....da nam umru no..... ](*,)
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

JA v 3pizde naj ze preimenujejo zadeve v stayling zadeve no! To tud men gr ena k.... #-o

Drugace je pa Kalos letos kr lepo narjen, avto je kot totalka grd ko pas mater sam barva in tist airbrush pa res sede gor pa v nulo je narjen! Uglavnem velik napredek!

STR gleda kaj vse je predelan kokr sm opazu...se prav ce je vse predelan se dobr odrezes in prav je tako...vsaj za extreme look.

Kokr vem je uros dubu dost + pik za motor, kalos ga pa nese pri barvi in natancnosti trenutno.

Se skoz me cudi kako samo 1 pika razlike but...A win is a win, it doesnt matter if its an inch or a mile!. :D
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Malecky napisal/-a:A win is a win, it doesnt matter if its an inch or a mile!. :D
:D :D \:D/
Uporabniški avatar
JAKAn
Mal več k dim
Prispevkov: 64
Pridružen: 29 Nov 2005, 17:23
Kraj: Šk. Loka

Odgovor Napisal/-a JAKAn »

Bravo in videt po slikah ste se mel res qkl da car-washa ne omenm =D>
my dream-turbo-reality
Liquid
poosebljeno agregatno stanje
Prispevkov: 154
Pridružen: 13 Sep 2005, 19:38
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Liquid »

JAKAn napisal/-a:Bravo in videt po slikah ste se mel res qkl da car-washa ne omenm =D>
carwash je bil res kot se zagre :-#

Drgač pa dober show,prvič sm si ogledal hondico,res pohvale vreden projekt,aja,pa focus je tud en cukrček :D
ammm...ja no
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

urosbe napisal/-a:Men je pa ful dobr pravilnik... zdej lahko točno vidiš, kjer si zgubil točke in zakaj...
Kje se ga da videt? K men je glih pol qrzza jasn, kako pa kaj je zdej to... Rad bi sam vedu, v katero klaso spadam jst, ker tole je glih malo mešano se mi zdi (npr. pro - street look: wtf dela tam čubrijev bravo na 1. mestu, k je čist orižotan, pol sta pa ?ifors pa pero z nekičastima avtomobiloma; pa kaj dela slokarjev golf 5 pred gogijevo bravo v super - street look, k je un čist stock razen 19" pa lepga kufra, medtem ko od brave ni skor več originalnega kosa)
A to se sam prijaviš v eno grupo al te določjo uni?
Slika
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

to se men zdi pisano za nekoga pravilnik :-k
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Tekmovalec sam izbere v kateri klasi bo tekmoval, komisija mu pa predlaga. Npr. tip z Nissanom 350Z je absolutno vztrajal, da gre v mojo kategorijo (STR PRO extreme look, torej najbolj ekstremno), čeprav meni ni bilo jasno, kaj je tam delal. V kakšni drugi kategoriji bi lahko zmagal, v tej se po točkah vidi, da ni mel kaj dosti šans.

Pravilnik so predstavili ob 11h, jaz sem prišel pol ure kasneje, tako da ga nisem uspel prebrati, bom pa v priliki. Vsaj zaenkrat ga ne bodo dali še v elektronsko obliko, pač pa ga bo možno prebrati na papirju (sej gre za kar nekaj strani).

Meni se zdi fer, npr. čist iz mojega stališča gledano, je tako... avtu ne fali nič več, ok, pri kakšni hudi barvni kombinaciji s poslikavami zgubljam točke, ampak pravilnik za mojo kategorijo je zelo pedanten... gledajo vse... npr. zavore... kaj imaš.... serijske, vizualno dodelane serijske (npr. en polo ima kromirano vse skupaj), maš mogoče swap od drugega avta... ne ocenjuje se zgolj ena postavka... npr. za motor sem dobil po eni strani ful točk, ker imam konjišnico pod havbo, po drugi strani pa bolj malo, ker je estetsko bolj bogo vse skupaj v primerjavi z nekom drugim... no saj kaj več napisal, kdo ki je bil v komisiji, in si morali pravilnik kar parkrat prebrati... če se prijaviš v STR PRO extreme, se zavedaj, da boš zgubil točke na vsaki stvari na avtu, katera je serijska... vedno pomisli, kaj bi lahko jst s tistimi 2 MIO SIT ki sem jo v motorju pustu naredu na stylingu...

LP
Uroš
Pero
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 25 Apr 2006, 10:56
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero »

1. @Uroš: ti si pušnu točke pri kvaliteti izdelave in ličarskih delih (racimo sprednje luči,...), kalos pa je recimo večalmn stock pod havbo.

Pravilnik zajema vsa področja, ki jih je možno predelat, poudarek je res na stylingu, precej manj je tuninga in muzike.

2. @bruhi: pravilnik si oglej pri Jakatu.

Klase so tako narejene, da je cup za začetnike, super za amaterje in pro načeloma za tiste, ki imajo promo avte (štacune, serviserji,...) in tiste, ki se majo jajca z njimi pomerit (zadnji predlog je bil, da v pro padejo tudi vsi tisti, ki imajo na avtu stvari, ki se ne dajo homolomogenizirat - npr. aluwing, nitro,...).
Lahko se prijaviš kamorkoli hočeš, seveda pa je zaželjeno, da si tam, kamor spadaš. Tebi bi svetovali STR Super Extreme klaso.
Cubri spada v street, kičaste so edin une nalepke.

3. @croma: pravilnik je vredu napisan, seveda pa je ta ostanek sezone testen in je namenjen dodelavanju pravilnika.

4. najlažje je kurcat, najtežje kaj narest. ;)

Lep pozdrav!

pero
Blue RaCer

Odgovor Napisal/-a Blue RaCer »

Svaka čast!!

Napisu si zelo lepo tole, predvsem tazadnih par stavkov tist gor me niti ne zanima!!

lp ( sej bo počas pa zihr )!!
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Sej jst sm hotu pridt takrat, da bi biu zraven, pa mi zarad ene par razlogov na žalost ni uspelo pridt.


Pero - kaka je razlika med mano pa cubrijem, da je on street, moj pa rice :D hehe
Slika
Pero
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 25 Apr 2006, 10:56
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero »

zadnji spojler? :D

ma sej cubri je... kaj pa vem... glede na to, da avta nima za vsak dan, bi skor reku da ne spada pod street.

LP!

Pero
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Sorry, ampak z tistimi rice odbijači ne more bit nikol street, pa unimi luknjami pa tem. Street jst razumem kot clean look styling, in on definitivno ne spada not.
Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Se strinjam...

Če je tist bravo za v street kategorijo sm js enrike ingleziajs. :zblojen :stupid
Slika Tuning makes the heart grow fonder
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

To bo treba še mal zdefinirat ja, da bo folk vedu kam kej paše in tudi v tem smislu rihtal avte (tisti ki pač mislijo tekmovat).
Uporabniški avatar
Pug406
TurboGobc
Prispevkov: 135
Pridružen: 05 Sep 2005, 14:55

Odgovor Napisal/-a Pug406 »

croma_man napisal/-a:to se men zdi pisano za nekoga pravilnik :-k
mah... Smo tudi z Selesem debatirali o tem v Kp... Sej načaloma se strinjam ampak mislim, da bi res morali naredit klaso PRO oz. DEMO cars... in tam bi pač tekmovali avti višjega ranga - kar se predelav tiče... pa če je 1 v konkurenci naj bo 1 in pika...

pero, kar se pa tiče pravilnika... logično je, da se ne da nič zemnit, če nobeden ne odstopa od svojega... se niti nikoli ne bo dalo...
eh kaj čmo... vozimo jajca...
Odgovori