Renault - orginal avtoradio

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Renault - orginal avtoradio

Odgovor Napisal/-a djsly »

No nabavu sem enga orginalnega, da vidm če mi bojo žarnice spet tako crkavale kot so mi prej.

Vse priklopim pržgem radio, juhu dela...

Seveda je treba zdej vtipkat 4 mestno kodo. Vpis kode se vrši preko obvolanske ročice.

S scroll-om se pomaknem na prvo številko. Do tu vse kul. potem pa ne gre in ne gre, da bi preskoču na vnos druge cifre ?! #-o

Sej si predstavljate ane. N azačetku so 4 nule...

0000

Od tega prva 0 utripa. S scroll-om zavrtim na željeno cifro. Potem bi rad da začne utripat druga 0, ampak nikakor ne morem pripravit radio da skoči na drugo cifro. Sem probal prtisnit vse gumbe na obvolanski ročici, pa tudi na radiu...sem že čist obupal...

Any ideas? :-k
:)
sajko
Greenstuff
Prispevkov: 24
Pridružen: 14 Okt 2004, 16:18
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a sajko »

Sm pogledu v svojo knjigco od radija (isto renojev sam je kasetar), pa mi pise tkole:

- Da izbereš cifro vrtiš tist kolešček (to verjetn znaš),
- Da pa greš na naslednjo pa pritisneš mute knof al pa (tle je ubistvu sam slikca, sam se bežno spomnim) zgornji desni (mislm da je za source).
- Ko pa vpišeš tazadnjo pa isto držiš eno izmed teh dveh tipk za par sekund pa bi moglo shranit (če pa zajebeš cifro morš pa nekej cajta počakat, mislm da minutko, pol pa lohka spet vpišeš).

Probej če ti morda tole dela, drugač pa nevem (v navodilih ti ne piše nič?) .
Big Boys With Toys That Make A Lot Of Noise
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Hvala za odgovor.

Ma jst mam servisno pa navodila pr svojem serviserju, tko da ne morem trenutno do nje.

Sem pa včeri zrihtu. V primeru če bo še kdo kdaj nazaj tlačil orginal radio v renojčka je postopek tak:

- pržgeš radio
- s scroll-om zavrtiš na prvo cifro
- na spodnjem delu obvolanske ročice je še ena tipka (dokaj skrita), s to tipko se postaviš na naslednjo cifro
- vpišeš vse 4 cifre
- na koncu za potrditev nekaj časa držiš tisto spodnjo tipko


LP Sly.
:)
Odgovori