Žarnica kar naprej crkuje

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Žarnica kar naprej crkuje

Odgovor Napisal/-a djsly »

Sej tisti k me poznajo mislijo, da se že celo leto vozim brez ene žarnice.

Ampak problem je v tem, da ko jo zamenjam, mi dela 14 dni pol pa "puf" pa crkne.

Kako naj to zadevo rešim? Sem že probal zamenjat obe hkrati (za kratke luči govorim) pa je spet crknila poi 14 dneh.

Ali naj probam zamenjati vse hkrati?

Vsevedko je entak omenil nek uporček. Kam in kako ga zvezat, da ne bojo crkavale žarnice in s tem trpel moj proračun?

Lp djsly.
:)
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Ja pri teh cliotih je bil problem tudi ko si priklopil radio je kar naprej crkovala zarnica,oziroma se je prizigala lucka za servo ali aribag.Odpravis jo pa tako da konektorju od radija tam kjer imas napajanje odstranis dve tenki zicki.Vendar jih se zmerom pustis povezane ker sta na istem pinu.

Upejmo da je pri tvojem isti problem :)
Slika
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Hmm...zanimivo. So mi 1x spizdili radio. Prerezal kable, takrat je tud eno varovalko odpizdilo.

Od takrat naprej mam drug radio. Enga pineer-ja. In res od takrat opažam da mi crkuje žarnica. Bom jutri razdrl, pa pogledu kako to zgleda.

Pa poročam.

Sam kje je napajanje? Tam je en kup enih žičk. Sej v bistvu ni velik, 2xplus spredaj, 2x minus spredaj, 2xplus zadaj, 2x minus zadaj, pol pa sam še napajanje ostane ane?
:)
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Mas UE prikljucek na enem je 8x kabel toj za zvocnike na drugem so pa ene 4je en crn rumen rudec pa plavizraven pa poglej ce je kaki drugi ker tisti je pol odvec :)
Slika
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Evo tkole zgleda. mam 5 kablov:
- črn
- rdeč
- rumen
- rumeno bel
- plavo bel

Ker je odveč?

Ta plavo beli ni bil priklopljen nikamor. Je "visel". Imam pa ga možnost priklopit na en drug plavo beli kabel (podobno varovalki).

Slika
:)
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Oranžno bel kabel je pripeljan od pozicijskih luči, to ja za funkcijo dimmer na radiu(če jo ima), moder pa remote - za električno anteno ali ojačevalec, črna, rumena in rdeča so pa za napajanje.

Verjetno je mislil da daš oranžno belo stran :-k
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Ok, bom dal najprej tisto plavo belo stran, nove žarnice not, pol bomo pa vidl kolk časa bo delalo. [-o<

Tenks :)

PS: Rider sem ti še niki dolžen -> PM
:)
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Modrobela nima sicer nobene veze z lučmi... tako da nevem :-k


offT: maš PM O:)
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

My bad! mislil sem na Oranžno bel kabel, tako kot si povedal. Ne vem kako se mi je prikradel ta plavo bel na tipkovnico ](*,)

Poročam drug teden.
:)
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Radio sem dal ven, nove žarnice komplet spredaj za 3500 sit ;) do sedaj dela vse bp. Bomo vidl kolk časa še...
:)
Odgovori