King Of Europe

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

King Of Europe

Odgovor Napisal/-a Symon »

Evo letos bo še bliže in ni razloga, da ne bi šli. \:D/
http://www.kingofeurope.net/2008/koedrageast/index.html


Pa še lanskoletni vtisi: http://www.zup-racing.com/forum/viewtop ... 04&start=0

History:
http://www.kingofeurope.net/2008/koedra ... story.html
Ja, une v črno oblečene bejbe sem tut jaz slikal. :D
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Verjetno bom šel letos pogledat je pa to zelo zgodaj verjetno vsi še nebodo imeli avte fertig.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Uporabniški avatar
dennis18
Pawa user
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:05
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a dennis18 »

corsa_A napisal/-a:Verjetno bom šel letos pogledat je pa to zelo zgodaj verjetno vsi še nebodo imeli avte fertig.
Saj ce bos pohitel bo ze konec :D
Opel Kadett 2.0 16V
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

kva je fantje (pa dekleta tud valda :D ), a greste kej gor? To sta sam še dva vikenda vmes pol pa akcija. Mi gremo s kolegi gor, smo hotl že lani pa nam ni znesl pol...
Tolk da mal vem kolk vas gre kej tja, da se pol tm kej pozdravmo :D
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Bomo naredli slovenski kamp. \:D/ Izmed Mazdašev jih gre najmanj 6 komadov, ene par Nissanovcev se ogaša.. Skrata bo fajn. :-({|=
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

a se lohk pol zraven v kamp priklopimo, da bomo kšnga spil zvečer? :D
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Hja saj zaenkrat je tale kamp še neuraden. :D Sicer pa če bo polno Slovencev gor bi znalo biti kar kul in itak, da bi lahko naredili zvečer kak žur. :-°
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Približuje se dan D! Mah klinc, vsi nekaj obupujejo... :^o Le jaz ne. zaenkat greva le 2 z avtom, za 3 potnika je 50% možnosti, morda bo prostor še za enega (Fabia Combi). :-°
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

hja moji frendi tud vsi nekaj mutijo, ampak sem rekel da bom šel, pa tud če sam s svojim avtom...
Uporabniški avatar
kovcek
Pawa user
Prispevkov: 139
Pridružen: 09 Maj 2006, 08:58
Kraj: Murska Sobota

Odgovor Napisal/-a kovcek »

Jaz in še ene par jih gremo v nedeljo.
Uporabniški avatar
dennis18
Pawa user
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:05
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a dennis18 »

kovcek napisal/-a:Jaz in še ene par jih gremo v nedeljo.
Ze kaksne slike al pa filmcki ?
Opel Kadett 2.0 16V
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Iz moje strani z malo sreče pridejo ta večer. Včeraj sem delal selekcijo zanimivejših in jih manjšal, danse jih dam mogoče v moj-album. \:D/
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

No pa da začnem. Štartal sem doma ob cca 5:15 in lepo mirno in brez izgubljanja B) Pustimo čudno AC v gradnji v Prekmurju ob strani, tam res nisem vedel a grem v pravo smer ali ne.
Slika
Potem se je pa začelo:
Videli smo od Hond, Oplov, Audijev, Imprez, Evotov, pa do specialnih dragsterjev kot je bil 300zx, Corvetta... Mimogrede slovenski vw scirocco bimoto (2x VR6 turbo@0,5 bara pa je vozil pod 12 sekund!!) je bil v središču pozornosti, za Tuša je navijalo dosti lokalnih navijačev skratka je bilo zanimivo. Lahko pa rečem, da je bilo manj za videti kot lani na Poljskem.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Vem za najmanj 2, ki bosta popolnoma navdušena nad spodnjo sliko:
Slika
In seveda naš favorit:
Slika
Budimpešta je ponoči zelo lepo mesto. Videli smo parlament, nek kip sredi hriba, se peljali pod najbrž najlepšim tunelom daleč naokoli, večerjali v restavraciji z nalepkama "best of Budapest 2005" in 2006. Težav nismo imeli, še več, en tip s Toyota Corrolo (zadnja gen.) je hotel dragati z mano nekje v eni bolj industrijski coni, notri je imel pa mamo, dedka in babico. Ajde saj jaz sem imel pa 4 sopotnike, ampak ne bi bil jaz, če mu ne bi pokazal vraga ter celo zmagal. :D Skratka lepa izkušnja.
Slika
Pozabil sem napisati, da smo spali v nekem poceni motelu (hvala Zoranwagnu za to, da ga e zrihtal) in smo bili samo Slovenci in nekaj Poljakov. 3600 forintov na noč je bilo vredno mirnega spanca na postelji (ne v šotoru/avtu). Nedaleč zraven je bila pekarna kjer sem jedel najboljše sirove štručke v življenju.
In še eden zadnjih postankov z novimi prijatelji:
Slika
Na poti domov bi skoraj povozil dvo meterskega jelena (ne nisem sanjal!!), šel sem čez Hrvaško in nisem bil tepen klub temu, da sem voilil Jelinčiča in na koncu le prispel domov ob 3:30.

Kdor bo pa odprl link do mojega albuma na internetu. Si bo pa lahko ogledal še kakšno sliko več. Med drugimi, Toyoto Supro, 300ZX, Evota 6, Lamborghini Countach-a (Wikipedia pravi da jih je bilo le "2,042 produced" in me je popolnoma navdušil), Shelby Cobro (še ena sanjska igrača), polno resnično lepo pobarvanih styling avtov, ovce 300 metrov stran od piste (domujejo v bivših vojaških hangarjih) itd... :D
In seveda še enkrat čestitke vsem trem Slovencem za udeležbo in rezultate. \:D/
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

No, ti že kr povem da je tale countach replika in da ga dobiš za 30.000 dolarjev ma crysler neon-ovem podvozju in 5700ccm mašino mi slim na sesatvljeno varianto. Countach je moj sanjski avto in ga kr dobro poznam, je pa spredaj ter obstrani malo drugačen, ampak vseeno je ta replika dobro (bi reku kr odlično) narejena.

Replika te pride z 2400ccm mašino in neonovo podvozje okoli 10.000 dolarjev + prevoz + carina + ddv v zabojniku, pa je 49% (kao) že sestavljena, treba je pa samo dokončat in sestavit vse skupaj, lahko pa kupiš že sestavljeno - cena je pa višja. Z dobaviteljem se lahko tudi zmeniš, da da v komplet že evropske luči in šipe, tako da za kasneje nimaš problemov.

Imam en tak naslov od dobavitelja in šparovec zraven, pa če se bo kdaj nateklo malo več denarja, bom to zadevo sigurno kupil.
LP
Nebivedu
cheno
Mal več k dim
Prispevkov: 66
Pridružen: 18 Avg 2005, 07:57

Odgovor Napisal/-a cheno »

a jih mogoče un živinozdravnik sestavlja k ma odajo na discoveryju :D....k me zanima kdaj bojo to vrtel na tvju :-° :roll:
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Cheno imaš kr nekaj firm v ameriki, ki delajo replike avtomobilov.

Ne, in ni tist živinozdravnik, ki dela patetičen avto za še bolj patetične angleže.
LP
Nebivedu
cheno
Mal več k dim
Prispevkov: 66
Pridružen: 18 Avg 2005, 07:57

Odgovor Napisal/-a cheno »

nebivedu: in ti vidš iz ene mejhne slike da je to replika...
pa moj prejšni post je bil hec.


važn da ste se fajn mel \:D/
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

cheno napisal/-a:nebivedu: in ti vidš iz ene mejhne slike da je to replika...
pa moj prejšni post je bil hec.


važn da ste se fajn mel \:D/
Ja iz ene majhne slike se vidi da je replika. V sprednji del original countacha namreč ne spraviš dveh rumenih meglenk, kot jih ima tale.
LP
Nebivedu
cheno
Mal več k dim
Prispevkov: 66
Pridružen: 18 Avg 2005, 07:57

Odgovor Napisal/-a cheno »

pol se pa po svetu same replike furajo...
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Saj niti nima veze ampak ali si prepričan ali pa jaz kaj narobe kapiram tole o "dveh rumenih meglenkah". Očitno imajo tudi na Wikipedii napačne slike. 8-[
http://en.wikipedia.org/wiki/Lamborghini_Countach
Saj ne da ni offtopic ampak ker mi je ravno zanimivo. =P~
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Odgovori