Kje dobit fakin' reducir :(

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Odgovori
Uporabniški avatar
jurchi
Včasih tuna, danes Calvo
Prispevkov: 96
Pridružen: 23 Jun 2005, 21:56
Kraj: Lublana....skor

Kje dobit fakin' reducir :(

Odgovor Napisal/-a jurchi »

Tuki odpiram temo, ker sem čist obupal po dolgem iskanju.....v glavnem rabil bi raducirni DIN kos koncentrični z ravnimi robovi in sicer standardni prehod iz 76,1 na 60,3 mm (se pravi D1 na D2)

Slika

Klical sem vse merkurje, obije, astre, celo A3M :-# in pa MDM....slednji tega nimajo na zalogi, bi mi jih pa izdelali ampak samo v naročilu 20+kosov......kva če men 20 reducirk? ](*,) ](*,)

Prosim, če mi kdo pomaga in mi pove, kje bi to lahko dobil lahko železne ali inox....al pa trdni umetni materiali....sam, da se glih ne stopi pr 80 stopinjah 8-[ 8-[
jurchi v wannabe coupeju :D
Uporabniški avatar
jurchi
Včasih tuna, danes Calvo
Prispevkov: 96
Pridružen: 23 Jun 2005, 21:56
Kraj: Lublana....skor

Odgovor Napisal/-a jurchi »

a to je edina opcija, mojster auspuh? :-k #-o
In pol mi bo drejar vzel tolk kukr bi mi uni zaračunal za 20 kosov? [-X [-X
jurchi v wannabe coupeju :D
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

A si šel do kakega auspuharja vprašat če ima tiste 30s časa da natakne eno cev na mašino in ti jo iz 60 na 76 raztegne?
Uporabniški avatar
eXtreme
Besnška glavca
Prispevkov: 358
Pridružen: 13 Okt 2004, 21:33
Kraj: Besnica
Kontakt:

Re: kje dobit fakin' reducir :(

Odgovor Napisal/-a eXtreme »

jurchi napisal/-a:Tuki odpiram temo, ker sem čist obupal po dolgem iskanju.....v glavnem rabil bi raducirni DIN kos koncentrični z ravnimi robovi in sicer standardni prehod iz 76,1 na 60,3 mm (se pravi D1 na D2)

Slika

Klical sem vse merkurje, obije, astre, celo A3M :-# in pa MDM....slednji tega nimajo na zalogi, bi mi jih pa izdelali ampak samo v naročilu 20+kosov......kva če men 20 reducirk? ](*,) ](*,)

Prosim, če mi kdo pomaga in mi pove, kje bi to lahko dobil lahko železne ali inox....al pa trdni umetni materiali....sam, da se glih ne stopi pr 80 stopinjah 8-[ 8-[
http://www.zup-racing.com/forum/viewtop ... 26&start=0

cc 206 bi znal met to.

LP
Uporabniški avatar
jurchi
Včasih tuna, danes Calvo
Prispevkov: 96
Pridružen: 23 Jun 2005, 21:56
Kraj: Lublana....skor

Odgovor Napisal/-a jurchi »

Rider napisal/-a:A si šel do kakega auspuharja vprašat če ima tiste 30s časa da natakne eno cev na mašino in ti jo iz 60 na 76 raztegne?
Ja tole z raztezanjem cevi bi bla tut varinata....pa ne mi kdo pove (hemy), če se da brez problema fi 65 mm cev na koncu raztegnt na npr 75mm.....da dobiš ca 1-2 cm ravne površine?
jurchi v wannabe coupeju :D
Odgovori