Lambda meter

Danes brez tega ne gre...
cheno
Mal več k dim
Prispevkov: 66
Pridružen: 18 Avg 2005, 07:57

Odgovor Napisal/-a cheno »

:-°
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

hehe ma sej me nis nč zajebu..sej sm tud sam mislu tako polotat kokr sem..jebi ga..sej nekdo je enkrat reku, da če ti prvo vezje k ga v življenju nardiš deluje, pol je neki zelo narobe :D
ni panike..

te pokličem, če bo kej cajta v LJ ;)
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

Zdej sem obrnu ledbar..ko priključim vezje na napetost svetijo vse diode.. :-s sej je prou lepo, sam ni glih praktično :D
red_mamba
Mal več k dim
Prispevkov: 99
Pridružen: 16 Okt 2004, 10:11

Odgovor Napisal/-a red_mamba »

Pin9 ti določa način prikaza DOT/BAR. Sicer se ne spomnim kako že gre samo če je vezan na maso bo en način, če pustiš nepriključenega bo pa drugi. Mislim da za DOT način moraš zvezati z maso. Imaš že prostor na tiskanini za to povezavo.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

slikce dobrodošle...
:)
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

red_mamba napisal/-a: Slika
to dvoje sm staknu kokr si narisu..ampak svetjo vse diode kokr prključim na napetost..zdej je zajeban to precvikat, ker je vse pod LM-jem...morm LM odspajkat, kar pa je mal zamudno ](*,)
red_mamba
Mal več k dim
Prispevkov: 99
Pridružen: 16 Okt 2004, 10:11

Odgovor Napisal/-a red_mamba »

am, odcini na spodnji strani , lahko pa tudi prerežeš vezico, če je poreba jo lahko še vedno nazaj zalotaš. ni treba glih LM3914 vn lotat
Uporabniški avatar
sablač
Mal več k dim
Prispevkov: 67
Pridružen: 16 Jan 2006, 23:18
Kraj: štore-celje

Odgovor Napisal/-a sablač »

mene pa zanima ce ma gdo kako idejo kako pa to izvest za air lmm meter ce pa avto nima original lambde.kako lambdo napajat -ali sploh rabi napajanje,in kiro lambdo uporabit z eno, dvem, ali tremi prikljucnimi zicami in seveda kako jo z elektriko napajat. motor je pa uno turbo
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel nekdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
Odgovori